58
Szoftverek, hardveres megvalósítás, e-könyvek, e- könyvtárak, stb.
  • blackgamer
    #18
    angolul?
  • davidragon
    #17
    Látom már nem igazán él a topic...
    Nekem viszont lenne egy kérdésem, hátha benéz valaki aki tudja a választ!

    Honnan tudnék letölteni Agatha Christie könyveket?

    Ha van valakinek, az küldhetne e-mailben is, hálás lennék. [email protected]
  • nyikolaj
    #16
    Pascalról e-book-k: itt
  • blackgamer
    #15
    és ott milyen könyvek vannak?
  • ent
    #14
    Sziasztok!

    Van egy oldal, ahová csak úgy nem lehet bejutni, viszont én szeretnék. Ok: tudásvágy.

    Ha netán vki vagy vkinek a vkije vagy annak a vkije tud meghívót küldeni ide: http://slp.dwalin.ru/, örök hálám üldözni fogja. A többit PÜ-ben.
  • tcsabi
    #13
    Pascalról E-book-ot honnan lehet találni?
  • csüves
    #12
    Ezket a Comic Book okat hol lehet így megtalálni hogy jó is legyen meg ingyenes is?
  • ivjoe
    #11
    Ez jó, htx.
  • Sland
    #10
    http://forum.sg.hu/listazas.php3?azonosito=bdwteam&id=1117982055
  • FFX
    #9
    eggyetértek én soha a b* életbe nem olvasnák el egy könyvet monitoron keresztűl mert kifolyik a szemem, max ha kinyomtatnám. Bár hasznos, elismerem.
  • magus
    #8
    jo lenne, de monitoron nem lehet olvasni, legalabbis ha nem lcd-d van.
  • PiR8
    #7
    E-book... hm... mióta az IT eszemet tudom, azóta fontos szereplője az életemnek, merthogy: EGY VAGON TUDÁSANYAG. Abból tanultam meg pl a mostani szakmámat (DTP - kiadványszerkesztés :))
    Rengeteg IT-könyvet lelek fel a neten és ami a legfontosabb.. a legzsírabb és legújabb COMIC-book-okat is azon adják ki ujabban. SpiderMan, FantasticFour, Batman, X, ésmégsorolhatnám.
  • Thanatos
    #6
    nem, ellenben kérdezni igazándiból csak abból tudnak..., igy aki utál olvasni annál már az is előrelépés ha röviditettet ovlas :PPP még mdinig jobb mint amikor emgnézik videon vagy hasonló :DDDD
  • Cat #5
    ez azért faszság, mert a könyveknél marhára nem a tartalmuk vagy a cselekmény a lényeg
  • Mhosah Myth
    #4
    Én a kötelezőket mindig rövidítettben olvasom...
  • PrasCo
    #3
    Nálam pl. épp aktuális. :D Tudniillik az Arany Embert kéne elolvasnom, mint kötelezőt. Csakhát hétvégén nincs nyitva könyvtár, én pánik ON. Aztán előszedtem a rég elfeledett Palm m505-öst, és jött az isteni szikra. Fel a dokk.ra, feltelepít, és ránéztem a MEK-re (Magyar Elektronikus Könyvtár). Naná, hogy megvolt nekik TXT-ben. :)
    Palm Desktopon Memo Pad-ra ráhúztam, és így - igaz 260valahány darabban, de fent csücsül a palmon - abszolút mobilis, szinte súlytalan, és tíz percembe került egy "könyvre szert tenni".
    Nem tisztán E-Book, de az elv nagyjából az. Csak kicsit "paraszti" változatban. :D
    Egyébiránt anno egy Kazincy-t is kiolvastam már így.
  • Sland
    #2
    tök jó dolog az e-book szeritem...
  • ivjoe
    #1
    Tehát E-book. Ma lettem figyelmes rá. Főleg a hardveres oldala érdekelne a dolognak. Vagyis egy nem túl nagy, könnyű, megfelelő kapacitású kis e-book reader. Jó kis akksival, elektronikus papírral.



    Olvasnivaló:

    akonyv.hu/

    Olvasó eszk.

    Magyar Elektronikus Könyvtár

    HP e-book - e-book tár

    Neumann-Ház - Digitális könyvtár

    e-konyvtar.lap.hu

    e-konyv.lap.hu

    E-ink


    Régebbi cikkek:

    E-papír - 2001

    E-papír - 2003

    HP elektronikus könyv - 2003

    E-Book-Reader

    Tehát: Miért is jó az e-book.
    [Topic open]