10184
10778873761175869705.JPG
F2P F.A.Q. (magyar) |
Hivatalos F.A.Q. (angol) | Lotro-wiki | BunnyLotro - Hasznos Tippek



Magyar Fansite (hivatalos)



Nagyobb Kinshipek
Gondolin's Heritage [Evernight]

Kisebb Kinshipek
Seven Gates of Gondolin [Lau & EN]
Last Enclave of Hope [Evernight]
Szikra [Evernight]
The Last Sanctuary [Laurelin]


Nincs tört szerver, a topik olvasói/használói csak eredeti játékkal játszanak, és nem fognak tört szerverrel kapcsolatos kérdésre válaszolni!

  • Plata
    #10184
    Nem gémszáros hír,de kb ugyanaz.
    link.
  • Plata
    #10183
    Jön az új LOTR MMo.
    Link.
  • fluency
    #10182
    Megint van free questing coupon. Ingyenben van, ingame lehet beváltani Free Qusting Coupon. :)
  • Mazsola3018
    #10181
    Mindenki abban hisz, amiben akar, én a legutóbbi vezető produceres streamet néztem, illetve előtte Orionnal is volt egy. Lehet ők tudják rosszul.
    Ha csak nem azt érted a grafika felújítása alatt, hogy lesz pár új textúra és néhány új karakter modell. :)

    "Esetleg a mostani kilences DirectX helyett kap egy újabbat és az azzal járó plusz effekteket, de ez csak találgatás."
    Már sok éve Dx11 van benne, a víz és fény-árnyék effekteken láthatod is, ha bekapcsolod. 12-es biztos nem lesz.
  • 0Fritz
    #10180
    Nem teljesen felújított grafikát csinálnak, hanem "csupán" feljavítják bizonyos szinten a mostanit.
    Esetleg a mostani kilences DirectX helyett kap egy újabbat és az azzal járó plusz effekteket, de ez csak találgatás.
  • Plata
    #10179
    Szerintem meg ez a hülyeség.
    Már tavasszal amit küldtek emailt abban benne volt hogy készül a grafika felújítása.
    Az új gyűrűk ura sorozat miatt mégtöbben akarnak vele játszani.
  • Mazsola3018
    #10178
    Elég sok hülyeséget láttam már megjelenni mindenféle oldalakon, de sajnos nem lesz ilyen grafikai ráncfelvarrás, ahogy nem lesz új engine se. Jelenleg a lagot se képesek megoldani, ott tartunk, nemhogy új grafika... Amit belengettek, hogy lehet majd pár új karaktermodell és talán-talán 4k felbontáshoz UI. De ez csak UI, tehát nem maga a játék grafikája.
  • 0Fritz
    #10177
    https://screenrant.com/lord-rings-online-graphics-update-release-date-lotro/



  • Plata
    #10176
    Nem szoktam nézni streamet,egy MMO-s honlapon láttam pár napja.
    Volt még más is hogy mit terveznek jövőre,de csak ez maradt meg.
  • Mazsola3018
    #10175
    Ezt pontosan melyik stream-en mondták? Mert kivételesen néztem utóbbi időben Severlintől és Oriontól is, de ilyen egyikben se hangzott el.
  • dave9004
    #10174
    nem nagy divat már az mmorpg legyen az bármi.
  • Plata
    #10173
    Ha igaz akkor 2023-ban jön a ráncfelvarrás,új grafika és egyebek.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.09.30. 12:56:44
  • dave9004
    #10172
    én leszedtem, majd le is töröltem. kicsit mozgolódtam Chetwoodban, mert azt a részt imádtam kezdőként, éjjelente tin-ore vadászás közben. Aki még emlékszik, az tudja mi kín volt régen :D
    De a zenéi jók és az éjjelek sokszor craft cucc gyűjtéssel teltek. Hiányzik, hogy szaladgáljanak a többi játékosok körülöttem mondjuk.
  • Plata
    #10171
    Őszintén szólva kicsit nekem is hiányzik a játék,múltkor fel is mentem,de kb semmire sem emlékszem már.
    Le kéne tolni a tutorialt újra.Minimum.
  • Anonymusxx
    #10170
    Egy kis kihagyás után visszatértem, 4 alkalomból 4 szer full este volt végig, pedig más időpontokban kezdtem. Mire nappal lenne meg már rég abbahagyom, addigra megunom...
    Az estéket meg utálom a játékokban..
  • bunny
    #10169
    Most kinyitogattam a ládákat, van egy 50 és egy 105-ös valar is a 120-as mellett, account boundos mind.
  • bunny
    #10168
    Szerintem egy mai normál gamer gépen nem a grafikai beállításon múlik a lag, egyszerűen amikor több tucat online játékos interakcióban van a környezettel meg opcionálisan veled (még ha nem is), arra ez a 15 éves engine meg a szerverháttér édeskevés. Én amúgy a téli fesztiválon aktívkodtam, nem tapasztaltam lagot.

    De amikor kb 5 éve abbahagytam is az volt a fő indok, hogy játszhatatlan volt az egyébként atomerőművemen. Nameg az is, hogy az egész szerintem rossz irányba fejlődött, elértéktelenedett minden mert a skirmishcampben megvetted grindeléssel a top cuccot akár. Számomra a lv75-nél ért véget a játék élvezete (orthanc és Draigoch szettekért azért virítani kellett!), 95-ig húztam leginkább a csapat miatt, de aztán amikor Atáék elkezdtek klikkesedni már az se tartott a játékban.

    Montana92: Én egy Valart kaptam meg ajándékcsomagokat, de azt nem bontottam ki. Ha azokban van még az jó poén, de ez az egy is nagy segítség lehet. Egy ingyenes VIP hónap lenne még jó ajánlat, az sokminden TP-s dolgot ingyenessé tenne.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2022.05.03. 16:08:47
  • Plata
    #10167
    Hát,ugyanazzal a géppel amivel Rdr2 szépen fut azzal nekem megyében az event területén olyan eszement lag volt hogy szinte képregény volt a játék.Event területétől eltávolodva jobb lett,de ott ahol sokan vannak erősen be lassult.
    Nem hiszem hogy a gépemmel lenne a baj.
    Bár az igaz hogy nekem is maxon van,de nem én állítottam be,hanem alapból arra rakta.
    Ami rohadt rossz volt hogy szinte semmire sem emlékszem már.Újra le kéne tolni a tutorialt,vagy valami ilyesmit,mert eszement sok dologra nem emlékszem.Jó pár száz órát játszottam vele régen.
  • Montana92
    #10166
    Köszi a visszajelzést (Plata, természetesen neked is)! ma kipróbálom, hogy a korábban (bár jó régen) tapasztaltakhoz képest javult-e a dolog - a rohani, gondori területek, amik nálam nagyon rosszul mentek lag szempontjából... (Evernight szerveren játszottam, előtte meg Snowbourn-on)

    Látom, hogy 2019-ben jött ki 64 bites kliens - ez hozott volna érdemibb változást?
  • Anonymusxx
    #10165
    Én játszok vele, max beállításokon, 0 lag van...
  • Plata
    #10164
    Én voltam fent sok év után.De mivel elfelejtettem az eredeti accom,ezért egy újjal voltam fent,a jutalmakat nem nagyon tudtam kivenni,nincs annyi hely táskámban és kicsi a karim.
    Viszont eszetlenül lagol,az event környékén meg kb játszhatatlan.Eszetlenül laggol és szinte nulla fps.ami vicc.
    Utoljára szerkesztette: Plata, 2022.05.03. 10:19:04
  • Montana92
    #10163
    Sziasztok!

    Aki esetleg már beváltotta az évfordulós cuccokat: most akkor gyakorlatilag 3 valart adnak? Mert a Mordor és Minas Morgul kiegészítőhöz is járt egy 105-ös és egy 120-as szintű.

    Évek óta nem játszottam, de így lehet megnézném az új területeket...

    Egyébként még mindig vannak a játékkal technikai problémák? Nálam korábban eléggé laggolt (kábeles nettel is), valamint nem is futott valami jól a korához képest (mert talán csak 1 magát használt a játék, függetlenül a processzortól?).
  • Plata
    #10162
    Elvileg jön egy grafikai felújítás is.
  • bunny
    #10161
    Gondoltam szólok, hogy a 15 éves játék alkalmából elég durva dolgokat osztogatnak, ha belépsz és elérted a lv2-es szintet. Többek között ingyen területeket és egy valar-t, ami ha jól értelmezem a leírást lv120-as szinte teleportál egy karaktert és ellát minden földi jóval. Én már évekkel ezelőtt abbahagytam sőt eladtam az accountomat, de amikor talán tavaly ingyenessé tettek pár területet csináltam egyet két kiskarival fesztiválozgatni meg behúzni az ingyen falatokat. Szerintem ha más is abbahagyta de még megvan az accountja vagy van kedve csinálni egyet, május 11-ig tegye meg. Ki tudja, hátha 15 év után végre gatyába rázzák a játékot, és érdemes lesz újra elővenni.
  • bunny
    #10160
    http://lotro.bunny.hu/daynight.html
    Régi, de gondolom nem változott.
  • Anonymusxx
    #10159
    Általában délelőtt 10-től délután 1-ig szoktam... Illetve most 18-19 körül kezdtem, és feltűnt hogy megint este van...
  • Plata
    #10158
    Ha éjszaka játszol igen.
  • Anonymusxx
    #10157
    Akárhányszor elkezdem a játékot, éjszaka van, ez mindenkinél ilyen?
  • bunny
    #10156
    champion, hunter a legkönnyebb induló és solo kari több éves emlékeim szerint. Champi tömegoszlató, hunter inkább pont harcos és vannak átfedések, de alapvetően minden karakter alkalmas solozni, még a tank is max picit lassabb de az se feltétlen igaz. Könnyebbség meg olyan, hogy amíg szólózol úgyse ismered meg a karaktered és oda kb. bármi jó, max nősz 1-2 szintet ha valami kifogna rajtad, de ez elég esélytelen esetleg a world boss-ok szívatnak meg, de az meg nem solo amúgysem.
    Utoljára szerkesztette: bunny, 2022.04.11. 18:39:01
  • Anonymusxx
    #10155
    Én is nemrég kezdtem,sokan a championt ajánlották solonak, így azt választottam...
  • Terawatt
    #10154
    Régen toltam már ezt a gamet, de szerettem a wardent, ahogy mondod nagyon szórakoztató és jó volt vele solozni.
  • SlipKnoTiaN
    #10153
    Én szinte minden játékban először valamilyen harcossal kezdek. Persze lehet azért van ez így tudat alatt, mert mindig is hobbi gamer voltam és van hogy napokig nem foglalkozok ezzel, és hát a harcosokat szinte mindenhol könnyű megtanulni, így nincs gáz ha pár napig szüneteltetem. :)
    Bár mondjuk a Diablo 3-at pont hogy Wizard-dal kezdtem, de a második részben már Paladin és Druida volt a fő karim, vagy a Skyrim-ot is Norddal kezdtem aztán pedig Redguard és Imperial volt. Na mindegy, elkalandoztam, lényeg a lényeg hogy valami harcosféle, és szerintem ember lesz. Vagy csinálok egy olyan dühöngő kis kertészt mint Samu volt :D
  • lordbalu
    #10152
    Én egy hobbit hunterrel kezdtem csak meguntam aztán egy warden a combok miatt kezdőnek nem ajánlom de nagyon szórakoztató vele játszani.
  • SlipKnoTiaN
    #10151
    Szemetek :D Na mindegy, még nem volt időm komolyan bele kezdeni.
    Teljesen kezdőnek mi lenne az ajánlásotok, mivel lenne érdemes kezdeni??
    Találtam egy magyar oldalt, elég komoly lehetett valamikor, mert rengeteg tartalom van fent, de a Minas Morghul közelgő megjelenése az egyik utolsó cikk, ami a wiki szerint is már két és fél éve volt. A fórumjukon sem túl frissek a kommentek :/
  • fluency
    #10150
    "Downtime Notice: Thursday, March 31st 6:00 AM - 2:00 PM Eastern (-4 GMT)"

    Általában +6-7 órát számolj rá az időkülönbség/"egyéb" problémák miatt. :)
  • Plata
    #10149
    Én addig sem,elfelejtettem a jelszavamat és az emailcímre nem jön emlékeztető.
  • SlipKnoTiaN
    #10148
    Én játszogatnék, de most épp valami frissítési hibák miatt a kliensnél tovább nem jutok :/
  • Plata
    #10147
    Nem tudom játszik-e még valaki a játékkal.
    De 15 éves évfordulóra sokminden ingyenessé válik.
    Na és állítólag jön majd hozzá egy grafikai ráncfelvarrás.
    Link.
  • foxxi
    #10146
    Egyszer visszatérek
  • Kheledlire
    #10145
    Az viszont picit kési fog, de arra is azt mondják nagy durranás lesz, ha megjelenik. Jó lenne még pár info morzsa róla. Én alfa verzió óta játszok, de a legújabb "mini kieg" egyáltalán nem hozta nekem az elvárásokat így meg se vettem. Majd storeban :) Mindenesetre várom a jövőbeli változásokat, talán jobban odateszik magukat.