20
  • Budaházi
    #20
    de király
  • Inquisitor
    #19
    Hogs of War volt a fejlesztési címe, de a véglegesre nem emléxem :D
  • Fenjoy
    #17
    ha már PSX:) volt nekem egy régi játékom malacokal kellett harcolni, ilyen csapatban worms szerű csak 3d mi volt a neve? köszi

    :)
  • Zacsy
    #16
    akkor mért gépezel?
  • NEOreg3
    #13
    én inkább maradok a pc-nél meg amúgy sem egészséges naponta több órát bámulni az 50hz-es tvmet:D
  • Munch
    #12
    Ohhh! A régi szép emlékek. :)
    Még a PS1 bent van a szekrényben... :)
    Elképesztően sokat játszottam vele.
  • Totinkhamon
    #11
    A playstationnel (meg az xboxxal is) a multifunkcionalitás irányába akarnak elindulni - közelednek a PC-sedés irányába. Szerintem ha valaki csak játszani akar akkor konzolt érdemes használnia, de ha többet akar akkor jóminőségű (nem gagyi) PC a megoldás.
  • Totinkhamon
    #10
    Ha én multimédiás központot akarok, akkor (sőt, főleg akkor) inkább egy jó PCre építek + nagyképernyős tv vagy projektor.
  • mousee
    #7
    Hát, én is most lassan el kezdtem gondolkodni, hogy majd ha bejön ez a péeshárom, akkor befizetek rá... Végülis, arra találták ki h játék vagy mi a fene... PC meg jó netezésre... De ettől függettlen sztem a pc se szar, én is azon nőttem fel, és jelen pillanatban is azon vagyok :)
  • csari89
    #3
    Happy birthday T U, Happy birthday T U, PS, Happy birthday T UUUUUU!!!
  • FecaA
    #2
    Hát akor jön a Japánból behozott.... Játékokat + ingyen hozzák! + még lehet hogy akkor is kint lesznek az ismerősök, úgyhogy sokkal olcsóbb lesz :-) :-P
  • Ryo san
    #1
    Csak minnél hamarabb jöjjön az a ps3,és ne kelljen megint annyit várni mint a ps2 premierje után,hogy nálunk is megjelenjen.