2115
Daemon tools 4
  • Izmael
    #2035
    Sziasztok!

    Daemon Tools Pro 4.10.218-as verzió.
    .mds -image file.

    Hibaüzenet:
    Unable to mount image. Invalid image file.

    Már 3 image-nél eljátszotta ezt. (pedig tudtommal az mds. filokat is kezelnie kellene. Vagy nem?)

    Valakinek 5lete esetleg a problémára?


    Előre is köszönöm:
    Izmael.
  • RUDKO
    #2034
    Sziasztok én most telepitettem fel a 4.30.4 verziós daemont. Amikor csatolom a képfilét kiirja hogy ez az oldal nem tudja megjeleniteni a weblapot. Ezt miért irhatja ki? Előre is köszi a segitséget.
  • [HUN]FaTaL
    #2033
    Minek? 4.30.3 miért nem jó?
  • Slayerboy
    #2032
    Valaki tudna linkelni egy daemon 4.3.1-et? Egyszerűen sehol nem találom .. :S
  • Pityesz
    #2031
    Légyszives segítsetek már egy kicsit, mert én az Istenért nem tudok rájönni mi a baj.
    A lényeg hogy a képfájlokat nem tudom kezelni, hiába telepítem fel az Alcoholt vagy a damon tools-t , sorozatosan lefagy minden hibaüzenet nélkül!
    Ha játék képfájlokat használok telepítéskor fagy le, film képfájloknál kiíráskor fagy le!
    A létező összes verziót kipróbáltam.
    A gépen csak az egyik van fent egy időben!
  • Rage47
    #2030
    köszi
  • [HUN]FaTaL
    #2029
    Nem, céges felhasználásra nem ingyenes. Otthoni használatra igen.
  • Rage47
    #2028
    akkor csak dísznek van ott a buy now?:D
  • [HUN]FaTaL
    #2027
    A Lite van ingyen és már nagyon régóta így van. (Lite = Régi sima DT)
  • Rage47
    #2026
    jól látom, hogy fizetős az új DT? Az oldalukon minden verziónál ott van, hogy Buy Now...
  • Zsolt01
    #2025
    Jobb későn, mint soha!
  • Fizikazseni
    #2024
    (sikerült egy 3 hónappal ezelőtti hsz-re válaszolni. fail.)
  • Fizikazseni
    #2023
    Az UIF nevű rák a Magic ISO formátuma, és a következő rákokkal tudod megnyitni:

    MagicISO
    PowerISO 4.1 or later
    UIF to ISO Converter
    UIF2ISO

    http://www.fileinfo.com/extension/uif
    http://filext.com/file-extension/UIF
  • grebber
    #2022
    Sikerült valakinek ezt : DT Pro v.4.30.0304 a DT-t aktiválni?

    Mert van hozzá mellékelve DTE.EXE amit ha elinditunk rögtön hobával le is áll.
    Meg Starter.exe meg Configurer exe amiket nemtudom hogy mire jó:(
  • Zsolt01
    #2021
    Ha sehogy se megy, akkor lehet hibás amit letöltöttél.
    Vagy hibásan tették fel, vagy létöltésnél gond.

    (Próbáld ki azért másik gépen is talán.)
  • [HUN]FaTaL
    #2020
    az mds-t kell mountolni
  • szimario
    #2019
    Sziasztok, most töltöttem le egy játékot, két fájl jött le. 1 4,6 Gb MDF formátumú és egy 5 Kb. MDS formátumú. Ha a nagy MDF fájl bepakolom az alkoholba, akkor már 0.0 Kb méretűnek észleli és utána kiírja, hogy nem támogatott képformátum. Pedig az összes formátum be van állítva felismerésre. A daemon szintén ugyanez, nem támogatott. Érdekes módon a játékhoz tartozó info-ban az van, hogy valamit ki is kell csomagolni.
    " - Unpack
    - Mount In vIDE Drive With Deamon-Tools Pro
    - Install
    - Play "
    A DT-ből a 4.03 HE verziót, az alcoholból az 1.9.5-ös verziót használom.
    Ha van ötletetek, segítsetek. Előre is köszi
  • Braveheart
    #2018
    Hali! Most vettem egy Acer laptopot, 32 bites vista home-al, és feltelepítettem rá a daemon tools lite 4303-at. Elindítom, megpróbálok bemountolni vmi iso-t, és megáll az egész gép... és nem is mountolja be. Reinstall után ugyanez. Csak a reset segít.
    Ötlet? Vagy olvassak vissza?
  • NONPLUSZULTRA
    #2017
    Melyik update-t? nekem ugyanezt csinálja Alcohollal.
  • IFOR
    #2016
    szia...nekem is ez a probláémám.-.elmondanád hogy oldódott meg?? köszi
  • Evin
    #2015
    Az újraindítás azért kell, hogy feltelepülhessen a virtuális meghajtót kezelő driver. De ha mindig új kell indítani, akkor azt nem lehetett telepítve.
  • c1114
    #2014
    Valami progi letilthatja a telepítést (pl. vírusirtó vagy spyware eltávolító). Megoldás lehet ezek ideiglenes letiltása. Elvileg újraindításra a program telepítése után van szükség.
    Ha még ez is kevés, registry takarítással érdemes még próbálkozni.
  • andaxxin
    #2013
    hali.olyan problémám van hogy összeraktam 1 uj gépet .xp ment rá.A daemon tools telepítésekor kiírja windows hogy csak a rendszer ujraindítása után lehet telepíteni.Restart,telepítés megkezdése és megint ugyanazt írja ki.Mondanom sem kell mindeggyik emuláló ezt csinálja.próbáltam:daemon,alcohol,poweriso.Valakinek ötlete?
  • Zsolt01
    #2012
    " Volt a gépemben egy processzor és alaplap csere. "

    Új Operációs rendszert nem raktál ?
    Mert ha nem, akkor kéne !
  • kz4x
    #2011
    Sziasztok! Kéne egy kis segítség. Volt a gépemben egy processzor és alaplap csere. Elötte még működött a Daemon Tools, viszont az alkatrészek kicserélése után a következő hibát írta ki a program:

    "Initialization error 0. This program requires at least Windows 2000 with SPTD 1.28 or higher. Kernel debugger must be activated."

    Letiltottam az sptd.sys file-t, a probléma továbbra is fennállt. Letöröltem, azután is ezt írja ki. Valakinek esetleg valami ötlete a probléma orvosolására?
  • bl0kiM
    #2010
    sziasztok! olyan kérdésem lenne, hogy Daemon-nal lehet-e olyat csinálni, hogy egy meglévő CD vagy DVD anyagát bepakolni egy ien virtuális meghajtóba. egész konkrétan egy olyan jétákhoz kellene, aminek az inditásához szükség van a lemezre... fontos lenne, mert több gép van, CD meg csak egy :D
    előre is köszi a segtséget, és Buék!
  • MerlinW
    #2009
    Használj Lite-ot. Mindenre jó, amire használod. Ha olyanra használod amihez Pro kell, megveszed.
  • Ace McCloud
    #2008
    Sziasztok!
    A DTP4300303-EV trial módban aktivációs vizsgálati hibát ír ki. Hogyan oldható meg a telepítése mégis??
  • 4kerek
    #2007
    Segítség! Daemon Tools nem talál betűt a virtuális meghajtójához, és nem is engedi, hogy állítsak be magamtól. Vistám van, egyik napról a másikra gondolta, hogy nem akar működni. 4 verziót is kipróbáltam de semmi. Próbáltam ezekkel is: magicdisc, virtualdrive, alcohol 120, de semmi
    ötlet?
  • tompka
    #2006
    Lehet :D A nero 7 blu-ray-nek látja :)
  • [HUN]FaTaL
    #2005
    Nem tökmindegy?:D Egyébként szerintem a Vista hívja a BD meghajtót is HD-DVD meghajtónak.
  • tompka
    #2004
    De ezt hogy gondolták? Miért a HD-DVD-t hozzák előtérbe? :D
  • [HUN]FaTaL
    #2003
    LoL szerintem sehogy :D
  • tompka
    #2002
    Hát jó, nekem eddig 4.08-as volt fent :D De hogy lehet megváltoztatni az ikonját blu-ray-re? Olyan csúnya hogy egy bukott formátumot ír ki :D
  • [HUN]FaTaL
    #2001
    Ez már jó pár verzió óta így van, legalábbis ha jól emlékszem :)
  • tompka
    #2000
    Ha reboot-ért nyíg, akkor tedd azt. :) Csak restart után települ fel
  • kingjames23
    #1999
    Hello!
    Az Operációs Rednszerem Vista és Telepíteni szeretném a Daemon Tools Lite 4.30.1-et és azt Írja ki hogy: You Must reboot after previous operation.
    Ez Miért Van?
  • tompka
    #1998
    Felraktam a legújabb daemon tools lite-ot és a virtuális meghajtót HD-DVD-ROM-nak látja.
    Hogy lehet megváltoztatni? pl blu-ray-re? :D
  • R3TR0
    #1997
    Aki Daemon Tools Pro verziot használ a legutolos tört verziot 0218-as az faxán mükszik??
  • gergely86
    #1996
    Sziasztok!
    Lenne egy problémám a Daemon Tools Pro programmal amit itt linkeltetek be!
    Licenckulcsot kér telepítés közben!
    Ezzel mit lehet kezdeni?
    Választ előre is Köszi!