2115
Daemon tools 4
  • Jakuza001
    #2075
    NEM!!!
    Eloszor a DT Lite-t kell feltenni, mert ha eloszor a SPDT-t teszi akkor felulirhatja a Lite regebbi verziojaval.
  • Neuman
    #2074
    Meg lett a probléma!

    Az volt, hogy frissítettem a vistára, miután leformáztam és újra telepítettem, működik minden. Valami nem volt jó neki!
  • gereee93
    #2073
    Hát nekem ezekkel az ötletekkel nemmegy. Szoval mind1, azért kössz a segítséget. ^^
  • Evin
    #2072
    Azért kell újraindítani, hogy telepítse az SPTD-t. De ha te már előtte felraktad a legújabb SPTD-t külön, és úgy indul újra, akkor az gond. Nem kellene neki.
  • [HUN]FaTaL
    #2071
    #2070: Régi DT, szedj újabbat. De előbb az SPTD-t rakd.
    #2068: 3 hónapja használom a 4.30.4-es DT Liteot win7 prof x64en és semmi probléma nincs vele.
  • Neuman
    #2070
    Hali!

    Windows 7 Ultimate 64 bites van a gépen!
    Próbáltam az új Litot, leszedtem a SPTD 1.62-t, a DT 4350306-t is, de mindig újraindítást kér telepítésnél. Ez miért lehet?
  • Jakuza001
    #2069
    Azota frissult az 1.62-es verziora, de ertelemszeruen az is jo lesz.
  • Jakuza001
    #2068
    Egyszeru a dolog a Lite meg az is ami fent van legujabb nevvel az oldalukon az 1.58-as SPTD meghajtoval megy, amiben Win7 x64-es bugok vannak, tehat az alattam talalhato tippek egyaltalan nem fedik a valosagot.

    Ami megoldja a problemad az a 1.60as SPTD letoltese es telepitese a lite verziohoz. Utana mukodnie kell a Deamon Tools Litenek.

    Letoltheto innen: http://www.duplexsecure.com/downloads


    "Issues addressed:
    - fixed compatibility with some applications (eg. Starburn), on new builds of Windows Vista and Windows 7."
  • [HUN]FaTaL
    #2067
    Legújabb lite a hivatalos oldalról.
  • Evin
    #2066
    Szedd le a honlapról a legújabb Lite-ot és annak mennie kell.
  • gereee93
    #2065
    Hello mindenkinek. nemtudom, hogy itt tudtok e segíteni de Windows 7-en miértnemm egy nekem a Daemon Tools? Már probáltam mindent amit írtak és semmisem jött be. Ha valaki tud segíteni előreis kössz.
  • Evin
    #2064
    Ha nincs cue mellette, szerintem nyugodtan átírhatod .iso-ra.
  • Slayerboy
    #2063
    Bin fájlt is be lehet tallózni.. csak tallózásnál ki kell választani, hogy minden fájlt mutasson.
  • rage
    #2062
    Csak úgy, ha van mellette egy cue is (azt kell betallózni)
  • emilkee
    #2061
    A bin képfájlt hogyan tudom megnyitni?
  • Morello84
    #2060
    Csak annyit ír ki, hogy "Please insert DISC 2." Egyébként F: a meghajtó jele, amibe van mountolva.
  • rage
    #2059
    Általában ilyenkor ki szokta írni, hogy tedd be a 2. CD-t ide : E:\
    (Az E:\ csak egy példa)
    De azt nézd meg, hogy amit kiír, az valójában a virtuális meghajtó betűjele-e.
  • Morello84
    #2058
    Alcoholt feltettem, azzal is ugyanez van. Katasztrófa...
  • Zsolt01
    #2057
    " A többi 300 letöltő pedig nem reklamált, hogy hibás lenne. "
    Ja erre nem figyeltem, hát !?

    Megpróbálhatsz másik virtuál meghajtót, Alcohol 120%, Power iso.
  • Zsolt01
    #2056
    Nem a letöltés miatt sérült az iso, hanem alapból gond lehet vele, mármint aki készítette, elszúrta.

    Szedj le másikat, mástól, máshonnan.

    Vagy még megpróbálhatsz másik virtuál meghajtót, Alcohol 120%, Power iso.
  • Morello84
    #2055
    Nincs CD2. 6 giga a tömörített, 7 az iso...
    A többi 300 letöltő pedig nem reklamált, hogy hibás lenne.
  • Zsolt01
    #2054
    Hát, lenne második része a játékodnak, CD2 !?
    Vagy hibás a képfájl !
  • Morello84
    #2053
    sziasztok! olyan gondom lenne, egy 7 gigás iso fájlom van és a telepítés alatt megáll és cd2-t kér. feltettem a legújabb daemont is, azzal is ugyanez van. tudnátok segíteni? előre is köszönöm.

  • raptor22
    #2052
    sziasztok! Olyan gondom van h most raktam újra a gépemen az xp-t és mikor telepíteni akarom a deamon tools-t ezt írja ki
    Internal setup error. Contact support. És kilép a telepítésből.
    A lite verziónál pedig ezt: Internal setup error. Error code 14.Contact support.
    Már próbáltam mindent, nem tudom mi lehet a gond. Az Alcohollal is pont ugyanez van. Kösz előre is a segítséget!
  • ddt500
    #2051
    Közben segítettek. Tárgytalan. Figyelmetlen voltam.
  • ddt500
    #2050
    Helló. A következő gondom van. Úgy másfél évvel ezelőtt egy szerencsétlen balesetben használhatatlanná vált a Battlefield 2 dvd-m. Akkoriban folyton kidobált a Punkbuster úgy, hogy nem is zavart. Most újra szeretnék vele játszani. Na már most. Letöltöttem az képfájlt és hozzá a 4.35 Daemon tools pro-t. Szépen fel is tudtam telepíteni a játékot mert ugye meg van a telepítő kód meg a netes regisztrációm is. De játszani még sem tudok. A sajátgépben megjelenik a H: meghajtó és benne van a BF2 ikon is de ha rákattintok akkor kiírja, hogy tegyem be a discet. Mit lehet tenni ez ügyben?
  • [HUN]FaTaL
    #2049
    Pár nap / hét és úgyis integrálják az új SPTD-t.
  • grebber
    #2048
    Ebből lite nincsen? Mert már előző pro sem ment warezzal nekem.
  • Newfronter
    #2047
    Full Windows 7 support in DAEMON Tools Pro 4.35.0306

    What's new in this version:

    * SPTD 1.60;
    * Full support of Windows 7;
    * IDE virtual adapter support on Windows 7.

    Bugs fixed:

    * System lockup when mounting images from Nvidia RAID controllers;
    * System lockup after manual unplugging of USB removable device with mounted image in hibernate or standby.
  • Slayerboy
    #2046
    Daemon toolsba mountolod a képfájlt, majd mielőtt indítod a játékot elindítod a Yasut."Elrejti" a virtuális meghajtót, és így kerüli ki a védelmet. Amúgy no warez
  • fecska
    #2045
    hello
    letöltöttem a lock ont és volt hozz á egy yasu nevezetű program
    azzal mit kezdjek?
  • nesto
    #2044
    én már hetek óta nem tudom használni, leáll mikor mountolnék: "daemon tools lite has stopped working"
    regedit-tel próbálkozzal törölni mindent a gépről aminek köze van hozzá esetleg? azt hogy is kell pontosan?
  • [HUN]FaTaL
    #2043
    Használtam, simán működött.
  • nesto
    #2042
    senki sem használ rajtam kívül daemon tools-t win7 alatt? csak nekem van vele bajom?
  • nesto
    #2041
    nekem így se működik
  • nesto
    #2040
    köszi megpróbálom
  • Slayerboy
    #2039
    Úgyértem ezzel.
  • Slayerboy
    #2038
    Azt hiszem, hogy a legfrissebb verzió a 4.30.4. Ha nem ez van fent neked próbáld meg ezzel.
  • nesto
    #2037
    Heló. Deamon tools lite-ot használok egy ideje windows 7 alatt, de az utóbbi időben egyszerűen nem jó semmire. Betudom jelölni hogy legyen pl 2 meghajtó virtuális de fájlt társítani nemtudok (mountolni), ugyanis hibával kilép.
    Van rá valami megoldás? újratelepítettem de ugyanúgy fent áll a hiba
  • Slayerboy
    #2036
    Gondolom megvan az mdf file... Ha nincs akkor azért nem működik.

    Ha megvan, akkor hagyd az mds-t és mountold be az mdf-et!
    Remélem tudtam segíteni.