13
  • Drawain
    #13
    Lehet azért a 10-20 forintért egyéb szolgáltatásokat is kapsz
  • Focew
    #12
    Nem akarlak megsérteni, de pont az ilyen hozzáállás miatt nincs igazi versenyhelyzet Magyarországon, több szektorban is. (pl. bankszektor)
    Az emberek általában lenyelik azt a 10-20 forintos (esetenként több) pluszköltséget, mert lusták utánajárni, hogy hol lenne olcsóbb.
  • TothLaci
    #11
    Érzik, hogy itt már baj van. :)
    Különben én mindig az alapszolgáltatónál maradok, mivel úgysem használom a telefonomat, és ha 10-20 Ft-al többe kerül a hívásom, akkor is levan sz**va.
  • Fenjoy
    #10
    A T-cég olyan mint a netes csomagjai "Korlátoltak"...

    :)
  • janyikzs
    #9
    "Az emeberek nem tudnak számolni?"

    Dehogynem: Éppen ezért kell az ilyen reklám, mert félnek!

    Undorító, amit a T-Equila csinál. Ráadásul nekem kábeltelefonom van: A T-Kábelnél kötöttem a szerződést, viszont a T-Online számláz és hozzá is tartozok, mire az ingyenes ügyfélszolgálatát nem tudom elérni (1234), mivel a T-Online és a T-Com még nem egyezett meg ebben.
    Azért ez a T eléggé fejetlenül ugrik bele a mély vízbe, miközben mások (pl. Tele2) engedik ki alóla a vizet. Már csak a nyakukat kellene törni.
  • Horváth János
    #8
    Sumák Bercik versenygésze az egész.. Beetetés indul!!
  • pepe003
    #7
    Röhely....
  • kicsizoz
    #6
    Akkor fiatalos :))
  • vincuska
    #5
    fiatal? :-(
    30-tol remelem csak a halal van messze! :-)
  • kicsizoz
    #4
    Mintha a fiatal hév beszélne belőled :)
  • vincuska
    #3
    kell nektek az en penzem, mi?
    hah!

    ha jol emlekszem bizonyos orszagokban van olyan szabalyozas, hogy szolgaltato nem terhelhet olyan koltsegeket az ugyfelre amik ot nem erik.

    vagyis ha neki ugyan annyiba kerul hogy te 0 percet vagy 1000 percet beszelsz.
    illetve 10mb-ot toltesz le vagy 150gb-ot akkor neked nem szamlazhat ki erte extra dijat.

    mi pedig mit csinalunk, millokat koltunk olyan berendezesre amik figyelik ki mennyit telefonal es netezik!

    a telekommunikacio mar infrastruktura, mint a viz meg a villany! csinaljanak penzt az extra szolgaltatasokbol, talaljanak ki valamit amiert hajnaldo vagyok fizetni. eveken keresztul vastagra szedtetek magatokat, es most nehez lemondani a luxusrol.

    igen, ovoda. az!
  • Tbone
    #2
    Mivel az alternativoknak egy vagyont kell fizetniuk a T-Izenek a racsatlakozashoz, soha nem fogjak tudni elerni az o arszintjuket. Megint a T jart jol.
  • DWz
    #1
    Ovoda.