12
  • LiDoCaiN
    #12
    gondolom a látogatóra gondolt :P mondjuk azok simán beviszik mert "...a látogatók motozási lehetőségeit a törvény szigorúan korlátozza..."
  • Zseblovag
    #11
    Elképzelheted.....Csak az a gond, hogy a sittre általában nem a bombacsajok kerülnek be....
  • Hegyikecske
    #10
    de hülyeség :D elősször azon fáradoznak sok milliókért h mindenhol legyen térertő most meg azon fáradoznak sok milliókért h NE legyen térerő... HÁT nem hülye az ember ?:DD most komolyan... amugy lol képzelem ahogy vmi bombacsaj épppen a lyukában csempészi be a telefont és az elkezd rezegve csörögni..:DDD
  • [HUN]PAStheLoD
    #9
    Én azért feltennék 3-4 érzékelőt, bemérni honnan jön a hívás aztán odaküldeni pár talicska kigyúrt buzi niggert.. anál intrúderezni, hogy minden áron kerressék meg a telefont ^-^
  • jihad
    #8
    anál intrúder. :D
  • maggi
    #7
    van joguk min 5 perchez, de kicsit huen van megfogalmazva telleg
  • Sir Quno Jedi
    #6
    De milyen faszányos képeket tud csinálni a végbeléből az ember egy ilyen kis kamerás mobillal ! :DDD
  • csabala
    #5
    Hajrá!
  • Cactus
    #4
    "heti egyszer minimum öt perc"
    ???????????????????
    Most én értem félre, vagy tényleg minimum beszélniük kell szegényeknek ennyit?
  • Cat #3
    még kést is dugnak fel oda, az az igazán hasznos
  • Andris
    #2
  • smv
    #1
    "A mobil készülékek ma már olyan kisméretűek, hogy akár a testnyílásokban is becsempészhetők a börtönökbe és mivel a látogatók motozási lehetőségeit a törvény szigorúan korlátozza, így a büntetés-végrehajtásban dolgozó kollégák és kolléganők szinte tehetetlenek"

    :D:D:D:D:D Elképzeltem amint egy kis Siemenset valaki kihúz a seggéből.