8
  • Fenjoy
    #8
    ráéreztek a Pénz "ízére"... mikor lesz Google tej, vagy kenyér?:)
  • Hegyikecske
    #7
    Én továbbra is azt mondom h ne mlesz annak jóvége ha minden szolgáltatásta kugli lát el...
  • hungi
    #6
    A cikk írója vette a fáradságot, hogy megnézze, miről ír?

    "A próbaképpen sugárzott műsor sajnos számos kívánni valót hagy maga után. A kép minősége finoman szólva is rossz, ráadásul a megjelenített kép gyakran "ugrál" és felbontása is kicsi, ezért a műsor szinte élvezhetetlen."

    1. Minden videó (felbontástól függetlenül) 640x480-as, flash-alapú fájl.
    2. Ugrál??? Én egy ugrálós videót se láttam... könyörgöm, ez nem a VHS korszak!!! MAx akkor, ha a nyersanyag volt olyan, amilyen...
    3. Minőségnél meg nyilván szempont volt az, hogy a leglassabb ADSL sávszéllel rendelkezők is tudják élvezni a szolgáltatást. Meg tudták volna oldani a DVD minőségű sugárzást is, de kinek?
  • CsabiDuke
    #5
    ti ott a legelején... ti csinálnátok akármit is ingyen? Azt hiszem ha tehetné bárki is ugyanezt, megcsinálná.. még te is hogy pénzt kérsz.
  • agyhalál
    #4
    Csatlakozom.
  • avman
    #3
    az írástudatlanok lázadása... jelen esetben az olvasási és szövegértelmezési kézséget kellene fejleszteni, majd az elmét pallérozni, h az ok-okozati összefüggéseket átlátásával ill. a helyzet elemzésével ne sületlenségeket postoljunk egy hír mellé---
  • Sliders
    #2
    google remélem csődbe megy, két ruszki már nagyon kapitalitsa gondolkodású. Elfelejtették honnan jöttek :)
    Kommunista USSR :)
    Meg miért kell má mindenért pénzt kérni fuck, google most van a csúcson nagy eséllye, mások is mondták már, ideje h észhez térhelynek.
  • takysoft
    #1
    nem akarok fizetős Gúglit. legyen ingyenes, addíg jó.