723
(Ezüst fülbevaló, Awakened, Arséne Lupin, Jack the Ripper stb.)



  • JonasSandor
    #723
    Kezdtem már hiányolni a sorozatot. Jövőre fog megjelenni nyílt világú bunyós lesz.
  • Mayorpapa
    #722
    Sziasztok!
    A Sherlock Holmes: Crimes & Punishments c. kalandjátékot nem tervezi valaki lefordítani? Egyáltalán fordítható?
  • mike01010101
    #721
    Az új Sherlock Holmes játék egész jó és ráadásul itthon magyar felirattal kapható, 4.990-ért. Lehet fps, tps vagy klasszikus point'n'click stilusban is játszani. Kategóriájában jó a grafikája is szerény hardware igény mellett. Megéri az árát, nem tudom milyen hosszu, még nem fejezte be, de tetszik.
  • hodyland
    #720
    Sziasztok sorstársak :D megvan a Sherlock Holmes vs Arsene Lupin :D akinek gondja van a feltett kérdésekkel a következő dologgal vígan át lehet vágni a programot. Van az angol nyelvi fájl és le lehet szedni a magyar nyelvi fájlt is. Mielőtt bemásolnánk a magyart másoljuk ki az angol nyelvi fájlt egy tetszőleges mappába. A kérdések elött elmentjük a játékot. Visszacseréljük a nyelvi fájlt angolra. Angolul válaszolunk, mert angol végigjátszás van a játékhoz. A választ elfogadja. Elmentjük a játékot és visszacseréljük a két fájlt. A játék ismét magyar és mehetünk is tovább :D Nekem a mamám játszik vele és meg volt akadva. Valamit tenni kellett :) remélem segítettem nektek is vele. További jó játékot mindenkinek :D
  • hykao #719
    Az új Sherlock játék E3 trailere:

  • Mayorpapa
    #718
    Egy jó hír az AdventureGames magyarításokkal foglalkozó oldaláról, Rowland-tól: "Teljes egészében fordíthatóvá vált a játék. Rengeteg szöveget tartalmaz és rengeteg photoshop melót... Nekem biztos nem lesz rá időm a közeljövőben, szóval, ha valakit érdekel a dolog írjon egy üzenetet, vagy e-mailt."
  • midian
    #717
    Sziasztok
    Valaki tudna linket újból az Arsene Lupin magyar nyelvi fájljához?
  • manoszey
    #716
    Na most már én is Sherlock Holmes rajongó vagyok facebookon :) kipróbálom a játékot is.
  • Tomcom
    #715
    Egyeseknek segített az Ageia PhysX frissítés:
    Hivatalos Sherlock fórum

    Egyes esetekben viszont előbb le kellett törölni az Ageia PhysX-et, majd a legújabbat feltelepíteni:
    Hivatalos Sherlock fórum 2

    Volt, hogy át kellett másolni a DVD-n található game.exét, a feltelepített játék könyvtárába (mintha crackelnéd):
    Hivatalos Sherlock fórum 2

    Remélem valamelyikkel sikerült elindítani. :) Mert egész jó a játék.
  • martongl
    #714
    +a játék eredeti , 2 napja vettem
  • martongl
    #713
    sziasztok megvettem a jack the rippert de a win 7 miatt nem enged indítani . rendszergazdaként elindítom jobklikkkel de unable to proceed error 1275 -ral kidob
  • bogyoka
    #712
    Szerintem is jó, de hogy tudsz 2 órája játszani vele? Mert én 37 percet játszottam, és azt írta, hogy jöjjek vissza 24 óra múlva.:)
  • mikulasba
    #711
    Tényleg nagyon jó játék. Már 2 órája egyfolytában evvel játszok. És még lehet nyerek is :D
  • celiss
    #710
    Sziasztok.

    Én is nagy Sherlock Holmes rajongó vagyok.
    Találtam egy egy játékot a facebookon ahol belebújhattok Holmes bőrébe :)

    Nyomozz ki egy furcsa bűntényt, bogozd ki a szálakat és nevezd meg a tetteseket. Figyelj az apró részletekre és a nagy összefüggésekre.
    Ha Te vagy a leggyorsabb, értékes ajándékokkal gazdagodhatsz az Erste Bank jóvoltából.

    A játék fődíja a kicsi, de sokat tudó Samsung N150 típusú netbook, választható színben, hogy könnyedén, bárhonnan és bármikor internetezhess vagy nyomozhass a saját egyéniségednek megfelelően."

    További díjak:
    2-6. helyezett: Apple iPod Shuffle 1 GB mp3 lejátszó – választható színekben
    8-10. helyezett: Olympus FE-46 digitális fényképezőgép, választható színekben

    További fontos információk:

    • A játék több helyszínből és több pályából áll. Időnként – mint az életben is – várni kell majd, hogy folytatható legyen a nyomozás.
    • A promócióban, a játékosok sorrendjének meghatározására használt idő számítása mindig a játék kezdetekor indul és a tettesek megnevezése után áll le.
    • A promócióban mindenki egyenlő esélyekkel indul, mindenki ugyanazon „feladatokat” oldhatja meg. A játékban több bűntényváltozat van, melyekből elegendő egyet megoldani a promócióban való részvételhez, ugyanakkor a játékos a kedve szerinti változattal játszhatja azt végig, legkésőbb a promóció lezárásáig.
    • A játékosok adatait a Facebook regisztrációból kerülnek "beolvasásra".
    • A nyereményjáték 2010 március 29-2010 április 30-ig tart.

    A játék használatáról röviden

    A játék fő funkcióit az alsó ikonokra és a két figurára kattintva érheted el. A játék során további funkciók jelenhetnek meg szövegbuborékokban és a játéktérben, általában valamilyen gomb vagy egyéb kattintható rajz formájában. A játékban sárga szövegbuborékok adnak rövid magyarázatot az adott gomb, objektum, ikon használatával kapcsolatban, továbbá léteznek „rejtett” objektumok is, melyek felfedezése a nyomozást végző játékos feladata. Ha elakadtál, kérhetsz tippet Watsontól, melyhez kattints egyet annak fejére. De ne feledd, a Watson tippek száma véges, gazdálkodj velük okosan.


    http://www.facebook.com/pages/LEGYEL-TE-SHERLOCK-H0LMES/107353742621541

    http://www.facebook.com/tos.php?api_key=47f7b18efc423310c6797d612cfb89b2&next=http%3A%2F%2Fsherlock.oditech.hu%2F%3Fref%3Dshare%26fb_sig_in_iframe%3D1%26fb_sig_iframe_key%3D96a3be3cf272e017046d1b2674a52bd3%26fb_sig_locale%3Den_US%26fb_sig_in_new_facebook%3D1%26fb_sig_time%3D1270131770.7178%26fb_sig_added%3D0%26fb_sig_api_key%3D47f7b18efc423310c6797d612cfb89b2%26fb_sig_app_id%3D108730365813077%26fb_sig%3D759ad1ff03842dc93a9f130fae77098f&v=1.0&canva s&locale=en_US
  • clowner
    #709
    Hali!
    Pls vki segítsen! Felraktam az ezüst fülbevalót de nem akar elindulni, win7 van, probáltam már xp és win2000 kompatibilitás-al, de nem sikerült! pls help!
  • edfek
    #708
    Én végig vittem az Arsene Lupint! Valaki játszik az Ezüst fülbevalóval?
  • moncso
    #707
    Egyébként valaki játszott már Arsene Lupinnal?
  • moncso
    #706
    Nem beszélek angolul, úgyhogy ...
  • moncso
    #705
    Hali. Elakadtam!Arsene Lupinnal. Mi ez a versike? Csodálatos festmények....Milyen 6 oldal?Mi a megfejtés?
  • Tomcom
    #704
    Szia!
    Neked is találtam egy angolt:
    http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcSs/SherlockHolmesvsArseneLupin.htm
  • moncso
    #703
    Sajnos én sem találok végigjátszást,de nem tudom mit kell csinálnom!
    Léccccci segítsetek!!!!
  • Narxis
    #702
    thx, angol is jó.
  • Tomcom
    #701
    Angolul mindegyik Sherlock játékhoz van végigjátszás.

    http://www.gameboomers.com/wtcheats/pcSs/SHvsRipper/SHvsRipper.htm
  • Narxis
    #700
    Én is elakadtam a Jack the Ripperben, nincs ehhez egy végigjátszás? Google nem nagyon talál egyik Sherlock Holmes játékhoz se, nem sokan játszhatnak vele.. :S
  • moncso
    #699
    Sziasztok!
    Elakadtam vs Arsene Lupinban. Nemtudom megfejteni a versikét: Csodálatos festmények....Milyen hat oldalról beszél? Mit kelle csinálni?
    Ha valaki tudna segíteni hálás lennék!!!

    Előre is köszike!!
  • bogyoka
    #698
    már megtaláltam, csak egy lábnyomot nem néztem meg az volt a baj:D
  • bogyoka
    #697
    Sherlock Holmes: Nemesis (Sherlock Holmes versus Arsene Lupin) elakadtam, a galériában vagyok és csak egy létra kell, de nem találom seholsem. Hol van létra?
  • Mokcsi
    #696
    magyarul azt kell beírni,hogy a mélység fénye :)
  • pala49
    #695
    Írd be magyarul : TEMZE és kész!
    Én viszont azt nem tudom, hogy a "Light of Abyss" helyett mit kell beírni magyarul?
  • bogyoka
    #694
    úgy emlékszem magyarul kell beírni, de már elfelejtettem, hogy mit.
  • menist
    #693
    Segíítsen Valaki!
    Az awakened elején Sherlock kérdésére beírom a választ "thames",de nem
    fogadja el.Miért!
    Köszi!
  • bogyoka
    #692
    Nálam az volt a gond, hogy meg kellett újból néznem a lábnyomot, és észre vettem, hogy hiányzik egy szög a gyilkos cipőjéből. Nézd meg a cipőnyomot újra és kattintsál olyankor a nagyitóval, mikor a szögeket nézed.
  • menist
    #691
    Sziasztok!
    Szeretnék én is választ kapni "Bogyóka"637-es kérdésére az Awakenedben.
    Köszike!
  • Mayorpapa
    #690
    nekem már megvan :) csak arra várok, hogy elkészítse valaki a magyarosítást
  • erika800423
    #688
    Hi! a probléma megoldva van egy új.Nálam is színtelenek az alakok stb. Hogy lehet megoldani a problémát?
  • erika800423
    #687
    Hi!Valaki segítsen!!feltelepítettem a versus arsene lupint-t elindításkor mindig kiírja d3dx9_32.dll nem található.többszöri próba után is ez az eredmény.ha van ötlet írjatok.
  • szapor
    #686
    Sikerült meg csinálnom, de most meg ott a háznál a hordón mikor megmérem a lábnyomot akk utánna nem enged a játék vissza menni :S bugg? van patch? megoldás?
  • szapor
    #685
    Hy! Vki tudna segiteni az Ezüst fülbevaló részével jáccok, és amikor az elején voltam Watsonnal meg minden akk Sherlockkal leszek újra és a végigjátszás is azt irja hogy menjek ki de nem tok mert állitólag még vmit nem fedeztem fel :S esetleg azt nem tudom hogy pl a fényképet hogy lehet vele megnézettni hogy az Veronica Davenport? meg a francia névjegykártyát :S mert lehet azok miatt nem tok tovább menni
  • more79
    #684
    Sziasztok valaki nem tudna felteni végigjátszást a SH vs Arsena Lupin és a Nemesis játékhoz.Elöre is köszönöm.
  • interszilva
    #683
    Segítség elakadtam.(sh.vs arsene)british múzeum irodájának a széfjéből kellene egy kulcs watsonnak,hogy az újságírógyereket beengedje,de nem tudom,hogy kell kinyitni a széfet illetve a számokat tudom,de nem tudom merre tekerjem azt a négy bizgentyűt.