52
Ninjás verekedős ugrálós
  • Szolnokboy
    #12
    ekkora egy fos gamét te jó ég és még vannak emberek akik ilyenekkel tolják...2005ben :S:S:S
  • Kindgrind
    #11
    üdv.
    hogy lehet elinditani a játékot?
  • MeTaL
    #10
    jo menj már mi ez a hulladék ? :DD
  • CalebJoe
    #9
    Kösz sikerült de most meg a cdkey-t nem fogadja el ellenőrzi egy jó ideig aztán meg hibát ír ki.
  • abonyitomz
    #8
    ha mountolod akkor két virtuális meghajtót csinálj , mind a 2be külön külön mountold be a képfájlokat
  • CalebJoe
    #7
    Nekem az install végén hibát ír volt valakinek ilyen hibája?
  • Lacc
    #6
    A BGE, Psychonauts azért több volt mint "ugrálós akció game", azok elég erősen kalandjátékok is voltak.
  • abonyitomz
    #5
    kipróbáltam , sony cdre írtam és müködik!
    akinek tetszett a rayman 3 , beyond good and evil , psychonauts és egyéb ilyen ugrálos akció game akkor ANNAK EZ a játék kötelező!
    irányítás elmegy , grafika se rossz , zene hangok is jók | hamarosan nyomatok képeket a játékból
  • Lacc
    #4
    A képek alapján szerintem is elég igénytelen, de ha valaki kipróbálja azért írja le mennyire :D
  • Carlos
    #3
    Gagyisásgan tűnik!
  • Sland
    #2
    Már lehet tölteni :


    http://users.atw.hu/wanadoo/szekcio6.htm
  • abonyitomz
    #1
    A napokban megjelent egy elég jó kis játék a neve I-Ninja! 2 cd-n terpeszkedik a game , tehát tartalmát tekintve nem szenved hiányban!
    A játékon starforce védelem van , de ez senkit se rettentsen vissza , mivel akinek a crc 2005 vagy akár a tm sunrise ment annak EZ IS menni fog! Jó próbálkozást és játékot!

    Mellékelek pár kedvcsináló képet: