409
meddig mehet el
  • geigermuller
    #1
    Nem tudom megítélni meddig mehet el..
    Nem jöttünk össze, de azért mindennek van határa. Hogy fűvel fával megdugassa magát az nem normális, de attól még tetszik. á.
    Túl régóta tetszik. Szemléltem mint egy csodát, egy kis sebességgel mozgó csodát.
    Erre. .
  • zaki
    #2
    lol :DDDDDDDDDDDDDDDD
  • Takezó
    #3
    nah ilyenkor is ritkán szokott topik nyílni :o
    Szar dolog, ha olyasvalakit szeretsz, aki valójában nem érdemli meg, met pl egy büdös kurva... Próbáld magad megerőszakolni, és felejteni :Ð [hülyetanácsotadőisszenved:Ð]

    +fav, már a tápig címe miatt is :D:D:D
  • Montanosz
    #4
    hagyd el, nem éri meg ha megaláz az emberi méltóságodban.
  • Montanosz
    #5
    ja én is jártam így, csak ő úgy gondolta leszbikus lesz, elég rémálom volt(((
  • Takezó
    #6
    lol, mét nem ajánlottad neki a köztes megoldást?
  • joebacsi
    #7
    hát nemtom, én nem operáltatnám át magam egyik csajért sem, sztem montanosz se ragaszkodott hozzá :DD
  • Takezó
    #8
    :D:SDAsda
  • geigermuller
    #9
    Hát nekem annyira nem vicces. :C
    Az a legdurvább, hogy elhittem, elhitettem magammal már jó régen, h milyen normális kis csaj.. Mivel "kicsi" volt, ezért nem is akartam túl gyorsan közeledni felé. Erre egy nem túl jónevű távoli ismerősöm is...
  • Takezó
    #10
    Persze, hogy elhitetted magaddal, hiszen egy ideált hajszolsz, mint a legtöbben :)
    Amúgy hány évs is vagy, és mennyi a hölgy?
  • geigermuller
    #11
    21 és ő 4 évvel fiatalabb. A történet elején ez másképpen volt ..
  • Kandurex
    #12
    Dobni, azonnal!
  • Takezó
    #13
    hát asszem fiatalka még, msáhogy látja ezeket a dolgokat, sztem dobd :|
  • desigo
    #14
    Legyél a stricije:)))
  • Cat #15
    hát attól még hogy egy 17 éves csajt rajtad kivul más is megdug, miért is kurva?
    vagy pénzért csinálja? (ezt eddig nem irtad)
  • Montanosz
    #16
    lagfeljebb a gyerekedet szala arrarának fogják híni és szép barna gyerök lesz
  • alberto 15
    #17
    jó topik :D
  • Rafaelo
    #18
    kérem rakják át a gumiba

    aláírás rafi .....
  • mrzed001
    #19
    Amelyik csaj 17-éves korára >3 fiúval volt, az a következő 3 évben is >3 fiúval lesz (legfeljebb nem tudsz róla).
    Szóval a véleményem:
  • Montanosz
    #20
    szerintem bosszúból engedki belőle a levegőt, és vegyél egy fejlettebb példányt ami már veszekedni is tudd.sokkal nagyobb élvezett
  • Lteebee
    #21
    Én azt gondolom, hogy egy 17 éves lány sokmindent kipróbál, vagy ki akar próbálni.
    Majd lenyugszik szépen és valszeg normális felnőtt lesz belőle.
  • Rafaelo
    #22
    vagy csak kurvás a lelkem :)
  • Balo
    #23
    Tényleg nem kurva! Ringyó, lotyó stb...
  • Taranov
    #24
    Én ezt a büdös kurva kifejezést azért egy kicsit erősnek tartom.
  • Landor
    #25
    te ijen balázssó lehecc
  • stp4trick
    #26
    Csak oda van a facér
  • Bucser
    #27
    Ez így igaz van aki meg tudja állni, hogy minden adandó alkalommal kipróbáljon egy új pasit van aki nem... "Hála" az új tiniideáloknak ezen utóbbi kezd a trend lenni... És tudjátok mi különbözteti meg a jó csajt és a büdös kurvát???

    A jócsaj mindenkivel elmegy a Büdös kurva meg mindenkivel csak veled nem....
  • bertino
    #28
    van benne vmi
  • MacrosTheBlack
    #29
    Add meg a telefonszámát! :D
  • Esrohnoil
    #30
    Érdekes felfogás...
    Nem tom mit szólnál ha a barátod/barátnőd mással is kefélgetne...
    Ha kiderül h. egy csaj nem csak velem kavar, azonnal elhajtom az anyjába, és nem adok több esélyt neki, max ha egy jó idő után tényleg úgy látom h. megváltozott. Én sem szédítek mást ha van barátnőm, és ezt ugyanúgy elvárom a másik féltől is.
  • Taranov
    #31
    Nem érdekes Cat felfogása, csupán ti nem vagytok tisztában a kurva szó jelentésével.
    A kurva az, aki eladja magát, akinek csak simán több emberrel van viszonya egyszerre, az nem kurva.
  • Jhon Balu
    #32
    üljetek le beszéljétek meg ha ő nemtud dönteni mit akar hagyd a fenébe vanmég rajtakívül sok ezer lány aki pont rád vár!
    (megjegyzés:kurvábol lessz a legjobb feleség!)
  • Takezó
    #33
    jajj, ne rinyájjál már, egy szónak több jelentése is van, és asszem még neked is sikerült felfogni, hogy itt nem prostituáltról van szó
  • Jhon Balu
    #34
    honnan tudod,hogy akikkel lefekszik nemkap-e érte zsozsot...
  • Esrohnoil
    #35
    Na ez az. :)
  • Esrohnoil
    #36
    Egyébként van megoldás mindenre, ha nem járok senkivel, tuti nem csalnak meg. :D
  • Taranov
    #37
    Hát Cat pont ezt kérdezte, hogy kap-e :)
  • petyka2
    #38
    Kivel"keféltette"meg magát?Csak a haveroddal?-nagy kaland...Mit vártál?17 évesen fogadjon örök hűséget?Állitolag szereted itt meg lekurvázod?Neked mennyi barátnőd vot ezidáig?
  • Sickness
    #39
    szerintem keféld meg
  • Takezó
    #40
    hát ööö... azért én is kibuknék, ha megcsalna a barátnőm, és még talán ilyeneket is gondolnék róla, ha szeretm, akkor is :\