409
meddig mehet el
  • faszkalapmodik
    #409
    nem, de az összes moderátor itt kurvára fasszopó
  • Nariusz
    #408
    +18
  • bcrics
    #407
  • Fresh Duke
    #406
    Én meg neked ezt:
  • bcrics
    #405
    Ezt a dalt nektek küldöm..
  • Desiderata #404
    azóta "meghódítottad"? :/
  • Loál János #403
    :D Dáhogy.

    Bármelyikőjük változhat, úgyhogy azért inte(né)k óvatosságra bárkit, aki abszolút vakon, és sziklaszilárdan bízik a másikban, hogy nehogy később megbánja a kijelentését. Ne úgy legyen. :)
  • Esrohnoil
    #402
    V. konkrétan az érdekel h. később lehet-e még esélyed? :)
  • Esrohnoil
    #401
    Akkor már inkább valószínűbb h. azt mondja h. nincs is igazi, csak kompromisszum kérdése az egész h. kivel jössz ki viszonylag jól.
  • Loál János #400
    Akár az is előfordulhat, de az nagyobb eséllyel, hogy messze nem ugyanaz a fickó az, akit most mond. :( :)
  • Loál János #399
    Na ja, csak hát se a hormonoknak, se az érzelmeknek nem illik gátat szabni...
  • Esrohnoil
    #398
    És szerinted 80 évesen azt mondaná h. MÉG nem találta meg az igazit? :)
  • Loál János #397
  • Yeltzin
    #396
    Yeah, szomszéd topikban ugyanezt sulykoltam a fiatalokba tegnap éjjel
  • Esrohnoil
    #395
    Hát ez gyors volt, granulálok. :D
  • Yeltzin
    #394
    MÁR KÉSŐ!!
  • Esrohnoil
    #393
    Ezért kell minden nőnél egy kezdeti tesztidőszak, h. kiismerd milyen, addig jobb ha nincsenek érzelmek... Természetesen nem fizikai tesztre gondoltam, mielőtt vmi szexmániás félreértene.
  • Esrohnoil
    #392
    Fene vár addig. :D
  • Membrah
    #391
    :-D
    oks..
  • Loál János #390
    Ennek is örülök, de LÉCCILÉCCI várd meg, amíg 80 éves leszel, és akkor mondd ezt. A kedvemért, jó? :o)))2
  • Loál János #389
    Abszolúte.

    Egyszer egy beszélgetésünk alkalmával (már nem voltunk együtt) még azt is belém akarta magyarázni, hogy a kapcsolatunk csak szexuális volt, hogy "nem mentünk soha sehova", nem úgy álltam hozzá, mint egy barátnőhoz, hanem csak, mint szexpartnerhez, egyszerűen nem vettem komolyan, stb.
    Ehhez képest gyakorlatilag nála éltem, onnan jártam munkába, együtt vásároltunk, sütöttünk-főztünk... o.O
  • Membrah
    #388
    szerencsére már megtaláltam..^^
  • Esrohnoil
    #387
    Fogadni mernék ha vmivel kapcsolatban más volt a véleményed mint neki, mindig azt hozta ki belőle h. te vagy a hülye. :)
  • Esrohnoil
    #386
    Ilyenekkel nem szabad leállni vitatkozni, mert mindig neki lesz igaza. Csak azt nem tom h. miért ennyire fontos ennek így lennie... Mármint h. igaza legyen.
  • Esrohnoil
    #385
    Semmi baj, max. utólag én leszek a hülye. :D
  • Loál János #384
    Leginkább legutóbbi barátnőm ideológiagyártása tetszik. :D Minden cselekedetét meg tudja támogatni a köréjük szőtt kis történettel, hogy mit-miért, és miért homlokegyenest másképp, mint azelőtt. :)
    Egy darabig próbáltam neki megmagyarázni, hogy ez miért gáz, de aztán beláttam, hogy jobb, ha feladom. :|
  • Loál János #383
    Jaj, nem is azt akartam mondani, hogy nekik van igazuk. :)

    Csak találd meg a megfelelő partnert, én sajnos úgy vettem észre, hogy manapság az emberek könnyebben/gyorsabban változnak. :|
  • Membrah
    #382
    nah igen...de attól h többségben vannak a hűtlenek,nem nekik van igazuk...:-)
    Nem zavar meg,h kevesebben vannak akik így vélekednek,ahogy én...Nekem csak a saját tetteimért kell felelnem..az ő dolguk,h mit tesznek..

    nem felétlenül rossz az életük,hiszen aki úgy ék,ami őt boldoggá teszi,és ezt kordában is tudja tartani,annak nincs miért szégyenkezni,az én álláspontom ettől még más,és nekem fontos a hűség..mintahogy nekik nem számt h pl én mit gondolok a hűtlenségről,engem sem édekel,h ők mit szólnak a hűségességről...-.-
  • Loál János #381
    Úgy van. (Még szerkesztettem menet közben, bocsesz. :))
  • Esrohnoil
    #380
    De szerencsére vannak még ilyen emberek. A többi meg .
  • Loál János #379
    Ez így van rendjén, én, személy szerint nagyon örülök, hogy úgy gondolod, ahogy.

    Az a bibi, hogy ma elenyészően kevesen vannak az olyanok, akiknek egyáltalán megfordul ez a gondolatmenet a fejében, aki akár tudatosan is hűséges képes maradni. :| Pont ezért veszélyes így gondolkodni - sokkal nagyobb a (csúnya szóval) pofáraesés veszélye. :(
  • Membrah
    #378
    ha aszerint élnék, h mi számít másoknak normálisnak,akkor elfelejtenék önmagamnak élni,önmagam lenni...
    nem az tesz boldoggá,h megfelelek másoknak..hanem h úgy élek,ami nekem jól eik,és a saját szempontjaim alpaján szervezem az életemet...
    :-)
  • krisztike
    #377
    vajon miért ? :)))
  • Loál János #376
    Sajnos ma ez rendkívül veszélyes gondolkodásmód. :(
  • krisztike
    #375
    úgy legyen ...
  • Esrohnoil
    #374
    Eddig minden oké, de nem akarom elsietni a dolgot, nála jobbat tuti nem találok.
  • krisztike
    #373
    megfulladnál a saját nyáladban ...
  • krisztike
    #372
    húúú ... az már valami ...:)
    grat. ... :DD
  • Esrohnoil
    #371
    3-4 hete.
  • Esrohnoil
    #370
    Rengetegféleképp lehet szeretni.