1089
Jött egy hurrikán ... és jött vele más is



  • icewolf
    #279
    #276: ezer köszi...
    #277:itt vannak a linkek 1-10.-ig. használd egészséggel: ANGERNET.ORG

    itt pedig a torrent, ahonnan én most a többit töltöm: THEPIRATEBAY.ORG
  • mukika
    #278
    http://www.mininova.org/
    http://www.torrentspy.com/

    ésatöbbi, ésatöbbi....
  • Thadius #277
    hello
    tudnátok abban segíteni hogy honnan tudnám letölteni az eddigi részket torrent oldal is jó
  • mukika
    #276
    feliratok.hu pont most rakták fel. :)
  • icewolf
    #275
    ha már ennyire kéregetek... adok is. nézzétek meg a blogomat... ott oldalt vannak jó dolgok is...(Erioni Harsona... de psszt) na de no reklám.
  • icewolf
    #274
    nem tudtok adni magyar feliratot a 1x13-hoz? német az van hozzá, de németül meg nem értek
  • lalicsiga
    #273
    killer
  • _Vegeta_
    #272
    #265: Szerintem itt jon kepbe h ok mar nem is ok igazabol. nem?

    #269: OFFRosszul fogalmaztam, ezert sorry. A lenyeg h van egy 1024/128as kapcsolata valakinek es ha azzal ÁLLANDOAN seedel akkor se seedelheti vissza az osszes anyagot ha belepusztul sem. Akinek viszont van egy (sulis, ceges) sok megabites kapcsolata az orak alatt visszaseedeli a cuccot. Most melyik a gecibb? Aki visszaseedeli az osszeset de oszvisz 1-2orat baszakszik vele, vagy aki sacc/kb a felet tudja visszanyomni, mert a vegere mar senki se akarja lekapni vagy torlik a torrentet. ?
    Szerintem az egyének kapcsolatat is bele kellene szamolni.
    Es megint hangsulyozom h egyetertek a korlatozasokkal de csak egy bizonyos fokig.
  • Rafaelo
    #271
    spoiler

    a rendörfönök is mert nemtom melyik résznek a végén látszik rajta hogy
    átvált a személyisége idegenre még a zene is megváltozott
  • qper
    #270
    spoiler:

    egyedül a doktnő áll magával harcban, a templomba is azért járnak mert összetereli őket a tudatalatti falkaösztönük. érzik hogy valamilyen módon együvé tartoznak. de ettől még az én olvasatomban a motoros fűrész csak egy a nézőt meghökkenteni akaró, megkérdőjelezhető dramaturgiai fogás :)

  • Inquisitor
    #269
    "Egyetertek a korlatozasokkal, de azert kirugni valakit mert KEPTELEN visszaseedelni a lejott anyagot eleg onzo dolog."
    Ööö, ezt nem értem, nem visszaseedelni nem önző dolog? Éppen azért nem lehet szvsz magyar cuccokat torrentezni normálisan, mert errefelé lejön a cucc, és ki is lövik a torrentett. Érdekes módon külföldi torrent oldalakon nem szokás ...
  • Rafaelo
    #268
    spoiler
    hát pont ez a titok hogy saját magukkal állnak harcban ezért járnak a
    templomba ezt kezelni
  • qper
    #267
    hogyan lehet valaki elszánt egy olyan dologban, amiről fogalma sincsen?

    a srácnak lövése sincs az egészről. ő azt hiszi hogy ezt az egészet Isten tette vele.
  • Rafaelo
    #266
    azt jelenti mennyire elszántak
  • qper
    #265
    inkább egy hülye dramaturgiai fogás. nincs az a barom aki levágná a saját kezét.

    miért nem volt egyszerűbb elküldeni a városból? majd visszajön akkor, ha már nekik áll a zászló.
  • Rafaelo
    #264
    spoiler elején tudtam hogy lessz jelentősége a félkaruságnak :D
  • _Vegeta_
    #263
    Szerintem az inkabb vallasi fanatizmus. (Azert csinalta h visszanyerje az isten bizalmat. Legalabbis o azthiszi.) :)
  • _Vegeta_
    #262
    Nalam a legjobb uj sitcom a how i met your mother van olyan jo mint a Committed volt. Standard 40percesbe nemigazan eri el egyik uj sorozat sem a tavalyiak szintjet. :( (Numb3rs, Veronica mars, House, bsg, dh, medium..) Csupa nagy név. :)
  • icewolf
    #261
    Spoiler

    Ja eléggé durva... A Falkaösztön is durván jelen van a "tűlélők" között. De szeintem az eddigi legdurvább: amikor a srác stillfűrésszel levágta a saját kezét.
  • Rafaelo
    #260
    spoiler

    végül is akiben benne van az idegen azok kettős személyiségek lettek
    az eggyik felük a régi a másik az új :O
  • icewolf
    #259
    én is olyanról töltök most
  • mukika
    #258
    Pedig sokan látunk még benne fantáziát! Igaz, hogy egyre kevesebbet, de hátha lesz még valami javulás! :)

    Nálam most az Invasion felkúszott a Lost szintjére, de még mindig a Prison Break viszi a pálmát. No meg persze a My Name Is Earl! :] /igaz egyiket sem lehet egy kalap alá venni.../
  • _Vegeta_
    #257
    #252: En azt ruhellem h bizonyos torrent oldalakon azthiszik h olyan konnyu 100megabitet leakasztani egy farol. Egyetertek a korlatozasokkal, de azert kirugni valakit mert KEPTELEN visszaseedelni a lejott anyagot eleg onzo dolog.

    #253: Hajajj hallom hiret sajnos. Es titkon mosolygok azokon aki meg latnak benne fantaziat. :)
  • mukika
    #256
    nem árulok el semmit. :] nézd meg te magad inkább. :]
  • dia
    #255
    Jaa értem:)
    Én csak külföldi nyílvános torrentoldalakat használok ott nincs ilyen...
  • Serpa
    #254
    "de aztán végre nagyon beindult."

    az mit jelent?

    megmutatnak egy idegent?
  • mukika
    #253
    hát jah. és elárulok egy titkot hogyha már így nem nézed, még most is húzzák elég rendesen. :P
  • icewolf
    #252
    ez mos már eléggé off...
    nem szeretem ha egy bizonyos közeg, aki torrent oldalt üzemeltet nagyképűsködik.. és mindenféle szabályt állít fel.. nézd csak meg az mp3portált.. valahogy nekem abbó az jön le hogy önzetlenül csinál(juk/ják), míg a torrent (főleg a magyar trackerek) inkább csak a képmutatás... "hehe nekem van" te pedig hunyászkodj meg mert te csak felhasználó vagy.... ez nekem nem jön be... <Ismét: saját vélemény>
    aztán most már on....
  • _Vegeta_
    #251
    Szentem a lostot sokkal jobban nyujtottak. Szerencse h mar nemnezem. :D
  • mukika
    #250
    lassú? 50k garantált sebesség, de nekem volt ami 200k-val jött. torrent beszteszt. és tényleg max. 3 óra alatt lent van egy rész. csak okosan kell használni, mint mindent.
  • dia
    #249
    Nem tudom mit lehet gyűlölni a torrenten...
    A DC tényleg gáz
    kb 1 hónapja szedtem le én is a részeket max 2-3 óra volt részenként
  • icewolf
    #248
    Már találtam olyan oldalt ahonnan tudom leech-elni... de ettől még mindíg lassú.. az eddigieket Filefrontos linkekről szedtem és lent voltak egy nap alatt... a másik meg hogy gyűlölöm a torrenteket. <saját vélemény.>
  • dia
    #247
    Honnan máshonnan akarsz letölteni???
    A torrentnek nem feküdnie kell, letölteni...
    Egyébként az első részek kicsit tényleg lagymatagok voltak ráadásul amcsiknak készült így elég szájbarágós de most már beindult
  • mukika
    #246
    hát nekem de. egyre csak húzták a dolgokat, alig történt valami(valamiért mégis szívesen ültem le egy új rész elé). de aztán végre nagyon beindult.

    megjegyzem ez csak az én véleményem. nem akarok senkit megbántani. :)
  • Geeryy
    #245
    odaig se volt "lagymatag szar ".
  • mukika
    #244
    nekem is tetszik a sorozat az első részektől kezdve, de a 10es rész után, beindul a cselekmény rendesen! :) Utolsó 4 részt egymás után néztem meg tegnap. :P
  • Serpa
    #243
    igaz, hogy én még csak az első 5 részt láttam, de abban is vannak érdekes dolgok.
  • mukika
    #242
    torrentről a 11,12,13as részt szinte max. sebességgel lehet leszedni. torrentspy.com, mininova.org, ha ez nem fekszik csak sájnálni tudlak. :C

    10es résztől kezdve nagyon fain lett. Odáig lagymatag szar volt, de aztán... :)
  • #241
    12-13 résznél indul be igazán a Surface,de sajnos 15. résznél vége a szezonnak
    :(
  • icewolf
    #240
    ma megnéztem a 1x10-et piszkosul kira ez a sorozat.. valaki megdhatna egy direkt linket hogy honnan lehet szedni... nálam valamiért nem fekszenek a torrentek, sem a Dc++ meg ilyenek... PLS help.