2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • B0B0
    #2202
    Vigyázz mert a végén még igazad lesz és tényleg Matthäusra kenik a dolgot :)
  • [Jakuza]
    #2201
    Amig ilyen mukik vannak ebben a sportban, mint Meszoly,Kisteleki,Gyarfas es Helmeczy, addig ne is varj ilyeneket.

    Hogy idezzem a masik genyo Helmeczy nyilatkozatat:

    "1. Könnyebb helyzetben lennék, ha a boszniai mérkőzésről kérdeznének. Most szomorú vagyok az eredmény miatt. A kiállítás döntő momentuma volt a találkozónak, ám ahogy az osztrákok és a bosnyákok elleni győzelmet, úgy a máltai vereséget sem szabad túlértékelni.
    2. Azt látom, láttam, hogy a Bozsik Péter, Détári Lajos edződuó lelkiismeretesen, szorgalmasan végzi munkáját. Nem szabadna a máltai vereség után a fejüket követelnie a sajtónak és a szurkolóknak sem.
    3. Nem jelentene kiutat, ha a Bozsik, Détári kettőst menesztenék. Attól még nem lesz jobb a futballunk, és nem rúgunk hatot Máltának. Kisteleki István elnök urat jó szándékú és segíteni akaró embernek ismerem, aki ért a futballhoz, és önzetlenül sokat tesz érte."

    Ellehet gondolkozni.
    Kinek a fejet kellene akkor kovetelni ?
    Meg azt is megtennek ezek a mocskok, hogy Lotharra fogjak, ha lehetne.
    De erre racsesztek.
    Azt gondoltak, hogy azt a produkciot amit Mattheusnal hoztak, azt ok fellabbal is hozni tudjak, de jol beegtek.
    Raadasul ez a nyilatkozat is egy szemenszedett hazugsag.
    Aki latta hogyan lett MLSZ elnok kimocsoki, hogy minden aljassagot bevetett a hatalom megszerzese erdekeben, az tisztaban van azzal, hogy nem onzetlensege miatt van az elnoki szekben.
    Peldanak okakent a nagy spanja Gyarfas is ugyanezekkel az eszkozokkel akarta megszerezni a MOB elnoki tisztjet.
    Ezektol az emberektol minden kitellik. Ilyen emberek miatt tart ott a labdarugasunk es az orszag ott ahol tart.
  • B0B0
    #2200
    Az nso-n:

    "Több elnökségi tag véleménye összecseng: a máltai vereség megmagyarázhatatlan, így különösképpen érdekesnek tűnik, hogy október 26-án milyen szakmai elemzést fogadnának el a tagok Bozsik Pétertől... Persze a magyar futball vezető testülete sem nagyon hangoskodhat: míg korábban Bicskei Bertalan, Gellei Imre minden egyes mérkőzés után néhány napon belül szakmai elemzést adott az aktuális meccsekről, addig Lothar Matthäust két év alatt csupán két-három alkalommal hallgatták meg, az új vezetőség ezt a módit sutba dobta, és Bozsik Péternek csak a Málta elleni kudarc miatt kell a szőnyeg szélére állnia. Ez hiba. Hiba, hiszen a kapitánynak már a Norvégia elleni, budapesti, 4–1-es vereség apropóján is illett volna beszámolót készítenie, hogyan is képzeli a további munkát, hiszen az a mérkőzés is szakmai baklövések sorozatát hozta a felszínre."

    Azé látszik, hogy a nemzeti sportnál sem tudnak már erre mit írni :)

    De most őszintén szólva, szerinted mit lehet még erre mondani??? Semmit. Menjen a csürhe a picsába! És tudjuk, hogy majdnem mindenki ezt akarja
  • [Jakuza]
    #2199
    O neki nem volt agya igy gondolkodni sem nagyon tudna. :P
    Marhak azt hittek, hogy Lothar azert nem tud ezekkel a kutyautokkel nyerni, mert rossz edzo.
    Nem gondoltak vegig, hogy csak es kizarolag hosszutavon szabad vele gondolkozni.
    Es milyen igaza van a mostani nyilatkozataban.
    Lassan elerte azt, hogy kezdjenek a falabuak kicsit kuzdeni, nem baj ha kikapnak de legalabb megprobaltak es elobb vagy utobb meglesz az eredmenye.
    Erre mi tortenik kigolyozza egy ilyen fereg Kisteleki, majd meg melyebbre sulyedunk, mint ahogy el is volt varhato.
    De az ilyen majmok meg mindig vedik a Kismocsokit es a bandajat.
    Egy normalis orszagban ilyen utan ugy kihajitanak az edzot es a tobbi vezetot hogy a labuk sem erne a foldet. (Pontosabban ki se kellene oket hajitani, mert kint van becsulete az embereknek es onmaguktol lemondananak ilyen blama utan)
    Ezek meg meg vedik egymast.
    Hol vannak azok az ujsagirok akik, meg gyozelemnel is szapultak Lothart ?
    Most miert nem mocskolodnak ? Vagy talan a komcsi Gyarfas tartja a kezeben a porazukat ?
    Lehet am ilyenkor is takarodot fujatni a vezetokkel a median keresztul.
    Bezzeg ilyenkor nem mozog a haraszt.
    Ennyit tudok mutatni nekik.
  • GTheo
    #2198
    Mostanában jöttem rá h maradhatott volna, már a pénz miatt is mert hozta a szponzorokat, nagycsapatokat...így lehet fejlődni...Amíg ő volt az edző addig ki nem álltam de hát...rájöttem h mégis csak azért ő jó lenne...Én Bölönit próbálnám a klubcsapata mellett a válogatotthoz hozni de sztem nem jönne el onnan és a 2 1xre nehéz...
  • B0B0
    #2197
    Lothar Matthäus úgy gondolja, ő jó irányba indult a válogatottal

    Kíváncsiak a véleményére. Talán még azok is, akik nem marasztalták, akik azt mondták, ő is csak ígérgetett, vele sem jutottunk egyről a kettőre. Lothar Matthäusszal nem hosszabbítottak szerződést, helyette jött az év elején Bozsik Péter. A német világsztár Salzburgban dolgozik Giovanni Trapattoni oldalán – és van véleménye a Máltán szégyenletesen nagyot bukó magyar válogatott produkciójáról.


    A német világsztár, Lothar Matthäus tudja, milyen érzés az, ha a magyar szövetségi kapitány útját sikertelenség kövezi ki – ezeken a hasábokon annak idején ő is megkapta a magáét: Auf Wiedersehen!...

    – Mit érez most, kárörömöt vagy szomorúságot?
    – Sokkal inkább dühöt, elkeseredettséget, és igen, szomorúságot érzek a válogatott szereplése, a magyar futball helyzete miatt – mondta Lothar Matthäus. – Amit a stábommal elkezdtünk felépíteni, azt rövid idő alatt lerombolták. A magyar labdarúgás súlyos válságban van, és a helyzet egyre rosszabb lesz.

    – Látta a válogatott máltai pokoljárását?
    – Láttam… Először úgy gondoltam, az eredmény a szörnyű, aztán sokkal inkább elkeserített a magyar csapat mutatott játéka. De igazából meg sem
    lepődtem, hiszen a törökök elleni mérkőzésen ott ültem a Puskás Ferenc Stadion lelátóján.

    – És? Mi a véleménye a nemzeti csapat futballjáról?
    – Az a csapat, amelyik kilencven perc alatt két helyzetet tud kidolgozni, még a döntetlent sem érdemli meg. Pedig ez a török válogatott már nagyon messze van a vb-bronzérmes együttestől, ezt a csapatot bizony el lehetett volna kapni. Az idő egyértelműen engem igazolt. Ez az út, amelyre a magyar futball lépett, a pokolba vezet. Persze az irányításom alatt is voltak rossz meccsek, gyengébb produkciók, de a szurkolók értékelték az akarást, a lelkesedést. Akkoriban a brazilokkal, az argentinokkal, a németekkel és a franciákkal játszottunk, s néhány napra visszahoztunk valamit a futball-lázból. Most pedig mi van? Amit elkezdtünk, azt szétverték, csapat nincs, a szurkolók és a szponzorok hátat fordítottak a sportágnak.

    – Mi a baj a csapattal?
    – Bozsik Péter nem tudja motiválni a játékosokat – sajnos ezen nincs mit szépíteni. Azonban nem akarom csak az ő nyakába varrni a kudarcokat, biztosan tudom – hiszen megfelelő információim vannak –, hogy néhány játékosnak egyszerűen nyűg a válogatottban futballozni. Olyan is a teljesítményük: akaratgyenge, szánalmas, felháborító.

    – Kiket hiányol a válogatottból?
    – Furcsa, hogy Bodnár László és Hajnal Tamás nem tud bekerülni, pedig ők a klubjaikban a legjobbak közé tartoznak. Én biztosan meghívnám Feczesin Róbertet és Vadócz Krisztiánt is.

    – És az ifjú MTK-sokat?
    – Tudom, ez ügyben nagy a hisztéria Magyarországon: Hrepka Ádámot és Németh Krisztiánt és a debreceni Dzsudzsák Balázst követelik a válogatottba. Nos, jó futballista lehet belőlük, de most még nem válogatott szintű játékosok.

    – Mit gondol, mondjuk, Gera Zoltán teljesítményéről?
    – Gera Zoltán akkor játszik igazán jól, ha a megfelelő pozícióban szerepeltetik. Én most azt látom, hogy mindig máshol kap szerepet. A jobb vagy a bal szélen, pedig neki középen a helye, ott tud kimagaslót nyújtani. Nem is olyan régen beszéltem az egyik angliai csapattársával, aki azt mondta Gera Zoltánról: kivételes képességű futballista, de csak akkor képes a maximumra, ha a pálya középső részét játszhatja be.

    – Nézzünk egy kényes kérdést: Bozsik Péternek le kellett volna mondania a máltai kudarc után?
    – Egy edző ilyenkor átgondolja a helyzetét...

    – Diplomatikus válasz... Ön lemondott volna?
    – Talán igen. Tudja, mi a legnagyobb baj? Ahogy olvasom, Bozsik Péter már a rajt előtt arról beszélt, hogy nincs semmi esély, hogy érjük be a harmadik vagy negyedik hellyel. Könyörgöm, egy edző nem mondhat ilyet, hiszen ezzel eleve felmenti a játékosait. Hogy lehet így motiválni a futballistákat?

    – Lenne újra magyar kapitány?
    – Magyarországnak van kapitánya, nekem pedig remek állásom Salzburgban.






    „Már a negyedik meccs után vége a számolgatásnak, az esélylatolgatásnak, Magyarország befejezte küldetését, ráadásul szégyenletes módon.” (Lothar Matthäus
    a (le)szereplésről)


    A SZAVAZÁS:
  • B0B0
    #2196
    Most már mindegy. Kíváncsi lennék egyébként, hogy ő most mit is gondol :)
  • [Jakuza]
    #2195
    Es nem volt egyedul, mi is megjosoltuk ezt mar tobb mint fel eve.
    Csak az ilyen marha Szanics fele idiotak nem lattak ezt be.
    Nos meg van az eredmenye, hogy az ilyen idiotak akkor nem alltak Lothar melle.
  • Grenzjager
    #2194
    Jól érezte Lothar...

  • Láma!
    #2193
    nemtom pontosan idézem e, de a lényeg "Kisteleki István többet árt a magyar labdarúgásnak mint az '54-es vb döntö elvesztése. Vigyázzanak vele!"
    2005. december. Lothar Matthaus
  • B0B0
    #2192
    Bírom ezta Kistelekit, olyan okos:

    "Kisteleki István már a meccs előtt látta a játékosokon, hogy nincs minden rendben"

    [nso.hu]
  • B0B0
    #2191
    Akinek a fő műve a válogatott az nem nyilatkozik olyan, szégyen ugyan, de ettől nem kell semmit sem változtatni. Azt hittem bebaszom a képcsövet. Hát normális ez??

    Jön utána Kisgecii: Miért kéne leváltani a kapitányt??

    Szerintem elégéé sokan eléggé sok érvet fel tudnának sorolni. Szerintem amikor Lothar meghallotta a szerdai végeredményt, szarrá röhögte magát, megjegyzem jogosan.

    Ez a Bozsik-Détári kettős tulajdonképpen milyen munkát is végzett?? Nem látszik semmi nyoma bármilyen munkának is.

    Tudod az a baj, hogy tudod milyen kisgecii? Nem számít neki semmi. A székében fog maradni. Bebetonozta magát oda sajnos :(((
  • [Jakuza]
    #2190
    Nem baj, legalabb kismocsoki brancs elerte azt, hogy mar kitudunk kapni Maltatol is.
    Koszonjuk szepen, hogy a szar focinkbol, sikeresen fost krealtak.

    Csak emlekeztetoul:

    "- Olyan szakvezetőt javasolt Joseph Blatter, aki élete fő művének tekinti a magyar válogatott irányítását, és az életét teszi fel erre a munkára. Bevallom, meglepett ez a javaslat, ami megfontolásra érdemes - jegyezte meg Kisteleki"


    Nos, jol megfontolta es meg van Bozsik fo muve, melyet maltai zakokent nevezhetunk.
    Ezek utan tuti, hogy EB-t rendezni se fogunk, amire azert valljuk be Mattheussal lett volna eselyunk legalabb 99%.
    Most majd jonni fog a fo szervezettol a level, sry de nem kapjatok meg az EB-t, eloszor tanuljatok meg focizni.
  • Láma!
    #2189
    Bozoky-Mattheus-Pellady éra:150.000 ezer néző 1.5 év alatt a Puskásban!!,1 milliárdos bevétel az MLSZ oldalán!,annyi szponzor amennyit magyar válogatott még nem látott!,2005-ben a Bozsik program kitüntetése,egy fiatal alakuló ,és egy motivált szeretni való válogatott Lotrhar Matthaus vezetésével,és végre megütjük a Németeket:)és legalább azokat megverjük akik gyengébbek vagy legalább velünk egy szinten mozgó válogatottak.Kisteleki-Mészöly-Bozsik éra:Hát majdnem az összes szponzor elvesztése OTP,MOL,LG,Betandwin,Vodafon stb!A Bozsik program megszünik,ird és mond 6500 néző 8 hónap alatt a Puskásban,a nagyok és közepes csapatok továbbra is püfölnek,de a legkissebbek is már aláznak!Rém unszinpatikus nyilatkozatok és vezetés,szurkolói utálat az egész felett.Mindenki nézze meg a tényeket és gondolkozzunk,mert ez igy nagyon gáz.Aki ebben a 8 hónapban benne volt takarodó!
  • B0B0
    #2188
    Rend van nemdebár, Kisteleki úr? Szidtuk a Matthäus-féle válogatottat??????????????? Ég és föld!!!
  • B0B0
    #2187
    Kisteleki: a 4. helyet is elfogadnám

    Akkor hogy is van ez, hogy Matthäus CSAK negyedik lett a csoportban????????????????? Ez mekkora egy seggfej
  • GTheo
    #2186
    VIPbe ültem, ez a kisteleki egy undorító alak már ránézésre is, meccs után ment piát kérni erre megszólal a kiszolgáló csajnak: legyen szíves engem is kiszolgálni ha már engem itt senki sem akar... vmi iesmit mondott...
    Bozsik baromságot csinált h huszti és halmosi 1xre játszott...Kabátot sajnálom, mennyi időre sérült meg?
  • B0B0
    #2185
    Csak gratulálni tudok Kistelekinek de főleg Bozsik kapitány úrnak a rendkívül színvonalas és törtető játék miatt.

    Matthäus "csapata" nem egy szar török csapat ellen szántotta fel a pályát és volt pariban, hanem egy Svéd és egy Horvát ellen.

    Kisteleki úr! Tényleg rend lett!
  • Grenzjager
    #2184
    A pápai stadiont miért záratta be kisteleki, mert leöntötték egy fél pohár vízzel a 7. bírót??

    vagy Bíró pajtás szólt a cimbinek, hogy reszket a Hali drukkerektről???
  • Grenzjager
    #2183
    Törökország: Puskás-stadion?

    Budapest, szeptember 11., 12.00 Úgy tudjuk, hogy nem lesz semmilyen koncert október 7-éig.

    Az MLSZ honlapján az alábbi hír jelent meg:
    "A Magyar Labdarúgó Szövetség nemzetközi osztálya hivatalosan értesítette az érintett labdarúgó-szövetségeket és az UEFA-t a következő hazai Eb-selejtező helyszínéről és időpontjáról.
    Az Európa-bajnoki selejtezőt október 7-én, szombaton rendezi meg az MLSZ a Puskás Ferenc Stadionban. A találkozó várható kezdési időpontja 19 óra 45 perc."
    Honlapunk úgy tudja, hogy a mérkőzés időpontjáig már nem rendeznek koncertet a Puskás-stadionban, ami azért fontos, mert a július 19-én rendezett Robbie Williams-koncert után másfél hónap sem volt elegendő a stadion gyepének rendbetételére.
    (nb1.hu)

    a Vecsés-FTC után már megigazították a gyeptéglákat?? mert az csak pár hete volt....
  • Grenzjager
    #2182
    1L elég
    :)Ö
  • Grenzjager
    #2181
    ellég érdekes, hogy a Pécs, Debrecen és a Honvéd csapatával kapcsolatban meghozták a döntéseket (szektor bezárás, következő rigmusokra már -3 pont), én is mint sokan mások csodálkoztam, hogy mi van a Fradival? furi lett volna ha kimarad,de:

    Idézések futószalagon
    [2006-09-06 17:47]
    Egy nappal a Fővárosi Bíróság döntése után – amely szerint jogszerűtlenül járt el az MLSZ az Ferencvárossal szemben – több idézést is kapott az FTC zRt. a szövetségtől.
    - 100%Fradi - Klubunk képviselői szeptember 12-re, azaz jövő keddre kaptak idézést három bajnoki meccsünk, azaz az augusztus 19-i Szolnok-FTC, az augusztus 26-i FTC-Makó és a szeptember 3-i Vecsés-FTC összecsapásokon tanúsított szurkolói magatartás miatt.
    Hogy ez véletlen vagy sem, azt nehéz lenne megmondani, de meglehetősen fura, hogy mondjuk egy 18 nappal ezelőtt lejátszott találkozó miatt most kap idézést az FTC...


    de ez így nagyon érdekes. Mintha súlyosabb lenne majd a büntetés mint a többi 3 csapattal szemben (megj.: majdnem minden magyar futball pályán voltak hasonló megnyilvánulások, kiemelném Sopront és Győrt ahol szintén hangot adtak az utlrák, -<itt hosszabb ideig, hallhatóbb - de egyik csapatnak sem kivánom a büntetést, csak így érdekes), mert
    - a Fradit miért nem vették emiatt a Lokival, Péccsel, Honvéddal együttm hisze hasonló a bűnük, (utóbbi 3 csapat egyforma büntetést is kapott)
    - A Fradi polgári perre vitte a licensze joggal kapcsolatos ügyet?
    - mert az esemény és az idézés között 18 (!!!) nap telt el ?
    - mert a többi csapat itélete már 2 napja megvan ?


    mocskosul bűzlik ez az egész már...
  • The Fugitive
    #2180
    Hello!
    lenne egy kis gondom, és nem tudom, hogy van-e topik hozzá, én nem találtam. a neten már körülnéztem, de nem találtam semmit, illetve nem tudom pontosan, hogy hol is kellene ennek utánanéznem. szóval a gondom a következő:
    Megyei első osztályban játszom a Győr-Moson-Sopron megyei Ziccer csoportban. vagyis csak játszanék, mert: Ifiben szeretnék játszani, de azt mondják, hogy már nem játszhatok, mert "kinőttem" belőle. 1986 decemberében születtem, és azt mondják az edzőim, hogy az 1986.01.01 után születettek már nem játszhatnak Ifi-csapatban. Felhívtam a győri sportszövetséget, ahol a telefon másik oldalán bejelentkező férfi azt állította, hogy a 21. életévét be nem töltött minden játékos játszhat az Ifi-csapatban. elmondtam Neki, hogy én hogy hallottam, és erre az volt a válasza, hogy most nem ér rá ennek utánanézni, hívjam fel Őt péntek délután... (nem volt valami szép gesztus Tőle) nekem viszont minél hamarabb kellene egy válasz, hogy akkor most játszhatom-e vagy sem! Előre is köszönöm!
  • B0B0
    #2179
    Persze! Mert Matthäus megmonda a pofájukba az igazat és ez baromira nem tetszett nekik ezért amilyen patkányok, rögtön az ellenkező oldalnak nyaltak...
  • [Jakuza]
    #2178
    Az a leggyokerebb az egeszben, hogy pl Mattheust, Bozokit oldalakon keresztul fikaztak a mediakban az ujsagirok.
    Most mi is tortenik ?
    Egy oldalas cikk sincs, hogy a Norvegok szov kapitanya nehezebbnek gondolta a merkozest, meg a Magyar csapat szerinte sokkal tobbet tud ennel es hasonlo remenyt csopogteto szarok.
    Ketszinu szarrago banda az is.
  • GTheo
    #2177
    A Kisteleki az egy utolsó kö**ög...Mindenben, anno még ő volt az UTE edzője, akkr le akarta igazolni az uncsitesóm, le is igazolta mert h kellett, egész jól játszott, csak hát a Hercegnek és az Urbánnak nem volt szimpi vagy mi ezért kitették, a játékosai irányították akkr szinte...Ugyanez volt vmien Korsóssal is(asszem balszélső volt a srác)
  • B0B0
    #2176
    Asszem gratulálhatunk Kistelekinek, milyen fasza válogatottat és stábot hozott létre!

    Azonkívül a frissen kirúgott Urbánnak is, aki rendkívüli szakértelmével megállapította, hogy ez a csapat jobb mint a két évvel ezelőtti (amelyik ugye elverte a németeket és széthajtotta magát a bulgárok és a svédek ellen, ja én nem kapott egyszer sem 4-est)

    További dícséret jár Détárinak, aki majdnemhogy elégedett volt a szünetben a csapattal.

    GRATULÁLOK AZ EGÉSZ BAGÁZSNAK KISTELEKIVEL AZ ÉLÉN!
  • [Jakuza]
    #2175
    Na kismocsoki lehet felvenni a fizetest, azt lehet tunni el a csocsbe.
    Most lehet dumalni, hogy a Mattheus egygolos veresegei vilaghiru csapatok ellen milyen megalazoak voltak.
  • Grenzjager
    #2174
    még jó hogy nem vettem jegyet
  • fsgh
    #2173
    :DDDDDDDDddd mekkora hiba:DDDDDDD
  • fsgh
    #2172
    na elkezdődött:)
  • [Jakuza]
    #2171
    Foleg egy ilyen sima 3-0-at.
  • Grenzjager
    #2170
    meg örülnék mint állat, ha behúznánk egy győzelmet Belfastban..
  • [Jakuza]
    #2169
    Azert minket 8 hellyel megeloznek a FIFA ranglistajan. :P
  • Nadi
    #2168
    Észak-Írország nem egy világverő csapat! :)
  • [Jakuza]
    #2167
    Nocsak a nemreg meg lefikazott Izland idegenben 3:0-ra leverte az Eszak-Ireket.
    Nemregen meg hogy fikaztak erte Mattheust, hogy "ilyen gyozelmekkel ne jojjon, hogy Izland, mert az szanalmas csapat." :P
  • Grenzjager
    #2166
    minden jegy elfogyott. (az is gáz, hogy vki 6ezerért vett jegyet a Puskásba, és helyette meg Szuszában fog ülni a 3ezerFtos helyen kb)
    rendőrség, mlsz be van szarva rendesen, de úgy hogy én ilyet még nem láttam...
    12.500 néző lesz, mivel egy szektor lezárva az elkülönítés miatt, ez pedig HYPERLOL mert ennél több fradista lesz kint vasárnap a Puskás Stadionban a Vecsés ellen...

    azért ez így elég ciki a kleintelekire nézve,.....
    de hát ő ugye megmondta, hogy a lehető legjobb feltételeket biztosítja a válogatottnak...azt pedig tudjuk mit jelent ha ő valamit megigér... de szögezzük le nem ő a hülye, hanem az és azok akik hisznek neki...
  • 9csöves9
    #2165
    a jegyárakról tudtok valamit?
  • Grenzjager
    #2164
    a magyar-norvég után 16 órával Vecsés-Fradi a Puskásban, addigra már biztos jó lesz a talaj ...

  • B0B0
    #2163
    Hát te meg mit csináltál??