2482
Magyar Labdarúgó Szövetség és a Liga topikja
  • B0B0
    #1482
    Hát igen. Kitartó és szabadszájú! Nem olyan gerinctelen mint Kisteleki és haverjai!!!
  • B0B0
    #1481
    Szerintem is! EB pápá!
  • Takezó
    #1480
    jah, Matyi helyében én is léptem volna, így viszont velünk nemtom mi lesz :|\
  • Monoton
    #1479
    Kiváncsi leszek az utódra!
    Egyébként MAtthaus helyesen döntött! én a helyében már régen itt hagytam volna az egészet!
    Kistelekinek sztem + az volt a baja hogy Matthaus kimerte mondani az igazat!
  • Monoton
    #1478
    Sajnos igaz!
  • [Jakuza]
    #1477
    Nem szimpatiatuntetes kellett volna, hanem MLL ellenes tuntetes mert elegem van a gyokerekbol.
    Tegnap amikor osszegyult a sok komcsi maradvany es a TVben mutogattak magukat Kisteleki lopofijaval egyutt besokaltam kisse.
    Most vege lesz a magyar labdarugasnak veglegesen. EB-rol meg lelehet mondani, mert en szemelyszerint ha a FIFAnak es az UEFAnak helyeben lennek, akkor egy ilyen bagazsra meg a kutyam szarjat se biznam, mert meg azt is felzabalnak.
  • B0B0
    #1476
    R.I.P. bizony
  • Monoton
    #1475
    :( Megmondtam én hogy késő lesz az a tüntetés!!!

    Azért milyen lenne ha most Bozóky szólalna fel hogy Matthaus nak élő szerződése van 2008 ig. :D
  • djemba-djemba
    #1474
    R.I.P. magyar foci...
  • szanics
    #1473
    Immár bizonyos: volt szövetségi kapitányunk, Lothar Matthäus a brazil Atletico Paranaense vezetőedzője lett. A szakember kétszer 4,5 hónapra kötelezte el magát a csapathoz, a szerződést azért "vágták ketté", mert Matthäus a világbajnokság idejére 5 hét szabadságot kap, hogy szakkommentátorként dolgozhassék.
    A szerződés február elsején lép életbe, az első tétmeccset pedig 15-én játssza új csapatával a volt kapitány a helyi kupában.
    - Nagyon sajnálom, hogy fél évig hülyének néztek a magyar futball egyes vezetői, és nem foglalkoztak a szurkolók érdekeivel sem. Mindegy, mostmár az új csapatommal rám váró feladatokra koncentrálok - mondta honlapunknak Matthäus. - Ennek ellenére fenntartom a budapesti lakásomat is, hiszen megszerettem a várost, az országot, az embereket, és ha mondjuk egy év múlva normalizálódik a helyzet, szívesen térek vissza a magyar fociba is.

    www.nb1.hugy, de mivel nyilatkozata is van, igaz...
  • B0B0
    #1472
    Kiderül :/
  • Monoton
    #1471
    Végülis igaz!

    De tudod ebben a magyar fociban már azon sem lepődnék meg ha most Bozóky is hazudik!
  • B0B0
    #1470
    Sajna szerintem ha Bozóky azt mondja, hogy nem igaz, akkor semmit sem ér (Gondolom, hisz ő is azt akarja, hogy maradjon) :(((
  • Monoton
    #1469
    JAJA Matthaus visszavág!!!

    Remélem ér vmit az a kis papír!

    Bár a magyarok mind tagadnak!!
  • szanics
    #1468
    nb1.hugy azt írja, hogy még szeptemberben hosszabbítottak 2008-ig Matojsszal.
  • Grenzjager
    #1467
    a tüntetés "csak" annyira jó, hogy Matthäus elismerést kap a szurkolóktól.

    Amúgy Magyarországon még soha semmilyen tüntetés nem változtatott semmit. (amúgy külföldi elemzők szerint is tüntetések és polgári engedetlenségek terén, illetve sztrájkok száma szerint is világutolsók vagyunk, itt ha valaki tüntet már rögtön sírnak...)
  • Monoton
    #1466
    január 21!!!

    Lehet hogy addigra már késő lesz!!! :(
  • Grenzjager
    #1465
    San Lorenzo jól fogalmaz az nb1.hu-s avatarában.


    "A súlyos pénzügyi ellehetetlenülés nem a társadalmi munkában dolgozó elnök, hanem a főállású főtitkár bűne"- berzi (is) mindenkit túlél, az összes mlsz elnök meg lett "lincselve", csak ő maradt (meg mezey, mészöly és tsai, csak a titulus változik"
  • szanics
    #1464
    Hagyjatok már békén...
  • Ramore
    #1463
    jó nagy transzparensekkel kimenni: rendszerváltást a magyar labdarúgásban, vagy le a mezey edzőképzéssel, le az mll-el stb
  • Ramore
    #1462
    pont erre gondoltam ma, erre tessék! akkor érne valamit, ha egyrészt sokan lennének, másrész a média lecsapna rá (kétlem, mert védik az elvtársaikat).
  • B0B0
    #1461
    Az a baj, hogy szart sem fog érni :(
  • [Jakuza]
    #1460
    Foleg hogy spanyol bajnoksag joval erosebb nala.
  • djemba-djemba
    #1459
    ez egy vicc...

    FRA 3.?????

    stb.
  • G_ArchAngel #1458
    Szimpátiatüntetés január 21.-én!
  • Grenzjager
    #1457
    és egy kis érdekesség, hogy nem csak a válogatottunk gyenge :

    AZ ALBÁN BAJNOKSÁG ERŐSEBB MINT A MAGYAR ?!? (-grenzjäger)

    2006. január 6. 17:51
    Bonn - Meglehetősen érdekes listát tett közzé a mai napon az IFFHS, a labdarúgás történetével és statisztikájával foglalkozó szervezet. A statisztikusok ezúttal a világ legerősebb bajnokságait vették sorra, mégpedig a 2005-ös esztendő vonatkozásában.
    Az élbolyban túl sok meglepetés nincs, a dobogó legfelső fokára Anglia léphetett, a szigetországot Olaszország és Franciaország követi.
    Ami hazánkat illeti… A Borsodi Ligát az illetékesek a világ 61. legerősebb bajnokságának ítélték meg. Sajnos fél ponttal alulmaradtunk az Elefántcsontparttal vívott óriási küzdelemben, viszont „legyőztünk” olyan nagyságokat, mint az izraeli, az iráni, sőt a fehérorosz „topliga”. És egy érdekesség: Horvátországot szintén sikerült kenterbe vágnunk, a szomszédok csak a 74. helyre kaptak besorolást.
    És akik előttünk járnak, legalábbis előttünk végeztek (méghozzá esetenként nem is kevéssel), a teljesség igénye nélkül: Marokkó, Egyiptom, Kína, Lengyelország, Azerbajdzsán, Albánia, Grúzia, Katar, talán kár folytatni a sort, így nem is tesszük…
    Az IFFHS számítása, a szintén a német székhelyű szervezet által készített klub-világranglistán alapul, amely a csapatok nemzeti bajnokságban és nemzetközi színtéren elért eredményét veszi figyelembe.

    Az topligák élmezőnye 2005-ben:
    1. Anglia 1207 pont
    2. Olaszország 1137
    3. Franciaország 995
    4. Spanyolország 985
    5. Németország 950
    6. Brazília 946
    7. Hollandia 890,5
    8. Argentína 850
    9. Oroszország 710
    10. Ukrajna 665
    11. Mexikó 657
    12. Portugália 633,5
    13. Belgium 631
    14. Chile 618
    15. Kolumbia 615
    16. Skócia 595,5
    17. Törökország 573
    18. Görögország 564,5
    19. Románia 526
    20. Peru 502,5
    … 61. Magyarország 302,5
    (futballáz)


    - Bár én mondjuk nem vagyok annak a híve, amit pl most a Bundesligában vezettek be, hogy magyarul sehogy sem korlátozzák a külföldiek számát, mert ezzel csak a saját utánpótlásukat nyomják el, és azért valljuk be a Bundesliga színvonal is folyamatosan csökken.
  • B0B0
    #1456
    Kisteleki kinyalhatja!!!!!!!!!
  • B0B0
    #1455
    Na ez az!
  • Grenzjager
    #1454
    :( vmi jó banner kéne azt mondja a modi
  • Grenzjager
    #1453
    Matthäust akarják a szurkolók


    Budapest, január 7., 15.50 Honlapunk szavazásán elsöprő fölénnyel nyert a kapitány.



    Az elmúlt napokban azt kérdeztük Olvasóinktól, hogy szerintük - úgyis mint szurkolók szerint - ki legyen a következő szövetségi kapitányunk.
    Nos, a kérdésre 4075 "válasz" érkezett. Ebből kiderül, hogy a drukkerek 58 százaléka (2349 szavazat) szeretné, hogy továbbra is Lothar Matthäus irányítsa a nemzeti csapatot. Tizenhat százalék (650) látna szívesen egy másik jónevű, külföldi edzőt a kispadon, 11 százalék (460) pedig egy fiatal magyar trénernek szavazna bizalmat.
    A szurkolók 9 százaléka (375) szerint mindegy, hogy ki a kapitány, és mindössze 6 százalék (241) látja úgy, hogy valamelyik ismert magyar edző lenne a megoldás.
    (nb1.hu)
  • Grenzjager
    #1452
    teccik, jobbat eddig én sem találtam, a hibatalos lotharmatthaeus.de meg nem jön be :(
  • gkeeper
    #1451
    Itt találsz egy jó Lotharos képet: http://www.hetek.hu/index.php?cikk=58328
  • Ramore
    #1450
    a kosárlabdában és a jégkorongban már rájöttek, hogyha komolyabb eredményeket akarnak elérni, akkor el kell felejteni a magyar edzőket.

    a magyar foci esetében ez kivitelezhetetlen, ameddig nem történik meg a rendszerváltás
  • Grenzjager
    #1449
    közben keresek egy jó képet a Lotharról, amit a fejlécre be lehetne tenni, lehetőleg magyar mezben
    ha tudtok segíthettek
  • Grenzjager
    #1448
    jha az a pofátlanság, hogy ahhoz minden adottság megvan !!
  • JackDaniels #1447
    Azért van iolyan szinten, mint a foci. Képzeld el, ha lenne hó.:DDDDDDDD
  • Grenzjager
    #1446
    van sífutás is !!! oda jó a síkság
  • Grenzjager
    #1445
    amúgy milyen síelésről beszélünk.... nincs is hó
  • JackDaniels #1444
    Csak a síelőink nem azért vannak a béka segge alatt amiért a focisták! Ha a síelőinket olyan "szakemberek" oktatnák mint a labdarúgóinkat, akkor az alföldre járnának edzeni.
  • JackDaniels #1443
    Azt még tedd hozzá, ha a finnek nem verik meg saját magukat ellenünk, sosem vagyunk a 2. helyen.(amikor a finngyerek átesett a kapusán és közben öngólt fejelt) Az a meccs eléggé csúnya volt.:DDDDDDDDD