166
  • ShaiHulud
    #126
  • ShaiHulud
    #125
    nem ott tudsz bemenni ahol a konyv van hanem a konyves ajto meletti ajton:)
  • morfondőr
    #124
    Sziasztok!
    Vag egy gondom a játékkal már rögtön az elején! Szóval egy nagy teremben kezdek körbe ajtókkal, meg van egy asztal is, rajta a Myst könyvvel. Az a baj, hogy nem tudok bemenni egyik ajtón sem! Olvastam több végigjátszást, ahol azt írták, hogy a könyves asztal melletti ajtón lehet bemenni. Az nálam el van torlaszolva kőlapokkal, tehát még meg sem tudom közelíteni azt az ajtót. Másnak is volt ilyen gondja? Hogy lehetne megoldani? A CLONECD-s verzió van meg.
    A segítséget előre is köszönöm!
  • Yvius
    #123
  • ShaiHulud
    #122
    inkabb mortal kombat 3, de ennek mar jobb a grafikaja.
  • ShaiHulud
    #121
    van benne mentes opcio:) az a kis gombszeru ikon jobbra fent.
  • Yvius
    #120
  • Soundmaker
    #119
    Már megoldottam... egy másik helyre pakolta le .. és utána már jó helyre vitte a lapot..thx
  • Soundmaker
    #118
    Az a kurva nagy gondom van hogy sehol sincs a kő.. akárhova megyek.
    Újrakezdeni ne mtudom hogy hogy lehet a pályát. Csak ha előröl kezdem a teljes játékot.
  • Timbo
    #117
    Ez milyen játék? olyan verekedős? hasonló a dbz hez?
  • Yvius
    #116
    Szabadulsz.
    Bocsi
  • Yvius
    #115
    Nem baj,így legalább tovább tart a játék....
    Nem szabadusz meg tőle olyan könnyen.
  • Yvius
    #114
    Neked is újra kell kezdened a pályát?
  • Soundmaker
    #113
    Linkjel volt .. de a kezdő helyen az oszlopn nem jelent meg. a pálya bármely pontjára is megyek sehol sincs a tábla. Elvileg ott kéne lennie az elérhetetlen Buborékban de link nem visz oda!
  • ShaiHulud
    #112
    tabla nem szoktt eltunni, vagy ott van ahol letetted, vagy visszavitte a kezdolinkhez, vagy pedig elvitte oda amilyen jelet rajzoltal ra(mar ha az egy link jel volt).
  • Soundmaker
    #111
    Meg tudjátok mondani hogy hogy kezdejem újra a pályát? Mert a tábla eltűnt.. akkor most kezdejem előröl az egész játékot?
  • Yvius
    #110
    Prolméma,megoldva!
    Hála......nem nekem.
    Köszönöm a "tippet" RAGE. :-*
    Egyenlőre minden HAPPY.
  • ShaiHulud
    #109
    ha a palatabla atkerult a jel meg nincs a kezdon akkor csak az a megoldas letezik szerintem hogy betoltesz egy mentest az eset elottrol.
  • Yvius
    #108
    Igen.Megpróbálom. Nem úgy értettem. Csak poen lett volna. :-)))
  • Yvius
    #107
    Tudsz róla valamit????
  • Yvius
    #106
    Igen,AZ.
  • ShaiHulud
    #105
    "Ugyanis a Tahgira nevezetű pályán nem tudok tovább menni,mert az ötödik jelet nem vési rá a Bahro az talapzatra........
    TÁLÁN BUUUUUG ?!?! :-(((( (NAGYON örülnék neki....)"

    ize jah hogy ez a jeges palya..:)

    SPOILER!! SPOILER!!

    szoval ugye eljutsz a vegere, ahol elszakad a jegtol a jegtabla amin az utolso link hely van, de ott latod rajta a jelet. nah most ugye neked kell rairnod ezt a pala tablara es a bahro ugye atviszi oda aztan megkene jelenjen a az kezdo linknel az utolos jele es ugy tudsz odamenni. nah szoval neked itt van az hogy nem jelenik meg ugye? a bahro biztos atvitte az utolso linkhez a tablat? nem vitte az elso linkhez, mert nem ertette esetleg a jelet? ha az az eset all fennt hogy latod az utolso linknel a tablat csak a jel nem jelent meg a kezdo reszen akkor az szopi:) imo kezdheted ujra azt a palyat, mas megoldast nem nagyon latok ra:) nekem nem volt ilyen gondom.


  • rage
    #104
    Pedig láttunk már pár ilyet
    Egy próbát megér, nem ?:)
  • nagykispeter
    #103
    Legutóbb a Still Life-al jártam így!Egy videó után nem akart tovább engedni csak ha az utolsó mentéstől játszottam újra.
  • nagykispeter
    #102
    Mondjuk Engem a demo is megszívatott a végén nem akart kinyílni a kőkapu pedig végigjátszásból is megcsináltam és akkor sem
  • Yvius
    #101
    Szóval azt akarod "mondani" ,hogy ha előlről kezdem a pályát akkor továb fog menni......
    Ezt nem hinném el akárkinek.... :-))))
  • ShaiHulud
    #100
    mysTAKE
  • ShaiHulud
    #99
    amugy sajna van par bug benne :( pl ez hogy tabalra irsz es tokmas jelnek veszi. vagy olyan is van hogy jon a bahro elvinni a tablat de az ott marad es kesobb sem jon erte vissza es hiaba akarod felvenni eyg lathatatlan fal veszi korul a tablat es nem tudsz kozel menni hozza (erre megoldas hogy kilepsz main menube majd continue game)
  • rage
    #98
    Sajnos, megint tele van buggal, mint a többi Myst is..
    Vagy hiába rajzolod a táblára a jelet (s akkor elölről kezded a világot, s ha mákod van, megjvaul) de pl ha rossz jelet rajzolsz rá, akkor olyan helyre is kerülhetsz hirtelen, ahová igazság szerint még nem lenne jogos eljutni

    Forrás: Hivatalos Myst V fórum
  • nagykispeter
    #97
    Ha újra tőltöm akkor átenged ott?Mondjuk ilyen más játékba is volt!Végülis akkor ez nem töréshiba,igaz?
  • Yvius
    #96
    És tudsz rá valamilyen "gyógyírt" :-*
  • rage
    #95
    88-as, 89-es kérdésekre.
  • nagykispeter
    #94
    Ezt most nem értem mire írtad
  • rage
    #93
    Érdemes a világok előtt mindig manuálisan menteni
    Ugyanis, egy megoldás van - az adott világot elölről kell kezdeni...
  • rage
    #92
    Az image két file-ból áll, és nem egyből.
    Hát, ennyi.
  • ShaiHulud
    #91
    en mar vegig jatszottam bar en a "ur" os palyan imo valami buggal mentem at es csak utolag vettem eszre es nem votl kedvem visszatolteni:D mondjuk azt ovlastam hogy az a legszopatosabb resZ:) rairtma a palatablara egy jelet amit a csillagvizsgalo bejarata felett lattam es erre beadta a vege linket:D
  • nagykispeter
    #90
    Többek közt Nekem is!Erre a bugra van valami megoldás?
  • ShaiHulud
    #89
    hehe es mi volt az ?:D ezek utan erdekelne:D
  • nagykispeter
    #88
    Ezekután leírhatnád hogy mi az?
  • Soundmaker
    #87
    Rendben van müxik... elkövettem egy szavrashibát.... már fut a játék ! Thx Rage.. meg mindenkinek