27
  • citkar
    #27
    hát,nem ide kapcsolódik szorosan csak annyi h mistral
    egy ismerősöm a haverjának vett 2 napja egy toshiba dvd írót,kipróbálta nem akart rw lemezeket 4szeresen írni holott bármi más dvd író 4szeresen írta azokat újra,firmwaret akart frissíteni de nem akarta vmiért az író,visszavitte h ez a panasz,azt modnták neki mivel ír csak lassan csere nem játszik,firmwaret ők 2500ért frissítenek...mivel 3 napon belül volt /másnap h megvette/ nemtom miért nem cserélték vagy legalább nézzék meg tényleg nem lehet e firmwaret frisísteni,vagy más gond volt
    de mikor modnta h ők 2500ért frissítik
    aztán mivel a tulajnak midnegy volt vmiért nem csinált semmit
    sztem kicsit több segítséget is adhattak volna,mert az nem kerül pénzbe h kipróbálják,se egy firmwarefrissítés
  • Mr_Rob
    #26
    Hát ez megalol!
  • cSuwwi
    #25
    utánanéztem a mistralnál, az eván kis érdekesség:

    A rádió hangereje nem változtatható (a rádió a fülhallgatóba van építve)

    nem mintha rádiózásra kéne, de pl hangosabb helyen hogy hallgatom?
  • Cat #24
    többet ért volna ha azt irod le, hogy hány mAh-es elemmel használod.
  • HuHa
    #23
    Creative Muvo TX ~10 óra használat után még mindig 3/3 jelez az elemről. Nyilván ha állandóan ki be van kapcsolgatva, meg sokat bámuljuk a kijelzőt, akkor jelentésen csökken az élettartam. Na meg az se mindegy milyen elemet teszünk bele.
  • állat
    #22
    //Energiaforrása egyetlen egy AAA elem, amivel gyári adat szerint 17 órát bír ki - tapasztalataim szerint ez stimmel is, nyugodtan használhatjuk több napig töltés nélkül//
    Szerintem sem gagyik ezek a cuccok de az hülyeség hogy egyetlen AAA-elemmel 17h-t képes üzemelni. Nekem egy TRAK DMP-311VR tipusu MP3 lejátszóm van,de sima elemmel 4h-t tartós elemmel 9h-t és tőlthető elemmel 11h-t bir ki.
  • Ecology #21
    Szerintem gagyi!!!
  • Atyus
    #20
    A valóságban egyáltalán nem gagyik, legalábbis az EVA használhatóságát egyértelmüen alátámasztja, hogy futás közben, vakon is lehet ultra könnyen hangerőt és számot váltani !
    A diktafon részének hatákonyságáról csak annyit, hogy 6 méterről is érthető szöveget képes felvenni !
  • Atyus
    #19
    Nékem már több mint egy éve egy EVA típusú 256-osom van, s futok vele rendszeresen hosszú távot esőben, napsütésben, s persze a göröngyös római parton. Azt kell hogy mondjam, mindent kibír ! Jól szól, azaz a freki átvitele igen jó, s egy mályebben beülő fülhallgatóval még a mélyek is egész jól átjönnek !
    Szóval abszolúte megéri az árát !!!!! - szerintem
  • CeleronMaster
    #18
    "Ki tudja jó-e a termék, csak attól függ mennyit fizettek a cikkért!"

    Én tudom, hogy jó a termék:D. Az XMP3F-et nem érdemes megvenni, mert recseg ropog, egyszóval gaygi. DE az EVA az fényévekkel jobb, nme lötyög rajt semmi, mindig jól müxik. Higgyetek nekem!!!:D
  • dogjoy
    #17
    Hi honnan vette bnőd az 512eset?

    Köszi!
  • dogjoy
    #16
    Ha már itt fizetett Mistral és Apple rekémok vannak cikknek álcázva

    Igaza van!
    Ki tudja jó-e a termék, csak attól függ mennyit fizettek a cikkért!
  • dogjoy
    #13
    Venom1986, ez nem nagyszám....
    512-est honnan lehet venni ebből a fekete x-microból???
    A mistralba nincs....:/
  • Venom1986
    #12
    Ezt nézzétek meg majd besz*rtam amikor megláttam Klikk
  • Andris
    #11
    Amit én láttam az nem ismerte fel, csak a driver cd-vel!
  • Andris
    #10
    Látom sok jó embert kiborítottam a hozzászólásommal, úgyhogy muszáj megint

    Szóval, ha IPod-ot nem is, de egy kártyaolvasós mp3 lejátszót simán kapsz 10.000-ért. +SD kari még 5k és máris sokkal jobban jártál.
  • HyperNurbs
    #9
    Ezt mondjuk en sem ertem.
  • CeleronMaster
    #8
    Nekem nagyon régóta X-Micro Eva 256 MB-m van és tökéletesen meg vagyok vele elégedve, nem gagyi, nem recseg ropog, nem lötyögnek a gombjai, soha semmi baj nem volt vele. Azt hiszem egyszer volt amikor lefagyott. Ezér az árért(vagy magasabbértse) nem kapsz jobbat sehol senkitől!!! Mndenkinek ajánlom!!!
  • altbrucke
    #7
    Az asszony vett egy ilyet igaz 512MB-at, mivel igy tudta megtanulni a közigazgatási tananyagot ami egy kicsit száraz:) Nekem semmi gondom nem volt vele.
    A diktafon elég jó minőségbe vesz fel és az a lényege:)Ajánlom bárkinek!
  • ATi
    #6
    izé, nem akarok kötekedő lenni de egy Canon PowerShot A60-nal hogy lehet ilyen béna képeket készíteni? Mindegyik életlen, bemozuldt, zajos...
    Macro mód meg fény vagy vaku nem ártana.
  • shusaku
    #5
    Te most viccelsz, nem? Egy éve vettem 256-os X-Microt akkor még 16.000-ért, és meg vagyok vele elégedve. Nem tudom milyen driverről beszélsz, Linux és XP is felismerte minden gond nélkül, mint egy pendrive-ot. Amúgy én meg az iPod mániát nem tudom megérteni. Rohadt drága mert Apple és mert akkora a kapacitása, hogy marhára semmi értelme...
  • Mice
    #4
    most mondták, hogy felismeri...
  • mousee
    #3
    Ez tök jogos..mellesleg tök nem kényelmetlen, pl linux is meg sztem az xp is felismeri gond nélkül...bár ebben nem wok biztos... nekem van 1 msi megastickem, simán tök jó, és sokkal kényelmesebb mint 1 rohatt nagy diszkmen, telefonos meg kártyaolvasós meg ájpod az mind kva drága...szal alacsony kategóriában sztem ezek a jók...
  • Deniboj
    #2
    Cica, 11.000-ért hol kapsz Ipod-ot vagy mp3-as mobilt?
  • Andris
    #1
    Egész jól néznek ki így a képen... de a valóságban tök gagyik ezek. És kényelmetlen a használatuk... drivert kell telepíteni, meg lassú, meg minden. Sokkal jobb megoldás egy kártyaolvasós vagy telefonba épített mp3 lejátszó. Vagy egy IPod....