7
  • zippofcy
    #7
    Kínával szemben szart se tudnak tenni a fejlett országok, mert bármilyen embargót hoznak is az az ő gazdaságukat is ugyanúgy súlytja. Ráadásul elég ha Kína kitiltja őket a piacáról, és máris befuccsol az iparuk (pl. hol gyártatnak?)Lerohanni se tudják mint pl. Irakot mert atomfegyvere is van, és tutira be is vetnék, végül is majdnem akkora a népességük mint a Föld többi országának együttvéve. Szóval ha valahol marad túlélő, Kínában tutira.
  • zippofcy
    #6
    Sok sikert nekik, kb. annyi pénzt fognak látni a Baidutól mint tőlem látnának ha engem perelnének. De majd beépítik a perköltséget az eladott CDk árába, jövőre 50 centtel drágább lesz mindegyik
  • Iori
    #5
    tényleg jó ez, én is rendszerességgel szoktam használni
  • Sliders
    #4
    mondjuk kár h dvd-r-eket nem tud keresni :)

    de remek ötlet le a kalappal, az SG-nek meg egy pont mely segítségével végre rátaláltam gy gyors mp3 keresőre.

    Ahogy a srác mondta a Bizd a Hackerre c. filmben:

    Az emberi tudás mindnekié, és nem sajátíthatják ki pénzes disznók.

    bocs az elfogultságért.
  • Sliders
    #3
    Szerintem 200K nem olyan rossz sebesség, ja egy egy szám keresésére sirály 50-ből 48, ez tetszik,

    remélem a kinaiaknak lesz bátorságuk a középsű ujjukat felemelni a bírónak majd
  • Sliders
    #2
    most mondjama zt hogy ez az mp3-ra keresés jobb mint a google?

    lool
  • lck
    #1
    Jaja: http://mp3.baidu.com

    Aki csak 1-1 számot keres egy előadótól annak nem rossz.
    Mondjuk a nyelvezete kicsit macerás - meg elég lassan is jön le az ázsiai oldalaklról a zanyag.