5789



AvP Univerzum | Alien, Predator infók | Film hírek


  • Jrex
    #5709
    Nekem is tetszett,és még is tom h nem mutáns
  • Xerxész
    #5708
    Elég baj az, ha a kritikaiíró számára érthetetlen az új kezdés.
    Éppen ezért írtam neki egy kis magyarázatot oda.
  • TreDoR
    #5707
    Jah, azoknak tetszett akik szerint a predalien egy mutáns alien...
  • Adam II
    #5706
    Ebben van igazság. A harmadikról már lehet tudni ki fogja rendezni?
  • rotator
    #5705
    Szerintem meg húzogassák csak nyugodtan le az újabb bőröket, rossz nem származhat belőle. A régi klasszikusok érdemei mit sem csorbulnak attól, ha valamelyik folytatás bűnrossz, aztán előbb-utóbb akár még megtörténhet a csoda is, és készülhet egy tényleg jó rész ismét.
  • Rykov
    #5704
    Akkor én nagyképű vagyok, mert szerintem az egész Alien és Predator dolgot jobb lenne békénhagyni. ^^
  • Adam II
    #5703
    Remélem én is azok közé fogok tartozni akiknek tetszik.
  • Seten
    #5702

    Pedig tuti azt is megcsinálják és tuti sokan le fogják azt is szarozni és tuti, hogy ugyanakkor sokaknak meg tetszeni fog. :)

  • Adam II
    #5701
    Inkább a harmadikat nem kéne megcsinálni mostmár.
  • Seten
    #5700

    Egy ilyen kijelentésnek kicsit nagyképű színezete lehet :) mert ugye nem csak nektek készült az a film, vannak akiknek tetszett. Tehát nekik már nem volt kár megcsinálni.

    Ez kb olyan mintha azt mondanám: minek szerelnek V2-es blokkal motorokat? Nekem nem tetszik, soha nem is veszek olyat. Viszont van akinek mégis bejön. :)

  • Rykov
    #5699
    Szvsz MEGCSINÁLNI nem kellett volna SOHA. ^^
  • Adam II
    #5698
    Ok igazada van. De a remény hal meg utoljára szóval megnéztem.
  • Seten
    #5697

    "ezt a filmet meg se kellet volna SOHA csinálni"

    Sztem pontosítsd "ezt a filmet meg se kellet volna SOHA néznem"-re. :)

  • Adam II
    #5696
    Ez nem változtatta meg azt a véleményem ,hogy ezt a filmet meg se kellet volna SOHA csinálni. Vagy ha már annyira nagyon muszáj feltámaszta ősrégi franchiseokat akkor valami igényes rendező csinálja már.
  • rotator
    #5695
    Nem jó hír...
  • joeperry
    #5694
    AVP-R Unrated kritika
  • SLICK
    #5693
    Wayland- Yutani Corporation
  • Gabesz amd64
    #5692
    mi az WY?

    :)
  • W B
    #5691
    természetesen nem ő volt... a de nő kiköpöt mása volt.
  • Adam II
    #5690
    LOL. Ripley Ladában? Most ez ,hogy?
  • TreDoR
    #5689
    Ez a "Aliens vs. Predator vs. Dawson és a haverok" jó volt, majdnem lefordultam a székről
  • Seten
    #5688

    Ezt majd akkor is mondd el ha teszem azt a következő rész ezekre a dolgokra fog épülni! :)

    (Amúgy nem tudom ezek miért marhaságok?!)

  • Rykov
    #5687
    Ennek a filmnek a marhaságait felesleges kimagyarázni. Ez már az utolsó szálba kapaszkodás. Engedjétek el, vége, meghalt.
  • Seten
    #5686

    A Yutani cég akkor sem hülye. Tudták, hogy a predator a Földön van tehát akkor van amivel érkezett.

  • W B
    #5685
    én nem félek már a alienktől.. azt hittem:
    suliban német óra vége felé, a folyósótól ALIEN sikoly hallatszott be, és valmeik hülye lány sikoltozva futkározott... kb. úgy megijedtem hogy félpercig nem tudtam megmozdulni. Magyarán a tudat alatt az ember retteg ezektől, a filmekben látottak hatására. Hiába látta már pár százszor.

    A másik kb. fél éve láttam Ripleyt egy piros ladában... majdnem lesetem a bicigliről.
  • Adam II
    #5684
    Szerintem a Predatorok ki tudnák játszani a mi primitív technológiánkat és észrevétlenül leszállni.
  • Seten
    #5683

    Sokan nehezményezték, hogy-hogy nem vette észre pl a NASA a belépő űrhajókat. Sztem pontosan tudták, hogy jött vki (ha ez a filmben nem is hangzott el) és valószínűnek tartom, hogy a leszálló-egységet is bemérték.
    Később aztán összeszedhették a cuccot.

  • Adam II
    #5682
    Sajnos megnéztem. És nem örülök ,hogy lesz harmadik is.

    Az AvP nem nyűgözött le annyira de az nézhető volt és kellően szórakoztató és meglepően Alienek meg Predatorok voltak a film főszereplői nem tinik meg kisvárosi rendőrök és egyéb klisés karakterek.
    Aliens vs. Predator vs. Dawson és a haverok
    Ez katasztrófa volt.
    Ami legjobban idegesített a szereplők totális érzelemmentessége a szituációhoz képest. Egyszerűen se félelem se szomorúság se összezavarodottság nem látszódott rajtuk. Tök jó ,hogy egy puhány kis pizzafutár jobban viseli lekileg az Alien és Predator támadást mint a jövőbeli gyarmati tengerészgyalogság katonái.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Például az eltűnt vadász felesége egyszer sem tűnt kétségbeesettnek pedig a fia se került elő és egy anya szvsz hisztérikusabban viselkedik ha egyszem gyereke eltűnik nem pedig a városban osztogat szórólapokat olyan átéléssel mintha a szomszéd kutyáját próbálná megtalálni.
    A másik a kislány meg a katona nő. Aput épp az orruk előtt zabálta meg az Alien de a kislány egyszer sem sírt emiatt vagy említette meg az apját ezek után pedig jobban szerette az anyjánál.
    Akkor a szöszit véletlen kinyírja a Predator (a film legjobb jelenete amin jót röhögtem) és a kis pizzafutár még csak annyit se mond ,hogy 'NEEE' pedig elméletileg fülig szerelmes volt belé.
    Összezavarodottság? Ugyan az a lúzereknek való! Mindenki tisztában volt vele mik és honnan jöttek ezek a lények. Kb. kétszer-háromszor hangzott el a kérdés 'Mi a fene ez?' de utána már mindenki tisztában volt a helyzettel. A rendőr is saját szemével nem látott még idegent de azért pontosan tudta, hogy paraziták mert ez egyértelmű, biztos nagy Alien fan azért tudta.


    Félelem meg feszültségkeltés NULLA. Pedig a csatornás jelenetekkel lehetett volna mit kezdeni mert ott inkább el tudom képzelni az Alient mint a hátsókertben a veteményesben. A kórházasdit is sokkal jobban meglehetett volna csinálni mert egy kihalt kórház szerintem félelmetes de NEM sejtelmes klausztrofóbiás hangulatteremtés ma már nem divat most bumm bele a képedbe akció kell ami nem is rossz de én az Aliennel a félelmet társítom és lehet már milliószor láttam a Bolygó neve halált még mindig feszült vagyok ha meghallom a mozgásérzékelőt és már csak hat méter ... öt méter ...

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Ami még röhejes volt az a Nemzeti Gárdás akció. Az utca közepén körbeáll 8-10 katona meg egy páncélos és két Humwee így 360 fokban belátják a területet (bár az éjjellátó leszűkíti a látóteret) ,hogy lehet az ,hogy az Alienek oda tudtak lopakodni hozzájuk és néhányat észrevétlenül elkapni?
    És végül a film leghülyébb és legfeleslegesebb húzása a GPS vagy mi a franc pont olyan hangot ad ki ma 2008ban mint a mozgásérzékelők a jövőben. LOGIKUS GRATULÁLOK
  • W B
    #5681
    + ha a film elejéből indulsz ki, akkor a föld körül kering még pár másik preda hajó....

    igazat mondasz, de azt nem találták meg.
  • Seten
    #5680

    Na várj, nem csak a fegyvert szerezték meg. Hisz a leszálló egység is ott volt a tóban. Gondolod nem tudtak róla? Az pedig technológiai szempontból még nagyobb falat!

  • W B
    #5679
    igen.
    a predátor vállöveg, plazmát lő. és az űrhajóknak plazma hajtóművük van. (alien1-2-3-4)
  • Seten
    #5678

    És végül is - ami a film lényege - a WY a predator technológiát felhasználva fog "feltörni". :)

  • W B
    #5677
    a végén a nő: Yutani
    Wayland Bishop volt az AvP1 ben. a Ketőben ms Yutani
    a két cég össze olvadásából lesz a WY
  • Gabesz amd64
    #5676
    most láttam a filmet

    az a nő kicsoda a végén és mi lesz?
  • SLICK
    #5675
    Az Aliennek nem lesz folytatása. AvP-ről nem volt szó
  • TreDoR
    #5674
    Nah, hogy is volt ez a "Nem lesz több avp rész, mert a fox bejelentette"? Manapság annyira kiszámíthatóak a filmkészítők, bár bevallom nem számítottam arra, hogy ilyen hamar meggondolják magukat.
  • r4pt0r
    #5673
    Szerintem igenis legyen 3. Én a 2öt is megnéztem nem volt gond, kicsit tömör volt de jó volt. Viszont ha nagyon szar lesz a 3 akkor még az Alien filmeken nem változik semmi. Nem is értem az embereket de ez már az én dolgom. :D
  • rotator
    #5672
    Szerintem teljesen felesleges bármilyen eddigi filmmel is összekapcsolni. A jobbakkal istenkáromlás, a rosszabbakkal pedig nem érdemes, mert trutyira nem lehet várat építeni. :P
  • r4pt0r
    #5671
    Ha a ami világban tudnánk űrhajókat használni nem kéne sok idő hogy telepes bolygok legyenek és fegyenc telepek. Ezt nem kell megmagyarázni ez egyértelmű.
  • W B
    #5670
    az a fegyver az űrhajók hajtóművének az alapja...