1050
  • Broafka
    #211
    hát ööö, nem tom, autókká átalakulós cuccot én csak a Transformerszet ismerem!
    de az is lehet hogy csak egy részt láttál belőle, és akkor csak 3 ember volt, és akár még azt is mondhatnám hogy Power Rangers, bár az nem volt rajzfilm, csak később lett az, vagy fordítva...
    de nem tom, ezt szerintem nem ismerem :)
  • paj01
    #210
    hi...
    keresek egy rajzfilmet... a 90 es evekben futott meg...
    kb annyira emlexem h 3 tag volt benne akik zold sarga meg kek ruhaba nyomtak az ipart..ezeken a ruhakon ilyen slotok voltak amibe megfelelo cucc illeszkedett.. mikor cink volt akkor egy urallomasrol egy noci leteleportalta a felszerelest amink segitsegevel a csavokaim kulonbozo jarmuvekke alakultak... hajo repulo meg motor meg ilyenek...szal kb ennyire emlexem:) remelem vki megtudja mondani a cimet a szegenyes leirasom alapjan:)
  • Broafka
    #209
    heh?
    ez nem lehet a season 3!
    ezeket én már láttam!
    vagy akkor hány rész van 1 seasonben?
  • THE DAHAKA3
    #208
    http://youtube.com/watch?v=SYXzV4F06Rk
  • THE DAHAKA3
    #207
    http://youtube.com/watch?v=bcgqLkW2qIA&mode=related&search=
  • THE DAHAKA3
    #206
    van is róla előzetes
  • THE DAHAKA3
    #205
    lesz 3. évad
  • Broafka
    #204
    huh, végig néztem a Ben 10-et :P
    legalábbis ameddig voltak részek, az utolsó nagyon dúrva volt, már képes volt úgy átváltozni hogy mondja, és akármikor átváltozhatott akármivé, aztán le is vették róla az órát, de (mint minden rajfilmben álltalában) Happy End lett a vége, szal visszaszerezte... de szerintem lesz még folytatás...
  • Broafka
    #203
    amit te mutattál az jó hely, én már leszedtem és kimentettem az összes részt! (ami azon az oldalon fent van)
    már ha a Ben 10-ről van szó
    csak sajnos nincsen hozzá magyar felirat
  • THE DAHAKA3
    #202
    Hello! te is tudsz helyet ahol le lehet szedni a részeket ?
  • Broafka
    #201
    csak vicceltem az órával kapcsolatban :)
    de mit vártál? egy 10 éves fiúról szól, egy rajzfilm, és mindenféle "bum-bum" persze hogy olyan 3-10 éves gyerekig jó
    Az új hero a második évadban jelenik meg asszem (The big Tick című epizód) az ráadásul tök morbid rész :-/
    de most találkoztam még egy újjal! :D (Ben 12) :D
  • Magoo
    #200
    Utána jártam annak az órának, hát kb 5 éves gyerek maximum amin el tom képzelni :D
    Ha ilyet akarsz magadra aggatni, hajrá! :D
    Miféle új hero? Bazz nem láttam azt az epizódot :)
    Majd leszedem a központii helyről angolul :)
  • Broafka
    #199
    zsíííír, egy újabb alien hero, vagyis egy újabb idegen hős, Ben órájában, átkeresztelhetnénk Ben 11-re! :D

    bocsi, hogy ennyit írok, kár hogy csak engem lelkesít ennyire ez a rajzfilm, de ahogy így nézem (és jó hogy ha a felét értem) legalább van storyja, vagy legalábbis kezd kialakulni, poén :)
  • Broafka
    #198
    Aztán kiderülne, hogy ha megnyomom a gombot akkor átváltozom XLR8-re vagy HeatBeast-re :D
  • Broafka
    #197
    de igen, és veszek is, ha majd látok valahol!!!! :D:D
  • Magoo
    #196
    nebassz....
  • Broafka
    #195
    hehe, lehet venni Omnitrix-et (Ben óráját) :D
  • Broafka
    #194
    megnéztem az első 10 epizódot, csak sajnos angolul, vagyis az nem sajnos hogy angol, mert tök jók az angol hangok, de nincs hozzá felirat :(
    még a bevezető zenéje is tetszik :D
  • Broafka
    #193
    ha tudsz szerezni a Ben 10-hez angol feliratot, akkor én lefordítom neked (vagy lefordíttatom)
  • Broafka
    #192
    :(
    akkor vagy nekünk kéne, vagy nem tom, az a baj, hogy az ilyeneket úgy fordítják, hogy megvan szövegben az angol felirat, és azt fordítják le!
  • THE DAHAKA3
    #191
    nekem is nagyon tetszik , sajna még feliratot nem találtam.
  • Broafka
    #190
    és feliratot honnan lehetne letölteni? :(
  • Broafka
    #189
    áldásom rád!

    ilyen jellegű rajzfilmek közül, az X-men óta ez volt az első ami megfogott :)
    (jah meg még a teen titans)
  • THE DAHAKA3
    #188
    ben10 első és 2. évadját!
  • THE DAHAKA3
    #187
    ben10 első és 2. évadját!
  • Magoo
    #186
    Nekem is bejön a Ben10! :D
  • THE DAHAKA3
    #185
    Helló! innen le lehet szedni az első és a 2. évadot http://www.heatblast.net/media.php
  • Broafka
    #184
    BEN 10, minden hétköznap este 8 órától, csak a Cartoon Networkon :D

    nem tom, nekem nagyon bejön...
    csak tök jó lenne ha lelehetne tölteni :(
  • Nuki
    #183
    valahonnan ismerős a képlet...
  • Broafka
    #182
    ööö, jaaaaaa, de azért nem!

    a teen titans-ban egy emberkének egy képessége van, itt meg egy közönséges gyerek változik át egy (klassz) óra miatt :D
  • Nuki
    #181
    mint az a teen titans?
  • Broafka
    #180
    azért nem teljesen, kicsi mikro bizbasz, láva, négy kezű valami, vízilény, gyémánt ember, szupersebességű valami, egy repülő rovar...
    szóval van pár, és nem ilyen alap szarok, szerintem nem olyan rossz, nekem tetszik
  • Cat 02 #179
    youtube

    1ébként Nuki ilyen föld túz lava meg ienek :D
  • Broafka
    #178
    van egy csávó, akinek van egy órája, és feltud venni 10 különböző idegen lény alakját és erejét.
    De egész izgalmas kis storykat tudnak.
    tök szívesen letölteném valahonnan
    nem tudtok egy helyet ahonnan letölthetnék rajzfilmeket? :(
  • Nuki
    #177
    miről szól?
  • Broafka
    #176
    hmm, ismeritek azt az új rajzfilmet hogy Ben 10?
    szerintem tök jó! :)
    a mostani rész meg tök morbid volt :-/
  • Nuki
    #175
    újabb trendy klippet találtam. nem emlékeztek a jó hosszu pindúr pandúros animére? :DD
    http://www.youtube.com/watch?v=bl4eFm2mMzI
  • nf1
    #174
    szerintem meg igen.
  • Cat 02 #173
    oldallal mi van ? :)
  • Broafka
    #172
    csak a szinkron...