1050
  • Cartoon-Network
    #1050
    Sziasztok! Szeretném nektek bemutatni a Cartoon Network Classic-ot, ami a CN régi tartalmaival foglalkozik, vagyis egy nosztalgia a csatorna, amelyből Magyarországon csak ez az egy létezik. A csatornán jelenleg túlnyomórészt az epizódok 30 mp-s részletei találhatóak meg, amelyeknek a célja az átirányítás. Miért van erre szükség? Kezdetben teljes részeket töltöttem fel, viszont szerzői jogi problémák merültek fel, ezért az indavideóra kerülnek fel a teljes epizódok, de mivel a YouTube használatosabb, így bárki számára kényelmesen nyomon követhető, ha új rész érkezik.

    Csatorna: https://www.youtube.com/channel/UCSKp4lhXsg6Qb0ZM_XYBUDg/featured
  • foxpal
    #1049
    Keresek egy jelenetet a Dexter laboratóriumából:
    Valamely részben az elején dúdolja dex, hogy "ma lesz a nap mikor jelest kapok"
    Ugyebár bemegy a terembe és egy gyerek kérdi hogy mondja meg a választ aztán büntit kap.
    Szóval kellene a videó eleje mivel ma van a pótvizsgám és jelest kapok:D
  • pokember1999
    #1048
    Nem. Tarr !
  • XLR8
    #1047
    csak nem a T-home-tól jönnek a csatornák?
  • pokember1999
    #1046
    Link
    Turpi úrfit,Bolygó kapitányát stb. akartam csak vagy nagyon kevés rész van magyarul (amit attól még lehet hogy berakok) vagy egyáltalán nincs magyar rész ! (De rakhatok angolt is) De Dexter például van. A mostani CN rajzfilmeket már én se nézem (már régóta) mert nem jók. Mondjuk már nincs és CN a csatornák között.
  • Daza500
    #1045
    Először igen, de aztán Markovics lett az újabb részekben. Őt csak azért nem bírom, mert már szinte az összes rajzfilmben ő a fő szinkronhang, és köztudott, hogy milyen idegesítő hamis fosás-hangja van...South Park-ban Kenny hangjaként jó, ott úgyis csak makog.
  • Daza500
    #1044
    Sztem az Orange-et az angol CN-en fogják adni, mert ott ugye tökmás a műsor. De amúgymeg az a véleményem, hogy az a sorozat kb. olyan mint a Beavis & Butt-Head volt: szinkron terén LEFORDÍTHATATLAN. És ez benne a jó. :)

    A felsorolt rajzfilmeket, különösen a Generator Rex-et én mind angolul nézem, a Ben 10 is sokkal élvezhetőbb eredeti hanggal.
  • xido
    #1043
    Dexternek Bartucz Attila volt a hangja ha jól emlékszem
  • stargatelost
    #1042
    Nekem sincs sajna...

    Tény, hogy az elmúlt években sok trágya ment a CN-en, de azért lehet találni jót is. Például ez a The Amazaing World Gumball engem nagyon érdekelne, mert pár videót megnézve elég elmebetegnek/zseniálisnak néz ki :D :D Lehet, majd beszerzem egyszer :)

    De a Ben 10 újabb részei is igen jók szerintem (amikor már idősebb), meg az a Generator Rex sem néz ki rosszul, bár ezt nem nézem.

    A szinkron meg jah, tényleg idegesítő az ismétlődő hangok. Csak azt ne mondjátok, hogy Markovics Tamás még mindig adja a hangját az újakhoz :D Anyám, már a Dexternek is ő volt :D

    Annoying Orange szinkronnal milyen szargagyi lenne már? :D Hé, alma! Hé, alma! :D de rossz :D :D Ja amúgy én bírom az AO-t, bár ez is az utóbbi időben elszaródott, remélem a sorozatra tartogatják jobb ötleteket.

    Ja és Ed, Edd és Eddy FTW!!!!!!!!
  • XLR8
    #1041
    nekem több mint fél éve nincs Cartoon Network-öm
    de látom hogy még rosszabb lett mint volt :S
  • Daza500
    #1040
    Én már képtelen vagyok ezt a csatornát nézni. Ennek elsősorban a szinkron az oka sajnos, mert egyszerűen élvezhetetlenné válik, és egyszerűen UNALMAS hogy állandóan azzal a 4-5 herélthangú idiótával mondatják fel.
    Hát ha még az ANNOYING ORANGE-et is elkezdik rajta adni, akkor fog összedőlni bennem egy egész világ...
  • Broafka
    #1039
    értékelem a lelkesedésedet. Gondolom az 1999 a születési évedet mutatja, vagyis 13 év körül lehetsz. Amikor te elkezdted nézni a CN-t akkor változott meg kb erre a mostani förtelemre. szó ami szó:
    nem látom értelmét összegyűjteni, és ezzel reklámozni a csatornádat, mert teljesen értelmetlen, az ember ha rajzfilmet szeretne nézni, akkor beír egyet, aztán nézi, és a végén hasonlóakat felajánlja a youtube. A másik dolog, hogy ezek oylan rajzfilmek, amik nem... nem annyira jók.
    Azzal tudnád felkelteni az érdeklődésünket, ha olyanokat gyűjtenél össze, amiket még kb a születésed előtt vetített a CN. (Captain Planet, Tom és Jerry (habár azt még most is adja) Atomanti, Top Cat, Dexter Laboratóriuma, Centurions, stb) A bátor a gyáva kutya az jó.

    Javaslom, ha tudsz fizess elő a Bumerángra és ott adnak igazán jó régi rajzfilmeket, azokat töltsd fel inkább normálisan.
  • pokember1999
    #1038
    Jó nézelődést ! (Bocs rosszul írtam)
  • pokember1999
    #1037
    A Youtube csatornámon gyűjtőm össze a rajzfilmeket amiket a Youtube találok
    ! Többek között Cartoon network rajzfilmeket ! (inkább régebbieket)
    Nézzétek meg őket és iratkozatok fel a csatornámra ! Még egyszer elmondom
    nem saját videók én csak össze gyűjtőm őket ! Láthattok itt többek között:
    Ed Edd és Eddy,Görcs ikrek,Bátor a gyáva kutya,Süsü keselyű !
    Kérhettek rajzfilmet de csak akkor rakom be ha találok is olyat :D
    Ha valami akartok Privátba írjatok Youtube-on vagy íde írjatok.
    Jó neézelődést !
  • XLR8
    #1036
    van aki még fusionfallozik?
  • feketesarkany
    #1035
    Sziasztok nem tudjátok hogy a dual masters-nek honnan lehet letölteni vagy hol lehet megnézni a részeit neten. Nincs cartoon network-öm :D
  • Broafka
    #1034
    én is kipróbáltam, sajnos elég monoton.

    1, a szörnyek ölésének nincs semmi értelme, hiába ölsz meg 600-at, nem nő a szinted, csak a nano lények megszerzésével nő.

    2, Fegyverek is értelmetlenek a szinthez képest. Nincsenek különleges fegyverek, mész, a szintednek megfelelő fegyvert találsz, és a szintednek megfelelő szörnyeket ölheted.

    3, a Karakterek nem értem miért ilyen animések, Dextert fel se ismertem, csak azért tudtam felismerni mert oda volt írva a neve.


    Nem lenne rossz, az ötlet jópofa, de sokkal több fantázia kéne bele.
  • foxpal
    #1033
    Bétába benne voltam, de ha ingyenes mingyárt megyek vissza :D
  • 38tibi38
    #1032
    Szivesen:) Nekem egy havaerom mondta:D
  • XLR8
    #1031
    kössz:)
    akk lehet hogy ismét visszatérek:P
  • 38tibi38
    #1030
    Nem. Már régóta nem fizetős. Nyugotan nézd meg:)
  • XLR8
    #1029
    én ismerem csak sajnos már fizetős:S
  • 38tibi38
    #1028
    Hali. Ki ismeri a fusion fall-t? Az a cartoon networkon egy online mmo.
  • XLR8
    #1027
    Az a Space Out volt:D
  • foxpal
    #1026
    Eszembe jutott még egy mese csak a neve nemugrik be:D
    Vágjátok, hogy egy család kiköltözött az ürbe egy ilyen kupolából meg szmétből készített kis izén:D
  • Daza500
    #1025
    Kár, hogy nem lett normális vége...bár érthető okokból sajnos.
  • foxpal
    #1024
    Amúgy a Samurai Jack is jó volt
  • Broafka
    #1023
    detto amúgy
  • Daza500
    #1022
    Nekem a Mask csak angolul tetszett, aztán az vett rá, hogy megnézzem a Mozifilmet is, amin gyerekként szétröhögtem az agyam. :)
  • foxpal
    #1021
    Nembaj de a lényeg hogy ott vannak :D
    De sajna csak 50 percet lehet egyszerre megnézni utána 1 órát várni kell
  • Broafka
    #1020
    kössz az oldalt, már rég megakartam nézni újra :)

    habár nem sorrendben vannak a részek, mint ahogy fel van töltve, pl ami itt első résznek van titulálva az tulajdonképpen a 3. rész
  • foxpal
    #1019
    A maskot most kezdtem el megint nézni:)
    http://mesekaneten.blogspot.com/2010/04/maszk-mask.html itt vannak online :P
  • XLR8
    #1018
    én a télleg régi rajzfilmekre gondoltam és a Bernard annyira nem régi
    am van még a Scooby doo, Super-Secret Squirrel, A Maszk, 2 Stupid Dogs, Droopy, Master Detective
    szóval a mi időnkben voltak jó rajzfilmek:)
  • foxpal
    #1017
    Hát.. Jó valamennyire de azért néha jó volt:D
  • Broafka
    #1016
    KND az szerintem elég gagyi volt
  • foxpal
    #1015
    A legjobbakat nem is mondtátok Billy és Mendy kalandjai a Zord kaszással, KND , Pindur Pandúrok XD
  • Bruk
    #1014
    Johnny Bravo, Bernard, Bátor, a gyáva kutya, Az edzőtársam egy majom, Én vagyok Menyus :D
  • XLR8
    #1013
    dexter laboratóriuma, boci és pipi
    am mik vannak már meg?
  • Bruk
    #1012
    Huhh :D

    Ezt már el is felejtettem.. érdemes volt benéznem ide. A régi rajzfilmek tényleg jobbak voltak, bár most is találni 1-2 nézhetőt..igaz már nem nézem ezeket a csatornákat.
    Amúgy mondanátok pár régi mesét amik régebben mentek a CN-n (vagy esetleg más hasonló csatornán)? Mert elkezdtem őket összegyűjteni és feltöltögetni egy oldalra de pl.: "Mike, lu és og"-ra sem emlékeztem már...
  • Daza500
    #1011
    Akinek DIGI-je van, érdemes ránéznie a csatornakiosztásra, mert nálunk pl. bejön a Boomerang.