6
  • [HUN]PAStheLoD
    #6
    A végén Skype-n át lehet majd ordítani, mint a ríltájm aukción .. először , másodszor .. elkelt!! :]

    ill. eBay meglehetősen buta lenne, ha nem szállna be mégjobban a telekomm. iparba, hisz rengeteg zsozsót lehet onnan is akasztani, és a SkyPe-nak megvan rá minden esélye..
  • Gerappa
    #5
    En mar felig meddig at is tertem a Google Talk-ra, mukodes szempontjabol egyszerubb jobb, de csak XPn megy es (asszem) csak GMailos email cimmel rendelkezok hasznalhatjak... Az #1 szamu hozzaszolassal egyetertve, nem mindenkivel tudom hasznalni....
  • pemga
    #4
    Következő lépésnek el tudom képzelni, hogy megjelenik mobiltelefonra és szépen elkezdik kiszorítani őket is. Nem értem a fellélegzés okát telkósoknál.
  • Gweb1984
    #3
    Ha tényleg ez lesz a Skype sorsa, akkor én átállok a jelenleg nagyon szépen fejlődő Gizmo Project-re. Néhány szolgáltatása már most előnyösebb...
  • Gerappa
    #2
    A legjobb esetben is draga skype-unk bovulni fog egy PayPal logoval is... hurra
  • juhand
    #1
    Még mindig nem örülök ennek a hírnek. Olyan szépen el van a skype ikonja jobb alul és amíg nem hívnak vagy nincs üzenet nem is ugrál.
    Ezenkívül a linuxos barátokkal is tudok beszélgetni és a skypeout is kivállóan működik.
    Félek, hogy előbb utóbb vanamit rám akarnak tukmálni a telefonálás közben.