2274
Kizárólag azoknak, akik szeretik ezt a két versenysorozatot
  • Totti5
    #1992
    BREAKING: Oriol Servia will fill in for Will Power (official) this weekend in the ‪#‎FirestoneGP‬. ‪#‎INDYCAR‬ ‪#‎INDYRIVALS‬

    ST. PETERSBURG, Fla. -- Will Power, who won the Verizon P1 Award on March 12 for capturing the pole position for today's Firestone Grand Prix of St. Petersburg, will sit out the Verizon IndyCar Series opening due the effects of a stomach illness.

    “Obviously this is a very difficult decision to make in the first race of the season, but Will’s health and safety is the most important thing to consider,” said Penske Racing President Tim Cindric. “We hope Will makes a speedy recovery and with Oriol’s professionalism and experience, we know he’ll do a solid job for our team.”
  • bodajoci
    #1991
    mi a baja? Mármint Powernek
  • Totti5
    #1990
    IndyCar Series
    Page Liked · 41 mins ·

    BREAKING: Oriol Servia will drive the #12 Team Penske car in this morning's warm-up session while Will Power (official) recovers from his illness. A decision regarding the race will be made later this morning. #INDYCAR #FirestoneGP #INDYRIVALS
  • Dietrich
    #1989
    eddig totális Penske főlény a kvali után...
    TOP 5 csak Chevy autó
    TOP 4 csak Penske autó
    Power ideje 01:00.2450
    6. idő RHR 01:00.8803
    Power lezúzta az autóját a freen a tartalék autója alkatrészeit használták fel az újjá építéshez ami végül pole-t hozott a számára.
    gondolom mindenki tudja, hogy az edzéseket közvetítik a neten élőben?
    az efegyes nagyképűség visszanyalt...
    Rossi: "complete mystery" :D

    Bourdais és Aleshin egymásra talált...hülye vagy..te vagy a hülye :DD

    verseny ma 17:45-től Digisport1 adja.
    ill. stream oldalak.
  • dave9004
    #1988
    végignéznék egy versenyt csak így
  • bodajoci
    #1987
    apa kezdődik :D Power jól össze is törte a gépet, azért van hátul
  • Totti5
    #1986

  • Dietrich
    #1985
    én ezt élőben láttam :) már mint streamen.
  • mcmoha
    #1984
    Vót má? Én csak ma találtam rá.
  • Dietrich
    #1983
    Honda: Ez a hajó már elment!
    Power: Rövid oválra erősebb motor kell

    márpedig úgy néz ki ebből vonatozás lesz 0 előzésekkel oválon, ha nem tesznek ellene....
  • Dietrich
    #1982
    Rossival csinált egy interjút még csütörtökön Curt Cavin és Kevin Lee a Trackside műsorban (minden héten csütörtökön jelentkeznek, podcastként felkerül a 1070thefan.com-ra) és hát egyelőre baromi unszimpatikus ez a srác... semmitmondó válaszok, PR duma, semmi konkrét, lelkesedés teljes hiánya egyelőre. Megkérdezte tőle Kevin, hogy korábban nem igazán lelkesedett az IndyCarért, mi változott? "um, nem hiszem hogy korábban nem érdekelt volna az IndyCar, de 16 éves korom óta Európában voltam és az F1-be akartam jutni."

    ennek az efegyes menekültnek sem adok sok időt, hogy itt lesz...
  • Totti5
    #1981
    Elkezdődött a tesztelés.













    Nagyon jó lett ez a festés. Tégla kirakás => Indy.



    Még 2 hét!

    Utoljára szerkesztette: Totti5, 2016.02.28. 08:34:55
  • Dietrich
    #1980
    Ganassi retro festéssel indít.,..azt kell mondjam ez fasza!



  • Totti5
    #1979
    Gábor Wéber
    2 hrs ·
    Hoppá, Max Chilton lett a Ganassi negyedik versenyzője IndyCarban!
    24 évesen lassan több bajnokságban vezetett, mint más egész karrierjében. Viszont kicsit sem lesz könnyű dolga.
  • sramoa #1978
    ...és egy kis magyar blog a történelemről-sok érdekességgel: http://americanmotorsport.blogspot.hu/
  • sramoa #1977
    Holtszezonra egy kis Indy-ovál nevelőszéria: https://www.facebook.com/amerikaiopenwheel
  • Dietrich
    #1976
    2016 Verizon IndyCar Series Schedule

    March 13 – St. Petersburg
    April 2 – Phoenix (Saturday night)
    April 17 – Long Beach
    April 24 – Barber
    May 14 – Indy GP
    May 29 – 100th Indianapolis 500
    June 4-5 – Detroit double-header
    June 11 – Texas (Saturday night)
    June 26 – Elkhart Lake
    July 9 – Iowa (Saturday night)
    July 17 – Toronto
    July 31 – Mid-Ohio
    Aug. 21 – Pocono
    Sept. 4 – Boston
    Sept. 18 – Sonoma

    14 helyszínen 16 verseny.
    NOLA, Fontana, Milwaukee repült, Boston, Road America és Phoenix érkezett.
    Fontanáért és Milwaukee-ért nagy kár, főleg előbbi, de Milwaukee is a maga 100 éves történelmével egyszerűen nem értem, miért nem tud megragadni.. ugyanolyan stabil és erős helyszínnek kéne lennie, mint Long Beach és az Indy 500.
  • Totti5
    #1975
  • bodajoci
    #1974
    A lényeg, h jó verseny volt ez is, Monty meg ne károgjon, mert a penskes alakulat kb mindent elbaxott ezen a versenyen amit csak lehetett... A taktikát sem értettem, meg azaz ütközés is... hova volt olyan sietős, nem értem... Legyen az ő bajuk... Dixon meg behúzta mert mindent jól csináltak :)
  • Dietrich
    #1973
    De mint írtam a másik dupla pontozós versenyt Montoya nyerte!

    Dixon
    Indy 500: 4.
    Sonoma: 1.

    Montoya
    Indy 500: 1.
    Sonoma: 6.
  • bakkerman
    #1972
    Jaja az is szép,de amugy én se díjazom ezt a dupla pontozást,mesterkélt izgalom csinálás az utolsó futamra,és valamilyen szinten kibaszás azzal szemben,aki a listavezető
  • Dietrich
    #1971
    nem az a kemény, hanem az, hogy az utolsó verseny előtt 6 versenyző volt matematikailag esélyes a bajnoki címre.
    persze a dupla pontozás miatt amit én ellenzek, de hát a szabályokat nem én hozom. ;)
    Montoya most erre panaszkodik. Tény megérdemelte volna a bajnoki címet, de ne feledjük az Indy500 után valahogy nem panaszkodott erre. :)
    (akkor is dupla pontozás volt)
  • Dietrich
    #1970
    Megtudom magyarázni! :D
    Rosszul másoltam..megesik az ilyen. :)

    Scott Dixon will win the championship if: he wins the race and Montoya finishes no higher than seventh. Mathematically, the Kiwi can win with a third place, but he would be dependent upon Montoya finishing 18th or worse.
  • dave9004
    #1969
    lol Dixont ide nem is soroltad :D
  • bakkerman
    #1968
    Kemény azért hogy Dixon 3 győzelemmel,meg 1 dobogóval bajnok lett (16 futamból),ennyire kiegyenlített a mezőny?
  • Totti5
    #1967


    16 és 17ben is közvetíti a DIGI a sorozatot!!!
  • Dietrich
    #1966
    100-80-70-64-60-56-52-48-44-40-38-36-34-32-30-28-26-24-22-20-18-16-14-12-10 for 1st to 25th in the classification. Drivers who retire still score.
    Juan Pablo Montoya wins the championship if: he finishes third or higher.
    Graham Rahal wins the championship if: he wins the race, and Montoya finishes no higher than fourth. If Montoya is classified last, Rahal needs to finish eighth or better. If Rahal claims second or third, he needs Montoya to be no better than ninth or 13th respectively.

    Will Power will win the championship if: he wins the race, and his Penske team-mate Montoya is no higher than 11th. If the reigning champion finishes second, he needs Montoya to be mired down in 21st or worse.
    Helio Castroneves will win the championship if: he wins the race, and Montoya is classified no higher than 18th.
    Josef Newgarden will win the championship if: he wins the race, Montoya is no higher than 24th, Rahal is no higher than ninth, Dixon is no higher than sixth, Power no better than third, and Rahal no better than second.
  • Dietrich
    #1965
    Pszichológus kezeli Sage Karamot

  • Dietrich
    #1964
    mint kiderült nem felv. megy majd. :)
    nagyon egyszerű pedig :)
    14:07-re van írva helyi idő szerint a start.
    de mivel mi órát állítunk ők nem így az eltérés 9 óra nem 8.
    Ezért van a rajt 23:07-kor.
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2015.08.30. 10:20:13
  • bodajoci
    #1963
    Meg tudom érteni :/
  • bodajoci
    #1962
    én ezt nem értem, mert elméletileg 22 órára jön ki a kezdés az indy.com szerint, ami azt jelenti, h 22:30 a zöld, az indy blogon meg 23 órát írnak kezdésnek, szóval olyan sokat nem csúszik a dolog, mind1 megnézzük. Szegény Wilsonnak meg legyen könnyű a föld, ahogy arrafelé szokás mondani. Nyugodjon békében :/
  • Dietrich
    #1961
    Elképesztő gyűjtés indul a Wilson család megsegítésére, egy olyan aukció az ebayen, amire talán még nem is volt példa. Az ebay vezérigazgatója, Devin Werig és Graham Rahal szervezik, a cél 1 millió dollár összegyűjtése. Az aukcióra rengeteg versenyző, csapat és gyártó is ajánlott fel értékes tárgyakat és nemcsak az IndyCarból, hanem az F1-ből és a WEC-ből valamint más szériákból is.
    Az IndyCar versenyzők mindegyike felajánlja a Sonomában használt bukósisakját, ezzel indítják útra az aukciót. Werignek köszönhetően az eladásokat semmilyen aukciós díj és egyéb költség nem terheli majd.
    Rahal ugyanilyen aukciót szervezett a Wheldon családnak is, akkor 590 ezer dollárt gyűjtöttek össze.
    Tegnap Sonomában fél nap alatt eladták az összes Wilson pólót és matricát, aminek a bevétele szintén a Wilson Children's Fundé.

    IndyCar: Rahal, eBay preparing to launch massive Justin Wilson Charity Auction
  • Dietrich
    #1960
    22:55 Autósport
    IndyCar, Sonoma Raceway, felv.
    megint a szakadozó stream..inkább felveszem.
  • Dietrich
    #1959
    TndyCar autók és a Holmatro Safety Team két autója a Golden Gate hídon Justin Wilson emléke előtt adózva.
    A brit #25 Dallara-Hondáját Marco Andretti vezette, míg a kétülésessel - amelyben ott figyelt a vasárnap Sonomán megkoronázandó, 2015-ös IndyCar bajnoknak járó Astor Kupa - a májusi balesete óta először volán mögé ült James Hinchcliffe hajtott át San Francisco szimbólumán. Rajtuk kívül még részt vett az eseményen Graham Rahal, Josef Newgarden és Will Power is.



    Hivatalos: Oriol Servia vezeti az Andretti Autosport, Justin Wilson halála után üresen maradt, 25-ös autóját Sonomában.
    Utoljára szerkesztette: Dietrich, 2015.08.28. 06:33:39
  • Totti5
    #1958
    Nehéz szavakat találni.

    A múlt vasárnapi tragikus baleset következtében életét vesztő Justin Wilson öröksége jócskán túlmutat a versenypályán elért eredményeken, szervdonorként ugyanis hat másik ember életét mentette meg – tudatta közösségi oldalán a korábbi Forma-1-es pilóta testvére, Stefan Wilson.
  • bodajoci
    #1957
    Nagyon sajnálom, nyugodjon békében szegény
  • Dietrich
    #1956
    Sajnos elhunyt Justin Wilson.

  • bodajoci
    #1955
    Szorítok én is szegénynek, a magyar médián meg nem csodálkozom. A digi meg baxa meg, megnéztem a viasatsportos verziót, abban nincs reklám.
  • Dietrich
    #1954
    MEDICAL UPDATE:

    INDIANAPOLIS (Aug. 24, 2015) - Verizon IndyCar Series driver Justin Wilson remains hospitalized in a coma in the intensive care unit at Lehigh Valley Health Network Cedar Crest Hospital in Allentown, Pa., after sustaining a severe head injury during Sunday's event at Pocono Raceway. He remains in critical condition.
    INDYCAR continues to send its thoughts and prayers to the family and thanks the entire motorsports community for the outpouring of support.
    Additional updates to Wilson's condition will be released when available.
  • dave9004
    #1953
    rákerestem nso-n indycarra. jó cikkek