2274
Kizárólag azoknak, akik szeretik ezt a két versenysorozatot
  • bodajoci
    #272
    Szoktam én nézni azt is ne aggódj, ssp-vel együtt Meg a gp-ben mind3 géposztályt.
  • Dietrich
    #271
    Motogp-t tudnám nézni digin, de hanyagolom majd az ismétlést ha olyan jó volt
    inkább SBK-t nézzed abban van izgalom és induló létszám is
  • Dietrich
    #270
    legutóbb az volt, hogy a rendezői képet küldték ki nem a TV képet..viszont így is többet lehetett látni belőle mint tavaly.
    a fő változás, hogy HD a mínőség!!! fullra rakva a képet 10x jobb volt így neten át mint a retek klub féle F1 közvetités..
  • bodajoci
    #269
    Tavaly a versenyeket a race controll nem a tv camokból közvetítette, hanem egy helicam, meg pár board cam ment. Az idén is így van?
    Mert eddig csak letöltött verzióban láttam a 2 versenyt. Valszeg most is az lesz, mert akk lesz a motogp is, inkább azt nézem, ezt majd letöltöm
  • Dietrich
    #268
    A hétvége menetrendje

    Péntek

    17:45 - 18:30 - Indy Lights - 1. szabadedzés

    18:50 - 19:50 - IndyCar - 1. szabadedzés

    20:55 - 21:40 - Indy Lights - 2. szabadedzés

    22:00 - 23:00 - IndyCar - 2. szabadedzés

    Szombat

    14:15 - 15:00 - Indy Lights - Kvalifikáció

    15:20 - 16:50 - IndyCar - Kvalifikáció

    Vasárnap

    14:00 - 14:20 - Indy Lights - Bemelegítés

    14:40 - 15:10 - IndyCar - Bemelegítés

    18:00 - 19:15 - Indy Lights - Verseny / 45 kör

    20:45 - 23:00 - IndyCar Series - Verseny / Indy Grand Prix of Alabama / 90 kör (TV: VERSUS)


    Az INDYCAR RACE CONTROL MINDENT élőben közvetít!
  • bodajoci
    #267
    Megnéztem a St. Petersburg-i versenyt, nagyon nagy volt. De a motorsportok.hu még mindig nem műxik, esetleg vmi infót nem tudtok róla?
  • Dietrich
    #266
    a Honda biztos örül a Lotus-Cosworth feliratnak
  • Dietrich
    #265
    mivel a lotus idővel beakar szálni az új motorfejlesztésbe is először csapatként ismerkedik az IC világával :)
  • bodajoci
    #264
    Ó, ezer köcce Tegnap nem nagyon értem rá, azért csak ma olvastam.
  • Ulvar
    #263
    mivel Lotus néven van csapat...
  • Akey
    #262
    Jó kis verseny volt. Az ex-Champcarosok újfent kitettek magukért. De mi ez a Lotus őrület? Sao Paolóban Andretti futott JPL festéssel, most meg Sato verdája volt zöld-aranyra pingálva és Lotus logókkal felvértezve!?!
  • Black Ghost
    #261
    Ment privi
  • bodajoci
    #260
    Bazz vmi helyet nem tudtok véletlenül ahonnan le lehetne szedni a versenyeket. Ma sem voltam otthon nem láttam...
  • Dietrich
    #259
    http://racecontrol.indycar.com/player.php?type=true

    ide nem kell semmilyen kliens..
  • Black Ghost
    #258
    Több is megy bár a klienseket le kell hozzá szedni.

    A StreamTorrent, ill. a Sopcast nálam jól működött.

  • Dietrich
    #257
    http://www.myp2p.eu/broadcast.php?matchid=70522∂=sports
    valamelyik csak működni fog..
  • Dietrich
    #256
    #252
  • Ulvar
    #255
    Miért ma nem az ABC fogja közvetíteni?
  • Dietrich
    #254
    Mára is várható eső, viszont az éjszakai folyamán levezették a vizet a pályáról hogy ha esik is, ne maradjon meg a pályán. Remélhetőleg jól sikerült a hadművelet.

    Érdekes lesz a mai nap, igazából parkolóhelyekből lesz hiány, a Tropicana Field hétfőre már nem adja a területet és a South Florida Egyetem campusa is nyitva lesz, tehát ott is kevesebb lesz a hely.

    A repteret csütörtökön kell visszaadni a forgalomnak, a polgármester szerint még ezzel a hétfői hosszabbítással sem lesz gond. A kérdés, hogy a rendőrséget ki fogja fizetni a mai pluszmunkáért, majd át kell bogarászni a szerződést.

    A polgármester nagyon nagy támogatója az Indy versenynek, és bár csalódott volt a tegnapi sajtótájékoztatón az időjárás miatt, egy "van ilyen" kijelentéssel elintézte a dolgot. A városvezetés ezt az Indy versenyt úgy fogja fel, mint egy hatalmas reklámot a városnak, most közvetítette volna először a versenyt az ABC.
  • Ulvar
    #253
    A kicsik mit csináltak...

  • Dietrich
    #252
    10am Start for tomorrow's Honda Grand Prix of St. Petersburg. Coverage begins at 10am on ESPN2

    holnap futják ottani idő szerint 10:00-kor az nálunk 16:00 órát jelent..

    Legkésőbb helyi idő szerint 5:15-ös kezdésnél egy féltáv belefért volna és akkor hivatalos a verseny. Inkább legyen holnap egy teljes futam sztem.
  • Ulvar
    #251
    Hurrikán riasztás
  • bodajoci
    #250
    Na bazz ahogy elnézem, Floridában szakad az eső, úgyhogy ma sem kell versenyt néznem. Mert mire lesz addigra bealszok:-O
  • Dietrich
    #249
    mert fizetős csatornákról vesznek fel versenyeket amiket aztán megosztanak..tehát jogdíjba ütközik.
    Versus pl. az amerikai háztartások csak kicsiny számában nézhető..kb. olyan mint a digisport nálunk a sport1-el szemben.
  • Black Ghost
    #248
    Ez érdekes, bár még így sem értem hogy egy autós futamokat publikáló oldal milyen fenyegetést jelenthet,........... na de mindegy nem lényeges.

    Viszont az esti futamról tudtuk linket dobni, mondjuk justin-on kívül mert az néha nagyon szar.
  • Dietrich
    #247
    egész pontosan 1 volt oldalt az FBI nyomozása után töröltek 2005-ben (akkor csak 3-an voltunk magyarok ott regelve)aztán ebből lett kettő mert a górék összebalhéztak..
  • Ulvar
    #246
    Felsőbb szervektől...ugyanis nem kérnek mint torrent oldal semmilyen visszatöltési arányt, csak hogy tölts vissza valamennyit miután leszedtél valamit...amúgy ha jól tudom az FBIal is voltak dolgai, és nem hiába van ennyire levédve meg eltüntetve az oldal...de nem nagy gáz, most ebbe a topicba egyszer elfért nem nagy borzadály, csak nem kell reklámozni :). Max privátban.
  • Black Ghost
    #245
    Erről nem tudtam, bár igazán nem is értem kik elől akarnak elbújni?
  • Dietrich
    #244
    direkt kérték az oldal tulajdonosai ne irják ki a nevüket..
  • Black Ghost
    #243
    JÓ EZ !!!!

    Most szedem a futamokat "Racing Underground"-ról. Asszem holnap nem fogok unatkozni. :)
  • Ulvar
    #242
    Elmúlt futamokból kis összefoglaló
  • Ulvar
    #241
    Hétvégén St. Pete

    Dario gyakorláson történt balesete
  • bodajoci
    #240
    Jah ha esetleg megosztanád az új címet is...
  • bodajoci
    #239
    Na ez jó hír köcce
  • Dietrich
    #238
    egyen kasztni és motornál anélkül nincs előzés :)
  • Black Ghost
    #237
    Tessék, még hogy utcai pályán nem lehet előzni, ......................ja hogy szélárnyék is van. :)
  • Dietrich
    #236
    a motorsportok hamarosan újraindul csak más néven és sokkal jobb lesz :)
  • Ulvar
    #235
    Itt a futam összefoglaló!
  • bodajoci
    #234
    Köc.Amúgy nekem is ment egy darabig a stream azt behalt.
  • Ulvar
    #233
    #227! es hozzá szólás. A brazil TV csatorna adta... legközelebb Amcsik fogják streamelni remélem a Versust ha nem akkor is biztosan lesz valaki aki streamelni fogja...