6
  • lyzu
    #6
    már most is létezik ilyen technológia, rendesen hajlítható, ugyan olyan, mint a papír, csak egyenlőre még túl drága az előállítása...
    meg úgy emlékszem, hogy még csak szürke árnyalatokat ismer, szóval még szines magazint nem lehetne betölteni rajta, de ez is csak idő kérdése...
  • tigeroo
    #5
    hát igen jolenne már, nekem meg tesomnak csak 70ezer forint volt a gimis tankönyv (igaz, nyelvkönyvekkel együtt)...
  • smv
    #4
    Azt várom, amikor megjelenik az elektromos papír, illetve olyan könyvecske, amiben összesen 2 lap van, és a rajtuk lévő szöveg folyamatosan változik. Esetleg rátölthetnék több száz könyvet, és kiválaszthatnám, hogy mit akarok olvasni. Nem kellene könyvtárba elbattyogni stb, csak lehúzom a könyvet, feltöltöm az ekönyvembe, és olvasgathatok úgy, hogy a szemem se lesz tropa. Ezt várom már.
  • static
    #3
    Dvd-n megjelenő regény??? Azt, hogy hozták össze?
  • Cocogány
    #2
    Én szívesen olvasnék digitális könyveket, de nem a monitor előtt mert ott kifolyik a szemem, azt meg utálom ha valaki felolvasást tart.
  • mad mind
    #1
    Szerintem, egy könyvben az a jó, hogy olvasod, ez csak az olvasási nehézségeket mélyíti el.