9
  • onimusha
    #9
    akkor SZAR ügy a box részéről, ekkora hibaarányyal dolgozni, milyen ezek után a 360 ?
  • Zozo76
    #8
    Foleg hogy kabelt mindenhol kapsz szare-hugyert, adaptert meg... :)
  • onimusha
    #7
    mellesleg nemrég volt ugye gond az xbox kábellal, nos ott 14,1 millió darabot érintett, idáig össz 20 mill Xbox kelt el ergo 3/4 bugos, ps2nél meg a 90 mill-ből 3,5mill hát messze jobb az arány a sony-nál
  • pemga
    #6
    Lehet, hogy egy helyről vásárolnak? Rákérdezhetek, a forrás Kína? :))
  • HuAn82
    #5
    "100000000éve megvan" Akkor Te egy nagyon öreg és "bölcs" ember lehetsz.
  • lowdog
    #4
    főleg annak szopi aki rohant lecserélni a régi PS2-jét slim PSTwo-ra :)

    nekem régi PS2 van és semmi baja nincs. a fejről viszont én is hallottam, hogy sokszor elromlik, főleg a "backup" lemezek ártanak neki.
    (állítólag az újabba - 50004-től felfelé - már erősebb fejet raktak a gyári DVD?RW támogatás miatt, de 1-2 ismerősömnek már behalt a 70004-ese :( )
  • onimusha
    #3
    igen Derapo elmondta a lényeget, fejcsere ide vagy oda jobbak a gameok, mellesleg nemtom miért döglik be johny-knak a fej, nekem az első ps2-m ami másfél évig megvolt nem volt semmi baja, aztán lecseréltem egy ps two, annak sincs semmi baja
  • Derapo
    #2
    Jogos,igazad van.Minden második( ha nem az összes )PS2 megdöglik.Nekem már lassan 100000000éve megvan az x-em és semmi gáz vele.De a PS2-re jobbak a gamék:-)
  • Zozo76
    #1
    Emlekszem amikor fel eve megjelent egy hir hogy az XBOX tap-kabele alultervezet, nindjart orultek a PS2 fanok hogy az XBOXba bele tudtak kotni. Az hogy tele voltak (vannak) a szervizek fejcseres PS2 gepekkel az nem volt erdekes. Na tessek most lehet szidni a tap-kabelt. :)