70
hátö
  • Feccho86
    #70
    Sziasztok!

    Ajánlanátok nekem (esetleg linket is mellékelve)kicsi, fülbedugható vezeték nélküli fülhallgatókat, melyekhez mikrofon is társul?



  • takysoft
    #69
    Nekem egy Sennheiser RS 120 II fülesem van.
    Jó drága volt, de egyetlen apróságot leszámítva nagyon elégedett vagyok vele. Persze egy kábeles füles azért jobban szól, de simán felér a régi 7-8 ezer forinton Panasonic fülesemmel, és ez wireless.

    Ami zavar az az, hogy kb 2 perc inaktivitás után kikapcsol az adóegység, és elkezd a füles sisteregni a fejembe. De ilyenkor leveszem. Film és játék közben ilyen gond ugye nincs, csak netezéskor enne ritkásan hang.
    amúgy szeretem.
  • T Man
    #68
    Sziasztok!

    Egy ilyen fejhallgató mennyire szép hangú? Megéri az árát?
  • Peetboy
    #67
    Sziasztok!

    Van nekem egy Sennheiser T40 (HDR 40) vezetéknélküli fejhallgatóm.
    Ha feltekerem rajt a hangerőt akkor elkezd búgni, mi lehet az oka?
    Kis hangerőt tud és a másik hibája, hogy új korában is nagy hangerőre és basszusra lehalkult, leszabályozott. Nálatok is volt ilyen?
  • Desiderata #66
    10 ezerért kinéztem egy sztereo hangfalat
    vagy érdemesebb ennyiért egy wifi fejhallgatót venni?
  • Encore
    #65
    Pár napig bújtam a fórumokat és azt a következtetést vontam le, hogy ezek a vezeték nélküli fejhallgatók csak filmnézésre jók, vagy játékra, ha kicsit is igényes az ember a zenére, akkor nem jók. Esetleg a nagyon drága verziók...
  • Emery
    #64
    Sziasztok!
    Erről a vezetéknélküli fülesről van valami tapasztalatotok?
    Philips SBC HC8855 SRS
  • Encore
    #63
    Sziasztok!
    A géphez hangfalszett van kötve és annak van egy hangerő szabályozó egysége, amin van egy csatlakozó, amibe a mostani, vezetékes fejest szoktam bedugni, ha azt akarom használni, ha pedig a hangfalak kellenek, akkor csak kihúzom. Na most, egy vezeték nélküli fejes estén, megoldható, hogy a hangfalak maradnak és ugyanoda csatlakoztatom, mint ahová a vezetékes fejest szoktam? Valaki használ vezeték nélküli fejhallgatót így? Mik a tapasztalatok?
  • takysoft
    #62
    emberek... miből gondoljátok, h tudunk segíteni, ha még a márkáját se írjátok le?
  • Frobi
    #61
    sziasztok vettem egy 5in1 vezeték nélküli fejhalgatót de valamiért nme tudom halgatni rajta a tv vagy a magnót mit kell csinálni vele hogy tudjam használni emailom [email protected] vagy ide üzenjetek előre is köszike

    A rádiót is hol lehet halgatni hol nem mert mindig tovább megy és csak zug
  • kovecses
    #60
    Eddig én sem favorizáltam a drótnélküli fejest, de most úgy néz ki szükségem lesz rá, ezért tanácsot kérnék, hogy mi, merre, hogyan, milyen, stb.

    Tanácsok?
  • Xela44
    #59
    jackdugósra gondoltam, csak hogy tudjam használni mindennel ha már veszek
  • takysoft
    #58
    hát ez függ attól, h a vevő rész USB-s vagy jackdugós.
    mert ha usb-s akkor nem nagyon használhatod mp3-hoz.
  • Xela44
    #57
    Hali! utsó hozzászólás óta eltelt majdnem 2 év,
    most 2 év után mint szakértők milyen vezeték nélküli fejhallgatót ajánlotok nekem, ha főleg a számítógépnél zenehallgatásra és néha filmnézésre használnám, de azért tudnám használni az mp3 lejátszómmal is,
    olyan 10 000 lepedőt tudnék rászánni,
    eddig 1 vezeték nélküli fejhallgatóhoz volt szerencsém (valamikor valakinél már nem emlékszem de kipróbáltam és nagyon bejött), és az olyan volt hogy elemmel működött és elvileg olyan 7000-be fájt, elemes vagy aksis a jobb? mik a tapasztalatok? egyáltalán hogy kell ezeket használni (gondolom az egység kötöm a gépet vagy mp3-at és után valamit nyomkodok és megy)?
  • takysoft
    #56
    15 ezer... hát nekem a 5ezres Panasonic fejes már drága kategória:D
  • Lukacsmacska
    #55
    most vettem egy Philips HC8440 nevű vezetéknélküli fejhallgatót :D szépen szól, viszonylag kényelmes, a házban mozoghatok vele nyugodtan, az udvaron is elég sokáig lehet vele menni :P 15 ezerért szentem nagyon jó cucc
  • takysoft
    #54
    ha tanácsot adhatok. sosem volt ilyenem, ezért lehet baromságot mondok, majd leszólnak ha nem igaz. de:

    szerintem nem érdemes olyat venni, ami analóg jelen küldi a hangot az "éterben", mert az könnyen zavaródik(főleg városban).
    Kábelen szépen elmegy az analóg jel akár árnyékolás nélkül is, de levegőben... háááát....

    nem tudom ellenben, léteznek-e olyanok, amik digitális jelet küldenek(átalakítják a hangot 0-ra meg 1-esre, majd a fejhallgató szépen újra összeraja).
    Ilyenből esetleg bluetooth-osat tudnék elképzelni. szerintem biztos létezik ilyesmi. majd utánanézek, ha lesz szabad időm.
  • MaSzKa
    #53
    infrásakat felejtssétek el 1 sz♠rok

    összeszedik a zajt sipolnak össze vissza

    ismerősnek thomson volt 6eFt-ba kerül most
  • csiga106
    #52
    Üdv mindenkinek!

    Segítséget szeretnék kérni. Vezeték nélküli csengővel lehet hangot továbbítani? Vezeték nélküli mekrofonhoz és fejhalgatóhoz kellene.
    kösz a válaszokat
  • takysoft
    #51
    azért írok, hogy érezd, nem kihalt a topic. de segíteni sajnos nem tudok.
    azért vagyok itt, hoy mindenkinek jól elmondjam: vezetékes fejhallgatót vegyen:D

    persze egy sony füles esetén biztos nem szabad ilyennek lenni:
    vidd vissza garival. annyit tehetsz
  • psylife
    #50
    üdv. mostmár, egyáltalán nem viszi tovább a jelet. egyszerűen elkezd búgni, és kikapcsol, de a piros (be van kapcsolva) led világít, csak egyszerűen megszűnik a hang, kihúzom az adó táp kábelét, visszadugom, és megint elkezd búgni, egyre hangosabban, majd pár másodperc és kikapcsol. próbáltam másik szobába, szomszédba is, egyértelműen fölösleges próbálkozással. mi lehet a probléma? tapasztalt valaki hasonlót, esetleg tudna valaki segíteni?
  • psylife
    #49
    üdv. én is most vettem egy vezeték nélküli sony fejhallgatót, és ugyanez a probléma, hogy egyszer hangosabb, egyszer halkabb. nincs aaz adó, és a töltő hátulján se normalizáló vagy más kapcsoló, csak 1-es meg 2-es csatorna. mi lehet a gond? tud vki segíteni? sistereg is, de gondolom jobb kábellel, le lehet minimalizálni a "krskskhrhs" hangot:)
  • Hedgehunter #48
    Van egy kapcsolo ami vedi a fuledet a karossodastol, kapcsold ki... A tolto hatuljan van...
  • takysoft
    #47
    az vagy a lejátszó software, vagy a fejhallgató software-ének a hibája.
    Valószínűleg vmi normalizálja a hangsávot(a normalizásál potn az, amit mondtál).
    Talapítettél valami software-t(esetleg drivert) a fejhallgatóhoz?
    illetve milyen lejátszóprogrammak játszol zenét?
    ezekre válaszolj, akkor meglátjuk, tudok-e segíteni.

    Meg nézd meg, be van-e valamiben kapcsolva Normalize opció.(normalizálás)
  • vanhelzing
    #46
    Sziasztok most vettem egy vezeték nélküli Sony fejhallgatót és zenehallgatás közbe azt csinálja, hogy amikor kicsit hangosabb a zene magától lehalkítja majd ujra felhangosítja. Szerintetek mi lehet a probléma?
  • Hedgehunter #45
    jaaaaaaaa.........
  • takysoft
    #44
    #33
    #41
    már vágod miért értettem félre? :D
  • Hedgehunter #43
    #37.... Amugy meg tolthetos elem (aksi) van benne es a tartojara allitva tolti az elemet....
  • takysoft
    #42
    infre+frekcencia??? na az fura...
    annak nincs frekvenciája....
    pontosabban: a fénynek van frekvenciája, ami a fény színét definiálja. pl az egyik frekvenciája a sárka, másik a kék, harmadik a infravörös...

    nem rádiós van neked véletlenül?
  • Hedgehunter #41
    Jaaaa.... Az van nekem is ha a frekvencia nincs jol beallitva... (gondolom azt megprobaltad allitgatni:) Hat kar hogy nem jott be neked mert nagyon jo amugy....
  • takysoft
    #40
    mert ha bekapcsolod, akkor eleve felvesz minden infrasugarat. inferferenciát.
    és nem csak azt, ami a jeladóból jön... sőt.. akkor is ha nincs is jeladó.
  • Laza
    #39
    Felreertitek a mondokamat :)

    Szoval az elem csutkara toltve, minden hang amit lejatszok, szol a fulesben, semmi problema ezzel a resszel ... az en problemam az, hogy maganak a fulesnek vagy egy alaphangja, sisterges/zugas, ami folyamatosan jon belole, jeladoval, jelado nelkul, kozel, tavol, zene kozben is hallatszik, etc.

    Tehat ha a fulest bekapcsolom, akkor elkezd sisteregni ... ennyi :)

    De mar visszavittem, es inkabb vettem egy normalis kabeles kutyut.
  • takysoft
    #38
    elem... fujjj:D
    Csakis akkus cuccot vennék. Havernak van akkus egere. Logitech. mikornem használja, beteszi töltőre:D nem tudni meddig bírná, már volt, hogy 30 órát használta, nem merült le:D
  • Hedgehunter #37
    A radios sokkal jobb, tavolabbra eler erosebb..Egy Sony nem tudom a markajat van nekem 2 eve es csak a mobilomtol kell tavol tartani... Laza te meg nezd meg az elemet mert lehet lemerult....
  • takysoft
    #36
    az tökjó, hogy te a klotyón vagy, de a jeladót is magaddal vitted?
    úgy értem, menj át a szomszédba, próbáld ki nála.
    ne csak a fejhalgatót vidd, hanem a jeladót is:D
    amúgy fejhallgatóból nincs valami tényleg értelmesebb darab?
    úgy értem Bluetooth-os mundjuk? vagy egyéb nem analóg?

    amúgy melyik a jobb? a rádiós vagy az infrás?
    a rádiós jobban hagzik... ott sokféle frenkcencia van(ha jól beállítóm, talán még a danubius is bejön:D) hamar talál az ember üres frekcenciát.
    infrácba meg minden beleszól. tv távkapcsoló, hasonlók.
    de sose próbáltma még egyiket se.
    melyik a jobb?
  • Laza
    #35
    Kimentem vele most a klotyora, de ugyanugy sistereg/zug ... visszaviszem akkor a fenebe, nem kell ilyen sz@r ... zenehallgatas kozben is hallom :(
  • takysoft
    #34
    nézd meg van-e a közelben egyéb infrás cucc. TV távirányító, meg egyéb lóürülék.
    Ha nincs interferencia, akkor vacak a cucc(lehet csak a tied, lehet mindegyik abból a típusból).
  • Laza
    #33
    Halle!

    Vettem egy Thomson WHP265-os infras vezeteknelkuli fejhallgatot, de mar alaphelyzetben, ha bekapcsolom, eleg hangosan sistereg/zug ...

    Ez nepbetegseg, vagy szar a cucc?
  • jocika
    #32
    Nekem Sennheiser van. Egyszerűen tökéletes.
  • attip
    #31
    Sziasztok!:)
    Egy vezetéknélküli fejhallgatót szeretnék vásárolni...
    A SENNHEISER RS-140vagy 130 és a Sony MDR-RF850RK közt vaccillálok...

    Van tapasztalatok,tudnátok segíteni a választásban?
    Még egy kérdés :mi a különbség a zárt és a nyitott fejhallgató közt?,
    Köszi a választ!:)