70
hátö
  • NiGG3R
    #30
    Csá mindenkinek

    Vettem 1 logitech wirless fejhalgatót mp3 hoz
    Tök jól ment meg semmi zavar és reggel be akarom kapcsolni azt a vevöegység 1 pillanatra kéken világit és utána csak pirossan világit a fejhallgató meg kéken villog erröl azt irták hogy azt jelzi hogy nincs kapcsolat ez oké de arról semmi nincs irva hogy mér világit 5 percen keresztül a szar vevöegység azt lekapcsol. Nem reagál semmire.
    Kérek valakit segitsen pl linkel vagy akármivel mert eléggé aggaszt hogy 2 odik nap már nem megy valami miatt a 25 rugos fejhallgató

    Elöre is kössz!
  • sekreb
    #29
    Sziasztok! Meg tudna mondatani valaki, hogy mi a kulonbseg az infrás és a rádiófrekvenciás vezetéknélküli fejhallgatók között. Melyik jobb? Melyiket ajanljatok?
  • nephtis
    #28
    kicsit hosszú de van link is :D
    http://www.consumer.philips.com/consumer/catalog/catalog.jsp?fhquery=fh_secondid%3Dshg8100_00_hu_consumer%26fh_location%3D%2F%2Fconsumer%2Fhu_HU%2Fcategories%3Ccatalog_hu_consumer%2Fcategories%3Chome_audio_video_gr_hu_consumer%2Fcategories%3Cindoor_headphones_ca_hu_consumer%26&productId=SHG8100_00_HU_CONSUMER&activeCategory=HOME_AUDIO_VIDEO_GR_HU_CONSUMER&fredhopperpage=detail.jsp&language=hu&country=HU&catalogType=CONSUMER&proxybuster=UQ1YRL3UHK0U1J0RMRCSHQVHKFSESI5P
  • nephtis
    #27
    Sziasztok! Érdekelne a véleményetek a Philips SHG8100/00 gamer fejesről.
    ELőre is kösz!
  • Cholesky
    #26
    Sziasztok!

    Van egy rádiós fejhallgatóm: Sony MDR RF820R
    Úgy működik a dolog, hogy ha nem kap hangot a sugárzója, akkor kb 5 perc után lekapcsol, ekkor a fejhallgatóban sistergés hallatszik.
    No már most: ez rendben van, kivéve, ha AC3-as hangú filmet játszok le.
    Ekkor ugyanis hiába van hang, 5 perc után kikapcsol az adó és leesek a székről a riadalom miatt, olyan hangos a sistergés (az AC3-as hangot alig hallom, maxra kell tekerni a hangerőt)
    Ez valami olyan hibája az eszköznek amit le kell nyelnem vagy esetleg van valami amiről nem tudok?
  • takysoft
    #25
    nekem nem rádiós, vagy lézeres kéne, amit be ehet zavarni.
    Vmi digitális nincs? Bluetooth pl?
  • Hedgehunter #24
    Nekem radios sony van nagyon jo csak a telefon zavarja be neha...:) 89 euro volt.....
  • MacrosTheBlack
    #23
    Gondolom ahogy a többit. Bedugod a csatlakozóba. A fülessel kommunikáló adóvevőnek is van vmi kivezetése, különben csak füldugónak lenne jó. :)
  • MacrosTheBlack
    #22
    Mi a gond vele? Egy jingjang "márka" biztos kijön 2 ruppóból, de olyan is. Sennheiser, Sony, stb. valódi márkák 40-től inkább felfelé kaphatók. Mármint a minőségi darabok.
  • SilverStone
    #21
    Légyszi help!Szeretnék venni 1 vezetéknélküli fejhallgatót pontosan ezt:SONY MDR-RF820RK de compatibilis azaz tudom használni Notebook-omhoz??Ha igen hogyan?
  • takysoft
    #20
    baz... én vettem 4500Ft-ért egy vezetékes Technics-et, kb 4 éve, azt tökéletesen megy, van hozza 3 méter vezeték! állandóan rámegyek a székkel, de a kábelles sincs gond.

    aki 40e-ért vesz fejhellgatót, az nem normális, vagy nyert a lottón.
    egyébként azt írta vki, hogy van infrás, meg rádiós... nincs bluetooth? vagy az ugyanaz mint valamelyik előző?

    blútuszról sok jót hallottam már, meg az ugye digitális, vagyis zajmentes elvileg.
    csak asszem nagyon fogyasztja az elemet, de ha mondjuk akkus, akkor ez se gáz.
  • Sanyix
    #19
    40 ezer? höhöhöhöhöhöhö
  • ffxi
    #18
    Ne idegesícs !!!!!!!! Mind1ik vezeték néküli, nem?????????

  • NeoMaN
    #17
    40ezerért füles?
    :DDDDDDDDDDD
  • ThePartyFace
    #16
    Pedig nekem mindig a szar fulesek mentek tonkre... amiota vettem egy normalisat, semmi baja. Cirka 1,5 eve vettem 40.000 Ftért és tokeletesen mukodik. Eleg massziv darab. Sztem ilyenre érdemes tobb penzt aldozni.
  • Sanyix
    #15
    Na nekem ilyesmi van, 2 hónapja vettem egy elég "elvileg" jó fülhallgatós mikrofont, szép hangja van, minden, vezetékes, tegnap jáccottam minden jó volt. Aztán hagytam a gépet egy ideig, visszamentem, feltettem a fejemre, és bal oldal nem szól... végignéztem a vezetéket semmi törés, mozgattam összevissza a vezetéket, meg se mukkant (ha eltörik a vezeték, azért ha mozgatom néha jön egy pillanatra a hang, de itt nem). A legjobb hogy ez ilyen 1bemindenvezetékes, szóval bemegy a kábel a bal hangszóróba, és onnan ki egy kis vezeték, megy át fejpánton a jobboldalra. De a bal nemműxik és a jobb igen... ki érti ezt?
    úgyhogy ezért énis néztem wireless fülhallgatót, de amikor megláttam az árat, és mellé a frekvenciatertományt, lemondtam róla...
  • MacrosTheBlack
    #14
    A vezetékben. :)
  • ffxi
    #13
    Különbség hol fogható?



  • MacrosTheBlack
    #12
    wire = vezeték
    -less = nélküli
    :)
  • ffxi
    #11
    Bocsi skacok! De nem vagyok ebben jártas: mi az a wireless? Miben különbözik az infrával és 'blútóttal'? THX!!!

  • MacrosTheBlack
    #10
    Én kifejezetten wirelesst keresek.
  • Tarajos Sül
    #9
    Szerintem lehet jo vezeték nélküli fülhalgatot venni,aminek jo a minösége, garanciával,meg mindenféle extrával csak egy kell hozzá!

    PÉNZ

    Ha ez meg van,nincs akadály ami eléd álna "témanyitó"!

    Pl a Conrad-ban 60-ezerért is van!

    Nem vmi bolhapiac!

    Csak 1 példa!

    Nem vezeték nélküli,de 1 vezetéknélkülinek több az ára!
    És biztos nem gagyi a cucc!
  • Dodo55
    #8
    A testvérem vett egy infrásat, asszem olyan 4-6 ezer forint körül lehetett, a hangminősége egész jó, de ha nem kap jelet, akkor azonnal mindenféle hülye hangokat ad. Szóval az elég idegesítő lehet, amikor használat közben elmenne az áram, az adó adapterrel megy, tehát a leállna, a fejhalgatóba meg elkezdenének jönni a hülye hangok.

    De nagyon meg lehet szivatni valakit, ha ilyet halgat, mert teljesen úgy műxik mint a távírányító, és csak felé kell fordítani a távirányítót, és nyomni egy gombot folyamatosan... Elviselhetetlen lesz.

    Ez azért van, mert a távirányító tulajdonképpen hangokkal kommunikál, csak infrán küldi ezt el a tvnek. Nekem a tvtuneremhez van egy infraérzékelő, amit egy audiobemenetbe kell dugni a kártya hátulján. Én bedugtam direkt a mikrofonbemetembe, és simán hallottam a távirányító hangját.
  • MacrosTheBlack
    #7
    Rádiós volt, de olyan mint a mézga család rádiója. Arrébb megyek és változik a sistergés is. Van hogy erősebb mint a hasznos jel. Na ennél azért komolyabb kell nekem. :)
  • 0ppika
    #6
    Nekünk van egy kb 3 éves Philips. Csak ha elhalkul a zene akkor lehet kicsit észrevenni hogy zúg, de nem vészes, ez akkor volt 15k, szóval annyiért simán megérte, és a célnak bőren megfelel.
    Amúgy két fajta létezik, 1. rádióhullámokkal működik, 2. infrás.
    Ha jól tudom az infrás sokkal jobb, csak alig pár méter a hatósugara, de ha csak szobán belül kell akkor elég az is. A rádiósnak meg akár 100m is ...
  • jefferson83
    #5
    Mondjuk én alvás előtt szeretek rádiót hallgatni és néha sajna el is alszom és mire felkelek már elcsesztem a fülhallgatómat :))) Persze nem hibáztatok érte senkit.
  • MacrosTheBlack
    #4
    Úgy értem a törést hogy egyszercsak fogja magát és elmegy műsor közben a bal / jobb. Ha mozgatod a drótot, megfelelő felállásban érintkezik és akkor jó, de amint megmozdulsz megint szakad a jel. Filmnézés közben meg ugye nem balettozni akar az ember a madzaggal. :)
  • MacrosTheBlack
    #3
    Ettől tartok én is, ezért nyitottam neki topikot, hátha mégse. Már a csapból is jön a vezetéknélküli egér / bill., logikus lenne ha a fejhallgatók is elkezdenék elhagyni a madzagot. Tegnap vettem új fülest mert 2 helyen tört a régi vezetéke, és mindig az megy tönkre. Nem is merek venni jobbat, mert annak is az lesz a vége. Wirelessből bevállalnám ha nem megy a minőség rovására.
  • DanielT
    #2
    Egy barátom 40,000Ft os Sennheisert vitt vissza fél éve ugyanezzel a problémával, szóval nem jobb a helyzet. Ezt a vezetéktörést nem értem, van pár cuccom, de soha még semminek nem tört el a vezetéke. Mit csinálnak vele akik eltörik? :)
  • MacrosTheBlack
    #1
    Szal vezetéknélküli fejhallgatóra pályázom. Régebben volt nekem, de az elég tré volt, állandóan felszedett mindenféle zavarjelet, zenehallgatáshoz élvezhetetlen minőség. Mostanában hol áll ez a technológia? Van-e olyan amit érdemes megvenni, vagy ezek még mindig csak telefon minőségűek? Már unom hogy mindig vezetéktörés a vége.