100
Phantasy Star Universe
  • Caine
    #60
    Még nagyon az elején, a negyedik fejezetben. De nagyon tetszik a játék, olyan hangulatav van, mint a FF-nek és zseniálisak az FMV-k is. Most jöttem csak rá, hogy ha S-re csinálok meg egy Trialt, akkor rengeteg bónuszt kapok (tárgy, pénz, xp). úgyhogy próbálok minden trial-t S-re megcsinálni.
    Én amúgy a kard+pisztoly kombót favorizálom, mert így egyszerre két fegyver töltődik, de van nálam vagy 4 fegyver, azokat is tápolom.
    A fegyverekhez kapcsolt photon artoknak mi a max szintje? Nekem már 22 szintű és még csak a járék elején vagyok. Nagyon tetszik amúgy, hogy egyre durvábbak a photon artok, ahogy szintet lépnek. Eleinte még csak 2-öt támadtam egy kobóval most meg hármat, és az utolsó ráadásul dupla.
    Elmélyültél a szintetizálásban, a fegyver upgrade-ben vagy a robot etetésben?
  • zsotesz
    #59
    Én speciel hunter módban nyomulok. A twin sabre-t favorizálom leginkább a hozzá tartozó photon art-tal (asszem rising strike). Egyébként a 12. chapterben vagyok. Most free mission-okat csinálok, bekéne szerezni néhány S kategóriás fegyvert meg armort. Viszont azok nem olcsók (kb. 500 000 meseta egy fegyver) és szerintem kell a végére, mert a mostani fegyverekkel elég sokáig tart a harc.
    Te hol tartasz?
  • zsotesz
    #58
    Nálam is ugyanezt csinálja, szerintem csak azért van így, hogy azokat a karaktereket akikkel tudsz beszélni könnyebben meglásd. Vagy nemtom.
  • Caine
    #57
    Amúgy kinek, mi a kedvenc fegyvere (stílusa)?
    Kedvenc photon art?
  • Caine
    #56
    Az normális, hogy ha sétálok a városban, akkor a távoli gyalogosok rendesen látszanak, akik közelebb jönnek azok homályosak és akik a közelembe értek, azok eltűnnek?
    Nem fordítva kellene ennek történnie?
  • zsotesz
    #55
    Mivel az image 5,6 GB így síma dvd-re nem lehet fölírni, tehát marad a duplarétegű. Vagy másik lehetőség (munkatársam ezt csinálja), hogy veszel mondjuk egy 160 vagy 250 GB-os vinyót, és erre pakolod az image-eket. Így nem probléma, ha nagyobb az image mint 4,5 GB.
  • Randal
    #54
    Ezt most mire kell kiégetni? DVD9-re?
  • zsotesz
    #53
    Én is keresgéltem de még nem találtam, mondjuk nekem van netem, tehát nem kell, viszont a munkatársamnak kellene.
  • eMak
    #52
    ha valaki tudna valami OFFLINE patc\crack\hack Vagy mit tom én mit akkor az PLS ossza meg :) mivel barátom leszedte nekem de nekem nincs internet connectionom ezért nem akkar elindulni :( már mindehol kerestem mindent....elöre is köszi
  • zsotesz
    #51
    Mondjuk a harc az elég monoton, bár a fegyverek között lehet váltogatni, de a story miatt mindenképp végigviszem.
  • zsotesz
    #50
    Nekem nem is kellett állítgatni/kalibrálni, hagytam úgy ahogy van. Tökéletesen műxik.
  • Tomy Lee
    #49
    Nemsokára nekem is meglesz a játék(kb 4óra még:) és van 1 ugyanolyan Logitech pad-om mint neked!Szóval azt mondod,hogy jó vele játszani?Könnyen be tudom majd a játékra kalibrálni??
  • Ryleh
    #48
    Én is elcammogtam lvl 4 ig.....de sztem egy idő után hent,hent hátán...
    (amugy télleg rühellem a konzolátiratot,de amikor velem szemben "jött " a kari..az volt a pont:)))))
    Tudom,hogy emiatt sok játéktol elesek..(FF8,stb)...
    Anno pl a shadowrun,..szintén konzolrol jött pc vasra..de vhogy össze tudták fércelni....nah mindegy..akinek teccik ...kellemes szorakit vele:)))
  • musha
    #47
    nemtom, nekem nincs parám az irányítással, bár én is paddal tolom - ami ugye elég jelentős előny, hiszen ps-ről adaptálták. grafikát feltúrva maxra szépnek is nevezhető (na jó, mondjuk nem egy Dark Messiah), nekem csak a cselekmény rettenetesen egysíkú, pedig a sztori sem lenne rossz...
  • Ryleh
    #46
    válaszod LOL.....
    én a game-t kritizáltam,Te merg személyeskedsz....
    a közeljövőben ,kérlek ne irj nekem,rólam...
    köszönöm.
    (sorry az OFF ért...ez a forumnak szól...viszlát,és köszi a halakat)
  • zsotesz
    #45
    Engem a zene nem zavar, az irányítással meg nincs gondom mert egy Logitech rumblepad 2-vel tolom, ezzel teljesen jó. Nem tudom ti hallottatok-e erről a játékról korábban. Én asszem pénteken láttam először róla képeket, gyorsan leszedtem, és most inkább ezt tolom mint a nagyon várt Dark Messiaht.
  • j0nNyKa
    #44
    nem egeszen vagy okos
    van olyan gomb hogy mogedbassza a kamerat
    te el tudod kepzelni milyen az a ps2? meg milyen rola atirni a jatekot? szar a zene? kapcsold ki, bizonyara van sajat pro zened
    egyeb problema ?.
  • Ryleh
    #43
    AKIK EZT KIADTÁK PC-RE---EÉTÖRNÉM A KEZÜKET!!!!!
    ennyire béna,gyökér irányitást rég láttam....rohanhatok egy nagy ivet,hogy láthassam (én)mi van elöttem,azaz egy fordulo után mik lesznek elöttem....gáz.....:(((((a zenéje meg egyenesen idegesitő..egysiku,szar....
  • Ryleh
    #42
    Aki hasonloan carul járt esetleg a gaméval....(#34..stb)...
    Nos ujraraktam,3xorra,és amint a telepitő befejezte...hagytam ,hogy az 1 inditás onnan(rögtön a telepitő végétől )menjen..igy kifogástalanul elindult(eddig ok)....letöltötte amit akart,és felajánlotta a story mode-ot....aztán remélem innen már csak én bénázhatom el.

    Sorry az OFF-ért):))
  • musha
    #41
    tényleg, igazad van, gameguard van. de az nagyon minimális mennyiséget töltött és semmi login meg ilyesmi nincs...
  • Freeeee
    #40
    Emlékszem jokat szorakoztam vele Dreamcasten,bar most már nem tudom lekötne-e a multi:)
  • Ryleh
    #39
    na ez igy kaka.....:(((
  • ronhaven
    #38
    online.exevel inditsatok mar, az van start menuben is, aztan story mode, ha nem jo, szar ugy
  • Fonixxx
    #37
    Leszedtem és felraktam újra,de ugyse jó!Kint az ikon és rányomok a Story modra eltünik a kis ablak és kész.Nem ugrik be semmit.Szóval....ááá:((Meg csak 1 törtverzió van,nem?!
  • Ryleh
    #36
    ja--a startmenüben is az online van benne...mind1...leszedem...restart,felteszem,azt lesz ami lesz...
  • ronhaven
    #35
    start menu
  • Ryleh
    #34
    Online,Options,PSU,PSU OFF...ezezk az exe-k vannak a gamefolderben....
    a deskre az onlinét tette...de egyik exe-vel sem ok..a gamegurdot inditja...vagy még azt sem:((((
  • ronhaven
    #33
    de csatlakozik, az nProtect Gameguard cheatfogot story modnal is elinditja es updateli

    es amugy havi 10 dollarert warezzal is lehet jatszani neten
  • musha
    #32
    semmi nem kell hozzá, se krekk, se semmi (a single player-hez), szerintem vagy nem instalálltad jól, vagy valami nem stimmol a gépeden...

    egyébként nekem soha nem akart még netre csatlakozni
  • musha
    #31
    lehet, hogy a multis game indítóexéje van a deszktopodon?
  • Ryleh
    #30
    hali...nekem állandoan network ra akar menni,és ID -t kér...hiába a story mod-ra hajtanék...info??...thx:))
  • Istencsászár
    #29
    Én játszok vele, nem irogatok:D tűzfalat kapcsold ki mer elején letölt az indítsnál..
  • Fonixxx
    #28
    Nah senki nem tudja?:((Miért nem ír senki,ennyire rossz a játék?:(:)
  • Fonixxx
    #27
    Hy!

    Látom neketek megy!Nekem sajna nem!Elindítom azt nem történik semmi,nem indul el.Kell hozzá vmi??Mi lehet a gond?
  • zsotesz
    #26
    Jó a story mód is. Nekem teccik ez az epizódos tálalás.
  • Tatyla
    #25
    hát mégse lehet networkon játszani...
  • zsotee
    #24
    Valahogy lecsökkenthető a mérete DVD5-re?
  • zsotesz
    #23
    Na kipróbáltam a játékot, és azt kell mondjam egész jó, nekem legalábbis tetszik. Kb. 1 órát játszottam, most ott tartok, hogy a két tesót elvittem a harmadikhoz, most a hugicát kéne megmenteni.
  • Istencsászár
    #22
    Hát ez le akar szedni valami 500 mb peccset:)
  • Istencsászár
    #21
    Akkor az lesz a legjobb ha megnézem:)