100
Phantasy Star Universe
  • bR3Zo
    #100
    hu az fasza...
  • ffxi
    #99
    Nem kell hozzá az lap.
  • bR3Zo
    #98
    a kiegről beszélek...
  • bR3Zo
    #97
    Ehez kell az alap játék? vagy csak simán felpukkantom a gépre?
  • KremPeti
    #96
    Meg hogy honnan kell leszedni.
  • KremPeti
    #95
    Hello!
    Lécci vegyen fel valaki msn-re és magyarázza már el hogy kell eszt telepíteni. [email protected]
  • PearlPOTF
    #94
    Hello!
    Egy kérdésem lenne az Ambition of the Illuminusból:
    Asszem a 9. fejeztben járok, mit kell csinálni mikor azt a hülye gyereket kell elfogni??? Már szinte minden lehetséges módot végignyomogattam a gombokkal de semmi...plz help!
  • zsotesz
    #93
    Ambition of Illuminusban Chapter 8 után hogy kell tovább menni? Ahol eddig adta a küldiket ott nem ad újat.
  • zsotesz
    #92
    már tolom én is, mondjuk az első résznek szerintem jobb volt a hangulata. Szerintem előbb azt told végig.
  • kenderzen
    #91
    Van benne és szerintem elég hangulatos , én az elsörészt nem probáltam de ez tetszik , ez is olyan kieg. amit önmagában lehet futtatni több mint 5gigás az instalja :D
  • ffxi
    #90
    Jó game! Ritka gyöngyszem, mert japán RPG PC-re, amiket ismerek és elismert az a Final Fantasy volt. Nem várom el, hogy ez is olyan legyen, de hogy színvonalas az biztos.
  • zsotesz
    #89
    Van benne vajon új single player story is?
  • Tinman #88
    Kijött a kiegje.

    PSU_Ambition of the Illuminus

    Helyes! Nagyon kevés a JRPG PC-re.
  • zsotesz
    #87
    Meg lehet már venni valahol a játékot? Cd Galaxis-nál még nincs.
  • BAttilaZS
    #86
    Hello vki nemtudja hogy mit kell csinálni a 12 küldetés elején?végignézem a videót 2X de nemnaon tok angolul:( 2 mindent bejártm beszéltem mindenkivel de semmi:'( Ha vki tud segiteni pls küldjön 1 emailt!!!! fontos lenne már 3napja szenvedek:( az email cimem [email protected] de az msn is jó:D [email protected] (csak nemszoktam tul sokat fent lenni)
  • Caine
    #85
    Ha jól emléxem csak beszélni kell vele ...
  • MEDVESZ
    #84
    nem tudom mit kell csinálni a csajjal aki a vonatsinen ül,help
  • MEDVESZ
    #83
    nem tudom mit kell csinálni a csajjal aki a vonatsinen ül,help
  • MEDVESZ
    #82
    nem tudom mit kell csinálni a csajjal aki a vonatsinen ül,help
  • MEDVESZ
    #81
    nem tudom mit kell csinálni a csajjal aki a vonatsinen ül,help
  • Caine
    #80
    Mire gondolsz?
    Végigtolod a küldetést (közben meg kell menteni a kretén Vol Brothers-t ) és a pálya végén letolod a főmuftit. Elég lineáris.
    Vagy van valami konkrét gondod?
  • MEDVESZ
    #79
    Valaki segítsen ,hogy kelll megmenteni a hugit a vonatsinen vagy miaz az elején?
  • Laza
    #78
    Elvileg nem kell hozza eredeti, mivel regelsz egyet a PlaySega.com-on, es elofizetsz ott egy GUARDIAN Licence-re.
    Semmi mas nem kell hozza.

    En elbasztam, veletlen HUNTER Licence-t vettem ami a PSO-hoz kell :(
    Irtam nekik, kiv vagyok atvaltjak e masikra.

    Egyebkent erdemes USA-t bejelolni cimnek, mert mivel EUban meg nem jelent meg aztirjak, elofizetni erre a teruletre meg nem lehet.
  • zsotesz
    #77
    Ahhoz eredeti kell, az meg nekem nincs. Még a gamestarban a cd galaxis árlistáján sem láttam.
  • Laza
    #76
    Online senki sem nyomja?!
  • Caine
    #75
    Nekem egyből ment nem tudom, mi lehet nálad a gond.
    Ablakban próbáltad már indítani? Esetleg teljesen lebutítva?
  • zsotesz
    #74
    Ha nincs neted, akkor a single mód sem fog menni. Ez van. Ha van akkor nem tudom mi a gond, nálam ment símán.
  • gamerboy91
    #73
    HELP!

    Felteszem elindítom a Story modot és fekete képenyú és ...........


    Mit tok csináéni???

    LEgujabb ati driver directx
  • zsotesz
    #72
    Asszem olyan 65-70 között fejeztem be, az utolsó küldetésnek 60-as szint alatt nem is lehet nekiugrani. Az extra módban létrehozhatsz saját karaktert, bármilyet a négy fajból, és azzal kell csinálnod küldetéseket, meg egyebeket, még annyira nem mentem bele.
  • Caine
    #71
    Hányadik szintű lettél a végére?
    Mi az az Extra mód?
  • zsotesz
    #70
    Na végigtoltam, ez jó volt.
  • zsotesz
    #69
    A syntetizáló boltban. Az egyik alapanyagokat árul, a másik pedig recepteket.
  • Caine
    #68
    Még nem tapasztaltam ilyet, de még csak az ötödik fejezetnél járok ...
  • Caine
    #67
    A "recepteket" hol lehet megtalálni a szintetizásához?
  • Cubemaniac
    #66
    jaja!
    Gondoltam!
    Akkor lényegtelen!
    De ha valaki taklál hozzá Cracket akkor feltétlen szóljon
  • zsotesz
    #65
    Ha nincs neted, akkor nem fog elindulni. A single módhoz is kell, mert telepít valami netguard progit vagy mit.
  • Cubemaniac
    #64
    Hy all!
    Lenne egy nagy kérdésem!
    Gondolom mindenki töltötte a gamet.
    Úgyhogy kérdem tölletek h nektek van hozzá Cracketek vagy csak a telepítés után simán indul a game!
    Me nekem nem!
    Én csak Japán cracket találtam hozzá de akkor japán az egész game
    Köszi a Helpet
  • zsotesz
    #63
    Nem tudom milyen géped van, meg hogy hogy fut a játék. Nálam egyes pályákon belassul. Nem szaggat, de átmegy lassított felvételbe. Viszont a megoldás annyi, hogy az option-ben ki kell kapcsolni a V-synce-et. Ha esetleg nálad van ilyen akkor ezzel megoldódhat a gond.
  • zsotesz
    #62
    A szintetizálásnál fontos, hogy add oda a robotnak az alapanyagokat, tehát nála kell, hogy tárolva legyen, és nem az inventorydban. Az etetésben annyira nem méjültem el, igazán nem látom értelmét. A fegyver upgrade nem rossz, az a lényeg, hogy csak abban a boltban tudják fejleszteni amelyikben gyártották. Tehát ha pl. GRM akkor a GRM (Parum) boltban tudod az adott fegyvert fejleszteni. És fontos még a kategória. Pl. egy B-s fegyverbe Ginder B+1/2/3-as cuccot kell venned. Én az egyik fegyverbe megpróbáltam 3-at belerakatni, de eltörött. Ilyenkor odalesz a fegyvered. A kettőt azt még bele lehet símán rakatni.
  • zsotesz
    #61
    A photon art-nak szerintem nincs max. meghatározva, az egyik már asszem 28 körül jár. Annak van viszont maxija, hogy milyen stílusban harcolsz. Hunter szint már 10-es, ennél följebb nem megy. A szintetizálásba is belementem, épp kellett az egyik fegyverhez 5 db kerselin. Boltban nem lehet megvenni, viszont volt egy free mission ahol egész jól adta (Neudaiz- Frozen temple, level 40). Végülis meg lett, a többi hozzávaló már meg volt. Egy A kategóriás twin sabre-t (death dancer) raktam össze. Nem lett volna rossz csak épp előtte vettem meg kb. 550 000 mesetáért az S-es típust. Na az a kard nagyon jól néz ki, szerintem az összes S-es fegyver egyedien néz ki. Jó tanácsként, csináld a free mission-okat, mert az S-es cuccok mind kb. 500 000-be kerülnek. Egyébként láttam armort ami 900 000-be kerül. Asszem erre is gyűjtögetek.