439
  • Bubbax
    #399
    Augustus uralkodása jóval kevesebb konfliktussal volt terhelve, nincs háborús anyag a 3. évadhoz. Családi viszályok persze lehettek, de csak ennyi kevés a folytatáshoz.
  • GregSB
    #398
    Nem mondod hogy 24 óra latt végignézted a 2. évadot? :D
  • Bucser
    #397
    Nézd végig... Igencsak nehéz lenne folytatni....
  • Grove4
    #396
    Vége a sorinak a 10-es résszel?Nemá!
  • Bucser
    #395
    Elkezdtem nézni én is a 2. szezont:) Túl is vagyok az első részen.

    Nos nem gyengén ütős kezdése volt:)
  • Lyan Kyj
    #394
    2x10

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Egyik legjobb befejező rész, amit láttam! Rengeteg jól megírt jelenet és szöveg volt. Különösen tetszett, mikor Vorenus meg Antonius piáltak, ahogy Vorenus nézett "Fuck 'em" közbe:)))) De Pullo beszólásán is röhögtem, "szfinxekre vadászunk". Örültem, h Atia is a végén rendbeszedte magát, legalábbis ahogy beszólt a feleségnek...
    A Vorenus+gyerekei részt kicsit még húztam volna, mikor Vorena kimondta, h "apám", az igen megható volt.


    Rendkívül sajnálom, hogy vége, nagyon élveztem minden részét!
  • mosoporr
    #393
    http://www.torrentspy.com/torrent/1109911/Rome_S02E10_HDTV_XviD_NoTV_eztv
  • haxoror
    #392
    "Listen. About your father..."

    A legjobb sorozat amit valaha is láttam, remélem majd lesz még ilyen, MINDEN része tetszett!
  • Fritz Von...
    #391
    Már miért ne lehetne elhúzni még? Simán be lehet mutatni Augustus uralmát, majd Tiberiust, Caligulát, Claudiust, Nerot. Meg utána is sok-sok érdekes dolog történt. :)

    Egyébként egyetértek, ha vége van, akkor jól fejezték be. A legjobb sorozat.
  • Hoz_Hun
    #390
    Én is egyetértek. Egyik legjobb sorozat volt, ha nem a legjobb.
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Bár én nem Puloval zártam volna a képsort. Azt a részt előrébb tettem volna és vagy azzal a képpel zártam volna, hogy Atia kilép a kapun, vagy késöbb ahogy Oktavianusz ül a széken és ráközelít a kamera.

  • GregSB
    #389
    Egyetértek minden szóval amit leírtál, nagyon jó sorozat volt
  • a.carkey
    #388
    Ne már, hogy vége?

    (Még nem láttam a 10. részt ... :( )
  • hatezgaz
    #387
    Ez szép befejezés volt. Méltó lezárás.
    Ilyennek kell lenni egy sorozat. Nem sajnálom, hogy vége.
    Kerek egész az egész, és nincs elhuzva a végletekig. (Nem olyan mint a sok szar amerikai sorozat.)
  • A tumi
    #386
    Kár hogy vége,lesz.
    Ez volt az egyik legjobb sorozat.
  • Serpa
    #385
    igen, de hosszabb lett.
  • Szolnokboy1
    #384
    a tegnapi volt az utolsó rész ?
  • Lyan Kyj
    #383
    megérdemelte a ribanc...

    Vége tuti, h friendship vs duty lesz.
  • GregSB
    #382
    Naja, az előző részben is nagyjából annyi volt a szerepe, hogy állt és okosan nézett...

    Simán tudtak volna csinálni a történelemnek ennek a fejezetéből egy 3-4 évados sorozatot is - lett volna téma bőven.
  • a.carkey
    #381
    Sajnos ez egyértelmű. De az is biztos, hogy Agrippa és Octavianus élve marad. :D

    Pullora és Vorenusra már nem vennék mérget. :( Jelen állás szerint biztosnak látszik a bukásuk.

    Az tutira biztos, hogy Antonius, Cleopatra és Caesarion meghal.

    Azt azért sajnálom a sorozatban, hogy nem emelik ki, hogy pl. Agrippa mekkora építész is volt egyben (Pantheon, vízvezetékek Galliában, Római munkák), plusz pl. Pannoniát is ő járta be először. A sorozatban csak Octavianus hugát dugja, és ő a becsületes és józan ész Octavianus mellett.
  • GregSB
    #380
    Mivel ez lesz az utolsó rész, és nem fogják folytatni a sorozatot nagy valószínűséggel sok halálozás lesz a főszereplők körében sajna :S
  • GregSB
    #379
    Ennek a 9. résznek sem volt semmi a vége egyébként...
  • GregSB
    #378
    Nem, az a 8. rész végén volt.
  • haxoror
    #377
    A nyelvkiharapós végű volt a "rome s02e09" ???

    elvesztettem a fonalat hogy most melyik rész jön
  • Jobrog
    #376
    Jujj két rész alatt két kedvencem hullott el
  • a.carkey
    #375
    Beteljesülnek a sorsok ... :( Két ilyen szerencsétlen hőst, mint Pullo és Vorenus ritkán látni. Kiváncsi leszek mi lesz a vége. Vagy túlélik, vagy mindeketten meghalnak.
  • Lyan Kyj
    #374
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Pont a kevenc karakteremet írták ki, a rohadt életbe:( Pullo hozta a formáját, egy kicsit legalább kitombolhatta magát Eirene halála miatt.
  • a.carkey
    #373
    Azt a qurva milyen rész volt! :)

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kb. mint az előző szériában a 11. rész. Zseniális, és sajna bejött az, amit anno írtam: Lucius Egyiptomba megy, és ezzel beteljesíti végzetét. Pullo meg felneveli a gyerkőcöket, ő lesz a "Mafia" feje. Ahogy kiharapta a főnök nyelvét, hát, az ultra brutál volt. Cleopatrat játszó színésznő pedig nem szép, de valahogy nagyon eltalálták. Kb. ezért lehetett ennyire vonzo akkoriban az igazi Cleo.
  • Davidsned
    #372
    Kár. Pedig irtó jól néznek ki.
  • Lyan Kyj
    #371
    nem lehet:(
  • Davidsned
    #370
    Nem tudja vki, lehet-e Magyarországon kapni Rome-os pólókat, meg hasonlót? (amik a HBO shopban vannak)
  • Lyan Kyj
    #369
    szegény Eirene-t sajnálom, hülye Pullo saját magát szivatja be...
  • Malac Úr
    #368
    Nem vagyok elűjúlva a második évadtól, de az uccsó rész megint egész jó volt..."nagy" Heródest karakterét is jól eltaéálták, kinézem belőle a majdani vérfürdőket. Amúgy ha jól tudom később - ez már nem lesz gondolom a sorozatban - Agrippa elvette Octavius lányát, össze-vissza pröcskölt az egész banda :)
  • a.carkey
    #367
    Kezdenek eldurvulni a dolgok ...
  • Hoz_Hun
    #366
    Asszem kint is van a 7. episode.
  • Hoz_Hun
    #365
    Jah. Ha minden igaz 4.e.
    3/4 9:00 PM HBO - EAST ROME 19: DEATH MASK
  • Hoz_Hun
    #364
    Hát izé... ettől talán még márc 4. talán még leadhatják a következő részt.
  • Malac Úr
    #363
    Beginning this Sunday, catch-up with Rome with our six episode re-air – Episodes 13 and 14 (Sunday, February 25, 8pm ET), Episode 15 (Monday, February 26, 9pm ET) and Episodes 16 - 18 (Friday, March 2, 8pm ET). Check the HBO Schedule for full listings.

    Nem vagyok egy angol zseni, de ezek szerint most ismétlés, aztán márc 8.-án jön az új rész...(http://www.hbo.com/rome/)

  • Szolnokboy
    #362
    jah lehet
  • a.carkey
    #361
    Oscar miatt? Vsz.
  • Szolnokboy
    #360
    miért nem volt most vasárnap új rész ?