439
  • Yossarian
    #72
    Azért van némi sejtésem a netről és az IP-ről, viszont örömmel veszem a felvilágosítást, főleg, hogy csak kevéssé lenéző stílusban adtad elő :D

    "de ennyi eszük eddig még nem igazán volt" Erről beszélek, hogy milliárdos költségvetésű szervezetekből ennyit nézel ki. Attól még, hogy ellenszenvesek, még nem hülyegyerekek azok. A másik, hogy nem a tréonlánynál fog előfizetni, hanem 100 módja van annak, hogy elrejtse az IP-jét, vagy hamis IP-ről nézelődjön.
  • mrzed001
    #71
    OFF:

    Öööö sztem foggalmad sincs, hogy mi is a net és mi az IP
    A cégek, a koleszok, a kormányzati szervek, a BSA, az ISP-k kapnak 1-1 IP tartományt, abból garázdálkodhatnak.
    Mire is jó a Peerguardian? Fel vannak a listáiba véve csoportosítva az IP cím tartományok, tehát ha pl azt választod, hogy nem engedélyezet kormányzati szervek/katonaság csatlakozását, akkor azok nem fognak tudni csatlakozni hozzád (20 tesztből 1x sem engedett se be, se ki egy csomagot se arra)
    Továbbá van a peerguardian-ban egy lista az alábbi ismert IP-k blokkolására: spyware, reklámozók(pl: popup, adware), anti P2P szervezetek, adathalászok (phishing). A listákat folyamatosan frissítik.
    Persze ezek elkerülésére megteheti a BSA, hogy pl előfizet T-akonynál, és onnan monitoroz, de ennyi eszük eddig még nem igazán volt (meg aztán minek, ott az a sok marha, aki nem használ PG-t, van miből válogatniuk)
  • Yossarian
    #70
    a lényeg a hit :) ha ez megnyugtat, már az is egy jó pont a PG-nek.
    (ne hidd már el, hogy IP szűréssel lehet védekezni a jogvédők ellen! szerinted a netzsaruk ennyire almák, hogy pár fix IP-ről figyelik a letöltőket?:) Én nem vágom a témát, de informatikus ismerős mondta, hogy hülyeség...)
  • Montanosz
    #69
    hát mint sokan, titkosítani)))
  • mrzed001
    #68
    Ramore-ban igazad van, de PG-ban nincs.
    Elégségesnek semmiképpen sem elégséges, én a MINIMÁLIS szót használnám rá
    Aki még ezt se teszi fel, az megérdemli, amit kap
  • Yossarian
    #67
    mondjuk Ramore nem éppen nekem válaszolt, de attól egyetérthetsz vele :)
    Ha jól tom a PG IP szűrésen alapul. Ennyire hülyének nézed őket, hogy szerinted ez elégséges védekezés? :D
  • mrzed001
    #66
    Egyetértek Ramore-val, a hiba nálad van.
    Az 1.9-es verzsön még ette a procit, de 2.0 szinte semmit
    Ja, és müxik, ha látnád ki mindenki akar néha hozzám belépni

    Ezt csak az nem teszi fel, aki a tiltólistáján szerepel (BSA-s, Spyware terjesztő, fake szerver üzemeltető, ....)
  • Ramore
    #65
    szar a fenét, nálad van a hiba
  • Yossarian
    #64
    a peerguardian egy nagy parasztvakítás...
  • mrzed001
    #63
    Peerguardian nélkül sztem SENKI se torrentozzon :)
  • béricsi
    #62
    nem tudom, mindenki írja itt a Rome problémáit, nekem nem volt egyik résszel se gondom, mert én reges torrentoldalról töltök, ott meg lejön 20-25 perc alatt...

    viszont ezt találtam neked másik fórumon:

    © Smiky24
    Na szoval lehet hogy megoldódott a problémád de én azért elmondom mit tudz csinálni torrentspy-on a rome-ok forumában van egy nagy lista a hibás adatot küldőkről azt másoldki egy txt-be és
    erröl a linkről szedle ezt a progit peergurdian: http://methlabs.org/projects/peerguardian-2-windows/
    a txt-t importáld be és hagyd futni igy kiszüri a hibás részeket és tádá egyböl jön mint állat


    Amúgy innen is szarul jön?:
    http://centraltracker.org/
    nekem ez korrekt tvsorozatos oldalnak tűnik, régebben töltöttem innen sokszor. Fent van az eddigi 3 rész a Rómából...
  • Montanosz
    #61
    kliens: próbáld a G3 Torrentet, pythonban van írva, ennek a legkissebb a rendszerigénye, testreszabható, nagytudású, stb...
    ja van a Rufus G3 Torrent váltpzatt is, ez még kényelmesebb használatot bíztosít.
  • Yossarian
    #60
    szerintem meg próbálkozz másik klienssel, mert ez nem a torrent hibája.
  • Montanosz
    #59

    akkor töltsd le emuléről, ott is sokan töltik, hamar meglesz
  • katarzis
    #58
    tehát leirom ujra:
    kiprobáltam vagy 15 torrentet mindegyik ugyanazt csinálta tehát a file maga 350mb és töltöm közbe viszont szemetet tölt tehát letöltök 400mb-t a 350mb-böl de ebböl kb 250 szemét azaz olyan mintha le se töltöttem volna,olvasgattam a kommenteket és nemcsak nálam volt ez a hiba és még 1 normális torrentet se találtam eddig pedig probáltam egypárat és oldalt is és azért kérdeztem itt mert látom nektek le van töltve és érdeklödtem ti honnan szedtétek le mert az gondolom jo,de a 45-ös hsz-ben lévöknél is ugyanazt csinálta mielött mondátok hogy probáljam meg onnan..
  • katarzis
    #57
    bazz nem a torrent használatttal van a baj hanem szar a torrent
  • Ramore
    #56
    töltsd le a Bitcomet klienst, majd install után a programból keress rá a kivánt filmre, vagy sorozatra a torrentspy-on keresztül, töltsd le, majd rakd be a Bitcometbe a letöltést és ennyi.
  • katarzis
    #55
    na megnéztem azokon az oldalakon amit ti javasoltatok ugyanez a helyzet mostmár kb kiprobáltam az összes verziot egy csomo oldalrol de mindegyik helyen ugyanaz a hiba letölt monjuk 200mb-t és ebböl 100mb szemét igy az életbe nem jön le:/
    már arra is gondoltam hogy a kliensemben van a hiba nemtudom..:(
  • winnie
    #54
    ilyen helyről nem szabad torrentet tölteni, csak megbízhatóról
  • mrzed001
    #53
    Biza, nyafogás helyett az olvasást javasolnám én is :P
  • a.carkey
    #52
    Szedd le a másik verziót. Annál a kép is jobb!
  • béricsi
    #51
    olvass vissza, nagyon sok helyről tölthető
    (45-ös hozzészólás pl)
  • katarzis
    #50
    hell!
    én elkezdtem tölteni már 1-2 hete az elsö részt több torrent oldalon is megporbáltam(piratebay,isohunt) de mindenhol ugyanaz a probléma ami miatt abba hagytam a töltést nos leszedek 400mb-t a 350mb-s részböl és ebböl több mint 200mb szemét amikor 500mb-t leszedtem akkor voltam kb 30%-on.igy szinte lehetetlen letölteni....nem tud valaki egy normális torrentet ami nem ilyen?
  • AnuluWork #49
    Az volt a baj, hogy nem a nagyon jó minőségű volt fent, hanem a kevésbé jó.

    De már lejött.
  • AnuluWork #48
    A torrenthez nem értek, sorry. :(
  • Montanosz
    #47
    demonoid.com
  • mrzed001
    #46
    Vagy egyszerűen csak mininova.org és ott minden részt megtalálsz ahogy felkerült VTV, EZTV, PirateBay, ... helyekre :)
  • winnie
    #45
    a torrenspy nem "hely" - az egy torrentkereső, mint a goggle nevű vagy a mininova nevű.

    nyilván, ha nem rögtön (értsd megjelenéskor) indítod el a letöltésedet (vagy nem 1-2 nap múlva töltöd vagy már régi a cucc), akkor nem lesz gyors.

    és nyxilván, ha regges helyről szeded, akkor nem mondjuk 1257/1424 lesz az arány, mint az eztv-n, hanem 263/7, mnt a torrentbítes-on.

    ingyenes tévés torrentoldalak/tracker-ek:

    VTV (ex bt-torrents)

    EZTV (ex tvt)

    centraltracker

    + kismillió regges oldal.

  • a.carkey
    #44
    Amúgy, aki szedi, az honnan szedi a részeket? Van vmi normálisabb sebességű hely? Mert az a torrent spy minden, csak nem normális.
  • a.carkey
    #43
    Meg tök jó a történet.
  • Montanosz
    #42
    kemény film, és nagyon aprolékos a háttér kidolgozottsága
  • Zsolo007
    #41
    Én még csak az első részt láttam, meg a 2. belenéztem.....várom a többit, csak most nem vok otthon...
  • a.carkey
    #40
    Spoiler!


    Azt a baszott agyműtétet amit Titus Pullon csinált a doki ...

    Altatás nélkül, csak úgy. Überbrutál!
  • EmThor
    #39
    ja. legutóbbi résznek télleg úgy lett vége, hogy ott lóháton mennek? annyira el volt vágva, vártam volna még vmit..
  • Zsolo007
    #38
    Lesz 2. évad???
  • Yossarian
    #37
    megvan a második rész felirata is.
  • Yossarian
    #36
    már csak felirat kéne ezerrel, mert ennyire nem tok angolul, viszont a téma a kedvencem. A legeslegesleglegebb :)
  • mrzed001
    #35
    Pozitív :)
  • winnie
    #34
    az hbo megújította a sorozatot, így lesz 2. évad is.
  • mrzed001
    #33
    Érdekes volt a 3. rész, csak a Rip-et fejezhetnék egy fokkal normálisabban be :)