728
  • Zenszkij
    #728
    jól félreértelmezted a sorozatot, ha így gondolod, gőzöd sincs dolgokról látszik
  • #727
    Mint általában a nők :)
  • Victor1103
    #726
  • Anonymusx
    #725
    Érdekes hogy a főszereplők közül szinte mindegyik aljas hazug rohadék ember...
    Szerintetek is? ;)
  • Victor1103
    #724
    Hát jobb is hogy a feleségek idén leköszönnek... Már ennek a 8. évadnak is nagyon izzadság szaga lesz..
  • Broafka
    #723
    írtam MeIV-nek, azt mondta hogy el van havazva, azért csúszik a felirat

    Nem hiszem, hogyha 1 rész fordítása 2 napba telik, akkor 2 rész fordítása 2 hétbe :)
  • #722
    dupla rész és több időt igényel. egy gyengébb fordítás van már a 22.-es részhez az Open-en.
  • Broafka
    #721
    Miért nincs magyar felirat az új részekhez? :-/
    már másfél hete kijött és nincs semmi :-/
  • Broafka
    #720
    fogytán a forgatókönyvírók kreativitása. Egyébként ez a mostani évad ilyen fő szálban eddig elég lapos, minden "rejtély" kiderül a következő részben, vagy ki lehet találni hogy mi lesz. Eddig azért húzták, nyúzták a dolgokat, és a legvégén volt pár nagy csattanó, de a Paul Young téma már meg is lett oldva nagyjából
  • Victor1103
    #719
    Az a szar ebben a sorozatban, hogy úgy széthúznak egy nyomorék évadot, hogy az valami hihetetlen. Nem volt vagy 1 hónapig új rész, múlt héten volt 1db új, most pedig megint 2 hétig nem lesz. Ennek mi értelme azt nem értem...
  • Victor1103
    #718
    Vanessa Williams-et azóta már én is megkedveltem. Szerintem is vannak a sorozatban jó poénok, de azért messze van egy Arrested Developmenttől:P Én nekem ez a sorozat inkább az amerikai barátok köztnek felel meg csak meg ez minőségi addig a BK hááát nem kell bemutatni
  • Broafka
    #717
    Szerintem Vanessa Williams nagyon jó a sorozatban, szenzációsan beleillik. kicsit Edie és Gaby keveréke.

    Jó ez a sorozat, mindig megnevettet :)
  • Clidey
    #716
    ...na meg vagy 20 kilóval könnyebben... :D
  • Victor1103
    #715
    Vanessa Williams nem valami szimpi idáig:/ Paul Youngra viszont kíváncsi vagyok, hogy megint mennyire fogja kavarni a szart. Előszőr amúgy azt hittem Carlosra hogy valami új szereplő mert olyan fura volt szakáll nélkül:)
  • Sephi
    #714
    Meg tudna nekem mondani valaki, hogy a TV a hatodik evad hanyadik reszen hagyta abba a sorozat vetiteset?

    Mert most ami megy az a hatodik evad 13-madik ressze. De nem emlekszem hol maradt abba.

    Koszi!
  • Clidey
    #713
    Nem biztos hogy nem odaillő...én azt mondom majd meglátjuk. :)
    Eleinte nekem is furcsa volt Angie szerepében Drea deMatteo a Joey spinoff miatt, de aztán egész jó lett, kár hogy kiírták őt is....
    Orsont meg nem kellett volna lebénítani, így eléggé beszűkítették a karakter "mozgásterét"...bár végülis nem emiatt írták ki ugye.
  • Broafka
    #712
    hát én azért nem örülnék annak a bizonyos nőnek
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Vanessa Williams
    valahogy nem odaillő.
    Viszont Kyle McLachlan (vagyis Orson Hodge) karaktere jó, hogy ki került a képből. Bár a végére kezdtem megkedvelni, igaz ami igaz, tényleg nem sok fantázia volt benne (mindenesetre elég mondvacsinált ötlettel írták ki)
  • Clidey
    #711
    Ez egy jó kérdés...én sem emlékszem már rá, jó rég volt... :)
    Én egy kicsit ütősebb cliffhangerre számítottam, de azért ez sem volt olyan rossz, bár a végén azt hittem egy csaj fog kiszállni a kocsiból, akiről cikkeztek a minap az indexen. :)
  • Broafka
    #710
    vo-vo-vo
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valaki segítsen már felfrissíteni az emlékezetemet, Mary-Alice férje (akinek a nevére sem emlékszem már) miért is került ki a képből? vagy ő hogy is lett elzavarva innen?
  • Broafka
    #709
    szerintem gagyi megoldás volt, eddig még nem is szerepelt a sorozatban.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    igazából a főszereplő csajokért már annyira nem izgulok, mert asszem 2011 vagy 2012-ig alá van írva velük egy szerződés, szóval max csak a mellék szereplőkkel lehet egy kis meglepettség
  • RAMyMamy
    #708
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    eléggé meglepődtem, mikor kiderült, h Eddy a fojtogatós gyilkos :O
  • Prince of Máté
    #707
    Valaki meg tudná mondani az eheti és múltheti epizód melyik évad hányadik része volt? Sajnos lemaradtam róla.
  • mlacko86
    #706
    Na, új szereplő a láthatáron Drea de Matteo mellé:
    http://lmlm.blog.hu/2010/01/31/john_barrowman_a_szuletett_felesegekben
  • Broafka
    #705
    hát ha az új 11. részről beszélsz, akkor viszonylag nagy spoiler volt.

    spoilerben is lehet szomorkodni :-/
  • rékusmékus
    #704
    Nem akarok spoilerezni, de nagy kedvencem ment el
  • RAMyMamy
    #703
    [spoiler*][/spoiler*] tagek közé írod a szöveget (csillag nélkül persze)
  • kamen24
    #702
    most írok életemben először ide.
    hogy kell spoilerbe tenni szöveget?
    Tudom, hogy gáz, de légyszíves segítsetek!
  • kamen24
    #701
    hmmm
  • Broafka
    #700
    nagy spoiler (szerintem):

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    valszeg nem hal meg a Bree, mert az imdb-n utána olvastam, hogy a következő rész miről fog szólni
  • Clidey
    #699
    Hát maga a dramaturgiai fordulat az odabasz rendesen, viszont a trükk, amivel ezt véghezvitték, siralmas. :D Jó tudom, nem egy hollywood-i megaprodukció, de azért na ne mááááá hogy ezt íííííígy....
  • RAMyMamy
    #698
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    szerintem se, de kitudja:D
  • Broafka
    #697
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    segítsek: nem férfi kéz volt...
  • RAMyMamy
    #696
    omg, mostani rész vége nagyon durva volt :S

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    vajon kinek a keze lógott ki? :o
  • Broafka
    #695
    wow!

    ütött a 6.09-es rész!

    Elég nyomasztó volt, végig izgultam az egészet.

    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    legjobban Lynettet sajnálom, azért Carlos most kurva szemét volt!
    Khatrine meg... hát... asszem annyira nem lenne kár érte, viszont ennek is Mike fogja meginni a levét attól tartok

    jah, és férfi a gyilkos, szóval most megint zavarban vagyok, hogy ki tizedeli itt az embereket
  • RAMyMamy
    #694
    nekem is sz@r volt amúgy :)
  • Broafka
    #693
    jó vanna, kb 5 percig csak töltött :)
  • RAMyMamy
    #692
    :D
  • Broafka
    #691
    nah, most sikerült
  • Broafka
    #690
    hát ez nem tom mi, de nekem nem jön be az oldal
  • Broafka
    #689
    banyek! :-/
    mindig rájár a lúd szegény mininovára :(