16
  • gz8
    #16
    Nézd el neki, booty time-ot akart írni.
  • archkoven
    #15
    Már bocs de mi az a buty time???
  • Inquisitor
    #14
    Érdekes lett volna, ha a duron az első AMD proci.
    Én speciel 386-tól és onnan delfelé láttam, lehet a 8086-ot, meg a 286-ot még nem klónozták.
    Most meg MÁR nem klónoznak ...
  • CodeRed
    #13
  • Lazarus
    #12
    Aki a duront fejlesztette? meghalt füstmérgezésben
  • k0zi
    #11
    Azért tegyük hozzá hogy amikor egy cég arról dönt hogy ebbe az irányba megy a fejlesztés akkor a "jobbágy" "csak" a feladatáért felel. Míg a vezető a munkásokért és az üzleti terv sikeréért is.
  • Antifasiszta
    #10
    aki az első amd procit fejlesztette hova ment????
  • dez
    #9
    Vagy lehet, hogy ő is dolgozott rajta? (Nem csak mint koordinátor, hajcsár, stb.) Jó lenne tudni ilyeneket, hogy azok a cuccok, amik eléggé befolyásolják az életünket, kiknek a munkája...
  • dez
    #8
    Fontos a vezető is, de:

    "Elhagyja az AMD-t az Athlon 64 szülőatyja"

    Ez kb. olyan, mintha a producer lenne egy film szülőatyja, nem a rendező, és kicsit az operatőr, forgatókönyvíró.
  • dez
    #7
    "Tették ezt akkor, amikor a konkurens Intel még túl korainak és kockázatosnak vélte a 64 bites processzorok piacra dobását."

    Én ezt inkább úgy mondanám, hogy dehogy akartak ők olcsó 64 bites procit adni a piacnak, inkább az Itaniumon akartak bezsebelni még párszázmilliót...
  • kbupdate
    #6
    Naja, igazság van benne, de... amilyen a mosdó olyan a törölköző. Tehát ha a vezető egy slendrián alak, akkor az ő alatta dolgozóktól se várhatunk el sokat...
  • Zsoltika 007
    #5
    Hát igen. A világ már csak ilyen.
  • Csukii
    #4
    "KEMÉNY MUNKA"... Buty time, cross de USA ... :)
    Picsába..

    Én meg azt mondom, hogy lehet, hogy nagy koponya, de az alatta dolgozó több 100 (lehet, hogy több 1000) mérnököknek is köszönhetjük.
    Úgy bírom, hogy csak a vezetőkről emlékeznek meg, hogy mennyi mindent tett meg a cégért, a nyereségért. Mindenhol ezt látom ezt hallom, nálunk is csak úgy repkednek az év dolgozója címek… És kiknek???, a managereknek, vezetőknek, szakértőknek…
    Aztán ha valamit nem tudnak Tőlünk –jobbágyoktól- kérdeznek.

    That's the way it is.
  • nightgod
    #3
    Had tegyem hozzá, hogy Weber elég nagy koponya (szerintem), és meglátásom szerint elég nagy veszteség az AMD-nek. Csak reménykedni tudok, hogy az utódja is vállalni mer ilyen kockázatos lépéseket és nem lesz az innovatív termékek útjában.

    Azért kíváncsi vagyok, hol bukkan fel legközelebb Weber, érdemes odafigyelni rá, képes meglepni a világot.
  • arty
    #2
    reméljük nem CSAK rajta múlott :)
  • acdc
    #1
    majd jön utánna egy amd128-as ember:)