14
  • Fatanur
    #14
    Az ilyen telefont nekem találták ki.....
  • Hegyikecske
    #13
    deszar... monnyuk ennyire telik a siemenstől ( ha jól tom meg is fog szünni) monnyuk nagyiknak esetleg jó, de én az ien alapszériáért nem rajongok
  • GABOR16
    #12
    Holografikus kijelző?
  • norbre
    #11
    akkor hogy lesz 17" a kijelző? ;)
    illetve ebben nincs is a telefon mint funkció felsorolva uh ez nem is telefon
  • Bret
    #10
    Ja bocs és ami a legfontosabb: Méret: 15x45x130 mm :)
  • Bret
    #9
    Az én mobiltelefon álmom:
    - 17" kijelző
    - normális klaviatúra
    - zenelejátszó 5.1 hangrendszer
    - GPS + térkép
    - Satellit TV vétel
    - Beépített "Java" irodai munkára és játékra
    - 2-3 hónap telepkapacitás
    Jut még valami eszetekbe? :)))
  • norbre
    #8
    A nevében benne van: telefon
    A telefonban alapban ami benne van az a telefonálás lehetősége sztem. Minden más "extra", még a telefonkönyv is ha szigorúan vesszük.
  • Zsoltika 007
    #7
    Ez tényleg így van.
  • smv
    #6
    "A Siemens szerint a mobiltelefon menüje jól áttekinthető és annyira egyszerűen kezelhető, hogy azon talán még egy gyerek is könnyedén és gyorsan el tud igazodni."

    A mai gyerekek gyorsabban eligazodnak rajta, mint a felnőttek. :)
  • 3P
    #5
    Ha kellően olcsó lesz, akkor egész jó vétel lehet, mert szerintem esztétikusan néz ki. Ha van benne türhető határidő napló, meg rezgéses hívás jelzés, akkor a többi engem nem érdekel...
  • bld
    #4
    nekm pont iylen teló kéne csak nm csúsztatós vgy nyitogatós vacak....
  • Cat #3
    szerintem a legalapabb chipet rakták bele, de még az is tudja ezeket
  • tehen_m
    #2
    Ezek már alap dolgok a telefonnál.
    Ami miatt egyszerű: kis felbontású,65k színű kijelző,csak Java MIDP 1.0, a kamera hiánya, kis memória (végülis nem kell nagyobb mert se játék/se kép/se hang nem igen lesz rajta) mp3 ha tud akkor is szar minőségben, v nem tud.
  • DWz
    #1
    Csak telefonalni. Meg MMS-t kuldeni. Meg GPRS. Meg Java. Meg WAP. Csak en latom az ellentmondast?