19
  • Roli
    #19
    M$ porszívót várom én! :D
  • Yv@n
    #18
    bocsi de ha kicsit értesz a fórumhoz akkor rájössz, hogy vissza lehet olvasni 16 hozzászólást
    csáó
    ivancuccli
  • lalicsiga
    #17
    bocsi de ha kicsit értesz a windowshoz akkor rájössz, hogy ki lehet iktatni a windows gombot egy parancsal
    csáó
    lalicsiga
  • KDOG
    #16
    Jo háőt aki idiota kis pattanásos nyomorék, az használhat speed dupla extra megas sensytive nivea ultradry csepsszivo fingszagszivrogtato egeret.
    Nekem még mindig Mx310
    VISZONT !
    Billentyüzetben a microsoft natrula a legjobb !!!
    Már már megörülök egy sima deszka klaviaturátol.
    Ugyhogy amint kaphato lesz valahol az uj natrual, akkor azt biztos meg is veszem.

    Szar a windows gomb ? :) basszus a sok szellemi korltáoztott, gépelni nem tudo. CS ben néha tüzelés helyett (amivel az ellenséges klánt -értsd: számitogép zombik állománya - tudod kibelezni) elöjön a satrtmenü :) hüha.... mennyivel jobb lenne az altot nyomkodni ;)
  • warchief
    #15
    Én ezen eszközök közül mindíg a legolcsóbbat választom, amelyekre nem kell vigyáznom. Ezekbe gondolom a fenti eszközök nem tartoznak bele
  • pemga
    #14
    Sajnos a kifeszítés-leragasztás az nem véd a nyomás ellen (a gomb alja ott marad :)). A registry-ből tiltás (akkor már a keyb leosztás file-ok kézi buherálása) sem fogja visszaadni a hosszú space-t, vagy fogja közelebb hozni egymáshoz a ctrl/alt gombokat :). Kifejezetten geek-ek számára készítettek mikrokapcsolós, win nélküli klavit, de kapni nem tudom hol lehetne. Kicsit furán érzem magam, hogy Old Death-ként cipelem magammal az egerem és klavim :).
  • dshk
    #13
    vajon hogy sikerült ergonómikusnak nevezni egy fekete színű billentyűzet
  • FTeR
    #12
    ööö ezer éve van optikai m$ egér.
  • FTeR
    #11
    átragasztod... (igaz az nem hangzik olyan jól)
  • gergod
    #10
    csak tudnám mikor esik le nekik, hogy a komoly játékosoknak nem kell vezetéknélküli egér
  • Yv@n
    #9
    Feltűnt már, hogy attól fizikailag nem szűnik meg a létezése?
  • smv
    #8
    Natural Ergonomic Keyboard 4000 < Ez tetszik
  • Inquisitor
    #7
    Mire kijött a lézeres MS egér, addigra Logitech bejelentette a dupla lézerest.
    Lol.
  • Darth Sith
    #6
    nem rosszak, de azért nem Logitech.
  • kbupdate
    #5
    Hát igen, ha WinKEY zavar, akkor lámabarbár módszerrel ki is lehet feszíteni, de erre vannak intelligensebb megoldások is, pl egy reg file...
  • Ombika
    #4
    Egesz kis pofas cumok annak ellenere,hogy Microsoft termekek!!
  • Yv@n
    #3
    Hű, ez komoly, hogy ide válaszoltál :)

    Win gomb tényleg van, ki kell feszíteni ha nagyon zavar :)
  • TheZsenyka
    #2
    Microsoft folyton ilyen cumókkal próbálkozik. Emlékszem már 96-ban volt két darabra szedhető billentyűzetük, mindenféle fura kialakítással.
  • pemga
    #1
    Yv@n, megnéztem a Benq A800-ast, ha jól látom most már csak X800-as néven lehet kapni (win gombok sajnos azon is vannak...), de a magyar márkaképviseletnél megjelölt boltban csak egyfajta van és az nem ez :). Mindegy, megtapperolni szerintem elmegyek, aztán ha jó keresek US leosztást neten valahol.