626
Építész program
  • G_ArchAngel #586
    Nagyjabol nem letezik, nem ismerik, nem hasznaljak. Ha valaki, akkor az nagy esellyel belsoepitesz.
  • n003
    #585
    ez mondjuk egy meglepő infó :O nem gondoltam volna hogy ennyire kevés az ArchiCAD aránya
  • G_ArchAngel #584
    En feladtam azt mar, fotoskent keszulok ehenhalni.
    Itt kevesebb studiot lehet talalni, ahol ArchiCAD-et hasznalnak, mint Bugatti Veyront.
    90%-ban AutoCad, ahhoz meg nem ertek.
  • n003
    #583
    mész te a ...ba :D londonba lehet ez opcijó de idehaza.. szép lassan hobbiszakma lesz az építészet :(
  • G_ArchAngel #582
    iMac 27 i7 8GB ram es evekeig eleg lesz, olcsobb lesz a 16GB, akkor azt erdemes meg beletenni, mert asszem nehany 3D program azt is enni fogja:)
  • n003
    #581
    ok thx
  • eckertzs
    #580
    Impitől szeretném megkérdezni a felsorolt buildokat honnan lehet letölteni.
    Tanácsot kérnék 64-es okosításhoz.
    AC13, AC14
  • copass
    #579
    intel i3,i5, min.3ghz felett magonként,min.4 gb ram, nvidia quadro 600/2000, win 7 64bit ha nem akartok szenvedni.
  • n003
    #578
    az elkövetkező 3-4 évre keresünk megfelelő számítógépet irodába archicad alá .. szerintetek milyen kritériumok alapján keresgéljünk?
  • Tekarukite77
    #577
    sziasztok most tanulgatom az archicad 12-vel tudna nekem valaki küldeni egy kész terveket családiházról nagyon sokat segítene erre az email címre [email protected]
  • n003
    #576
    nm :)
  • tilbury
    #575
    ohh, köszi szépen. így már működik is
  • n003
    #574
    egyedi beállítások-nál közvetlenül a 'helyiségnév' megadása alatt van a 'helyiségnév osztása'
  • tilbury
    #573
    hali!
    hogy lehetne két sorba íratni a helyiségneveket?
    állandóan csak egy sorba írja a szöveget.
  • Cheesy
    #572
    Archicad v13 x64 + Tondach 2011 x64 plugin
    ezzel a kombinációval próbálkozott már valaki? Nálam a tetőcserép lehelyezést nem képes megcsinálni rendesen, eltolva teszi rá a 3d-s cserepeket. Mindig meg kell igazítani. azt vettem észre, hogy tükrözve rakja rá úgy, hogy egy ereszkinyúlásnyit lógjon bele az eredetibe.
    Van erre megoldás?
  • Planyi
    #571
    Sziasztok!
    Valaki fel tudná tenni a fórumra a 14-es archicad (hun, 64 bites)
    3018 build törését? Amit edig találtam az sajna nem működött.
    Előre is köszi!
  • Impi
    #570
    Szia :)
    Most már értem. Arra még várnod kell!

    #569-re
    Ami nincs azt nem lehet letölteni (okosítottat)
  • rapesz
    #569
    amúgy hogy érted hogy előzőeknek mi volt a baja??
    nem tudtam kipróbálni és letölteni egyet sem :S
  • rapesz
    #568
    én 13 as archicad et használok és ahoz még sajnos nem találtam ecodesignert ami működne :S x64 es win7 rendszerre kellene
  • Impi
    #567
    Szia :)
    Az előzőeknek mi volt a baja?
    Milyen rendszerre kellene és milyen nyelvfelületre?
  • rapesz
    #566
    Ecodesignert vki tud 13 v. 14 eshez, ami normálisan működik?? előre is köszönöm :)
  • snowball77
    #565
    Isteni, végre nem exe file van, hanem egy korrekt patcher, ráadásul mindkét változathoz! Köszi!
  • Impi
    #564
    Köszönet az ENGiNE csapatnak!
    Graphisoft ArchiCAD v14.0 Build 3636 x86 x64 + MEP
  • copass
    #563
    ablak-ajtó nem használható szilárdtest műveletre, az a falat kell kijelölni amiben van az ablak-ajtó.
    elfogja vágni
  • bandee2
    #562
    Na szóval ezt írja ki: "Egy vagy több kijelölt elem nem módosítható, így nem használhatók operátorként vagy célként. Javaslat: Próbálja feloldani az elemek fóliáit vagy magukat az elemeket, vagy foglalja le azokat, ha csapatmunka terven dolgozik."
    Fel vannak oldva és nem csapatmunka terven dolgozok...
  • bandee2
    #561
    Sziasztok!
    Archicad 14-et használok, és lenne 1-2 kérdésem, hátha valaki tudja az okát... Miért nem tudok ablakot-ajtót szilárdtest műveleteknél felvenni operátor/cél elemnek? Ezt írja ki:

    Archicad 13-ban meg nem ír ki semmit, de ugyanúgy nem veszi fel... Illetve az alaprajzi metszősík helyzetét hiába állítom át, csak addig marad meg a beállítás, míg át nem váltok egy másik lapra/szintre.. ez mitől lehet?
    Köszönöm előre is
  • snowball77
    #560
    Zseniális! Köszönöm! Akkor 14-ből megvárom a 3636-ot! A 13/3235-höz megkeresni a cracket tudsz segíteni?

  • Impi
    #559
    Graphisoft ArchiCAD v13.0 Build 3235 x86 x64

    Graphisoft ArchiCAD v14.0 Build 3004 x86 x64
    Graphisoft ArchiCAD v14.0 Build 3018 x64
    Graphisoft ArchiCAD v14.0 Build 3269 x86

    Graphisoft MEP Modeler v13 Build 3000 x86
    Graphisoft MEP Modeler v14 Build 3004 x86 x64

    Graphisoft EcoDesigner v13 Build 3000
    Graphisoft EcoDesigner v14 Build 3004
    Graphisoft EcoDesigner v14 Build 3016

    Graphisoft Virtual Building Explorer v13 Build 10666
    Graphisoft Virtual Building Explorer v14 Build 3014
    Graphisoft Virtual Building Explorer v14 Build 3018


    Graphisoft ArchiCAD v14.0 Build 3636 x86 x64 Ígéret szerint hamarosan!
  • snowball77
    #558
    Sziasztok,

    Valaki le tudná írni, hogy melyik most a legutolsó build, amelyikhez létezik crack 13-32bit,13-64bit,14-32bit,14-64bit változatoknál? Én már teljesen elvesztem.
  • Impi
    #557
    Üdv :)
    Privátba is küldtem anyagot, bár mindent megleltél akkor így tárgytalan.
  • G_ArchAngel #556
    Szia, kozben megoldottam, mukodik mar rendesen, hotfixelve is:)
  • Impi
    #555
    Szia :)

    Archicad 14 (Int) | Mac OS X | 380 MB
    http://avaxhome.ws/software/platform/apple_mac/archicad_14.html
    Van AC14-3269-HOTFIX1-MAC frissítésem is, csak azt nem tudom, hogy okosítás után működik-e :)
  • almann
    #554
    SZIASZTOK.
    Ezzel megpróbálhatod , ANGOL VERZIÓN műkszik.
    http://data.hu/get/3565973/ENGiNE.zip
  • G_ArchAngel #553
    achievement unlocked :)
  • G_ArchAngel #552
    Sziasztok,

    Nem gondoltam volna, hogy ennyire nincs, vagy ilyen bena vagyok, de 14-es INT (azaz angolt) keresek Mac-re.
    Mindenhol csak olasz es francia van:(

    Ha vki tudna segiten... thx elore is:)
  • szr314
    #551
    tud valaki egy occsójó statikust ajánlani? Köszi.
  • Impi
    #550
    Üdv :)
    Amiben tudtam segíteni azt átküldtem privátban.
    Magyar nyelvű Win alapú ArchiCAD 6.5 - 7 - 8.1 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13-as könyvtárak
  • G_ArchAngel #549
    Help pls,

    Ossze kellene raknom a portfoliomat es vannak nagyon regi rajzaim, honnan tudnam osszeszedni a konyvtarakat?
    Illetve egyseges-e a Win-OSX konyvtarstruktura... magyar kellene: 7-9-ig. (10-es mar megvan OSX-re)
  • viaappia
    #548
    Sziasztok!
    Arra lennék kíváncsi hogy van e megoldás a GsRoot.dll hiánya miatt nem indul az AC ? / Win 7 64 bit-es rendszer.

    Előre is kösz
  • GPx8
    #547
    Sziasztok!
    Egy olyan egyszerűen kezelhető szoftverre lenne szükségem (pl. mint a SweetHome 3D), ami nagy CAD programból kiexportált (mondjuk .dwg file) alaprajzot tudna fogadni és tovább lehetne benne szerkeszteni. Pl új fal vagy vmi bútor beillesztése. Van ilyen?