12
  • RpPRO
    #12
    Jason Statham diszkografia

    http://www.imdb.com/name/nm0005458/
  • Zedas
    #11
    Most jó lesz az új Guy Richie filmben szakállal és hosszú hajjal :D
    Tök fura!
  • IoIa
    #10
    Plusz az eddig említetteken kívül, amik nekem meg is vannak:
    Lock, Stock and Two Smoking Barrels
    The One
    Mean Machine
    Collateral
    Cellular
    Ezeken kívül szerepelt még:
    Turn It Up
    stb.
  • LowEnd
    #9
    pl a Mars szellemeiben
    olasz meló

    más eszetekbe jut?
  • IoIa
    #8
    10-nél több filmben is szerepelt, de nekem csak 10 olyan filmem van, amiben ő is szerepel.
  • Shodan
    #7
    A Szállító 1 nekem nagyon tetszett, de ennek megnéztem a trailerét és ez valami undorító, kizárt hogy moziba megnézzem.
  • Hoz_Hun
    #6
    Szerepelt 10 filmben?
    Számomra alig ismert emberke. A szállítóra emlékszem meg a Blöfre.
  • vg
    #5
    Én egy ilyen bunkó ember vagyok...
  • IoIa
    #4
    Hát nem azért, de a Szállító 2 ritka szar film. És ezt annak ellenére mondom, hogy a főszereplő színészt nagyon kedvelem (10 filmem is van, amiben szerepel).
    A film részben Audi reklám, részben valami gyenge távolkeleti kungfu- és Bud Spencer film keveréke. A történet siralmasan gyenge, az akciórészek pedig nevetségesek. Luc Besson egy tehetségtelen, kiégett idióta, aki csak egykaptafa filmeket tud csinálni (bár ő csak a "sztorit" írta, nem rendezte). Luc Besson receptje: sok autós jelenet, lehetőleg minél több autó rommá törésével, megspékelve egy kis verekedéssel és lövöldözéssel.
    A legnevetségesebb az a jelenet, amikor egy daru segítségével szakítja le az autó aljára erősített bombát. Aki már látta a filmet, az tudja, hogy miről írok, aki még nem, az majd figyeljen, amikor nézi a filmet.
    A Szállító első része még elfogadható volt, de a második rész - bármennyit is kaszíroznak vele - iszonyú gyenge.
  • Ötvös Tibor
    #3
    Nem.
  • Briony
    #2
    Te nem vagy képes másra, mint belekötni a cikkekbe? Nem veszed észre, h 1edül vagy?????????
  • vg
    #1
    Ezek az adatok a imdb.com oldalról vannak "idenyomva"?