129
Monster Madness
  • Kyogre
    #129
    joe1980,
    zorggn,
    Megvan az ugyanaz, mint hiba, mint például general protection fault 0x44b2af 0xa406c35 (0x40d5f6, 0x1c406c35), megoldható ezt:
    1. telepíteni a játékot, hogy utat egyetlen latin szimbólumokkal
    2. telepíteni javítást MonsterMadness_Patch1001.exe (kereshet a Google)
    3. letöltés noCD neve "HTD-MM11 Monster Madness v1.01 [MULTI5] No-CD / Fixed EXE" (keresés a Google), kivonat minden a fájlokat a /játék mappa/Monster Madness - Battle for Suburbia/Binaries/ , fogadja cserélni
    4. megy /játék mappa/Monster Madness - Battle for Suburbia/Binaries/ és hozzon létre mappát "wxRC"
    5. megy /játék mappa/Monster Madness - Battle for Suburbia/Binaries/ és indítsa "startgame.cmd" fájl segítségével az egér dupla kattintással
    6. Ha a start után azt látod csak fekete képernyő, így nyomja meg Esc gomb
    7. ha játék indult ablakos módban megnyomhatja az Alt + Enter váltani teljes képernyős

    English translation:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    got the same as you error such as general protection fault 0x44b2af 0xa406c35 (0x40d5f6, 0x1c406c35), solved by doing this:
    1. install the game to path with only Latin symbols
    2. install patch MonsterMadness_Patch1001.exe (you can search in Google)
    3. download noCD named "htd-mm11 Monster Madness v1.01 [MULTI5] No-CD/Fixed EXE" (search in Google), extract all the files to /game's folder/Monster Madness - Battle for Suburbia/Binaries/, accept replace
    4. go to /game's folder/Monster Madness - Battle for Suburbia/Binaries/ and create folder named "wxRC"
    5. go to /game's folder/Monster Madness - Battle for Suburbia/Binaries/ and launch startgame.cmd file using mouse double click
    6. if after launch you see only black screen so press Esc button
    7. if game launched in windowed mode you can press Alt+Enter to switch to fullscreen
  • Gery03
    #128
    Jó kis game ez, ellehet vele szórakozni:).
    Nekem a JFKPC-s clonedvd változat van meg HATRED crackkel-patchel működik. A felbontást és a configot is lehet állítani csak nem a játékon belül, hanem a lemezről kell autorunt indítani, bejön rendesen a laucher ott mindent belehet állítani.
  • evil 007
    #127
    na letoltottem a átékot elindítottam crakkeltem is meg midnen na szoval hát még egy ien fos játékot nem láttam öregem ennél a rayman is jobb miaz hogy beleutok eggyet a zombiba az elején aztán repul 80 métert ez nextgen ez a játék a kutyának se kell öcsém iet kiadatni 1ft ot nem ér ez a game amugy meg lehet látni hogy xbox360 verziorol van átiratva pcre és olyan szarul hogy az csak na szal ezt nem adták ki pcre csak átnyomták 360 rol a készitok na ez egy rohattnagy átbaszás ugyan igy volt a resident evil 4 el is aztis átirták ps2 rol aztán 1 év után odáig jutottak hogy kiadtak avgy 30 peccset még elérte gépen azt a szintet amit a ps2 tuéajdonosok már 2 évvel ezelott élveszhettek nekem enyni a véleményem rem ahtás vok pár ygerekre apropó ygerek ezt a játékot olyan 10-13 éveseknek találták ki (én16 vok) nem nekem .....
  • MM2
    #126
    jah!
    Monster Truck Madness vagy mi?
  • joe1980
    #125
    Nekem Pc-n van meg,nem xboxon.
  • MM2
    #124
    vagy kapcsolj ki valamiket
  • MM2
    #123
    bocsi, de nnekem nincs XBOX-om!
    optionsba mindent vegyél fel esetleg maxra meg ilyenek
  • joe1980
    #122
    Néztem, de semmit nem változtat minden ugyanolyan fekete.csak a karakter szines.
  • joe1980
    #121
    Még nem,de légyszi áruld már el!
  • MM2
    #120
    optionsba nézegetted már?
  • joe1980
    #119
    Képzeljétek el.tudtunk egy gépen játszani ketten (annak köszönhetöen ,hogy van xbox 360 wireless controllerem,és a controlmk-nak).A vitality -s verziója van meg nekem.Csak az a baj ,hogy nekem is befeketedik a kép.Pedig nem szar játék (legalábbis nekem tetszik).Azt szeretném kérdezni ezt a feketeképernyős dolgokat,hoyg lehet kiiktatni és hogy jó leygen.
  • ricsa008
    #118
    hogy is van ez a Runme dolog?
  • Kowwyy
    #117
    ezt h kell letölteni???
    vk iléccy írja meg!
  • zorggn
    #116
    Elindult a game, és a konfigomat megosztom és azt h mi okozta a hibát.
    Előszöris STOP hiba volt mindig, kékhalál, ami az nv4_disp.dll-t okolta.
    A geforce8800GTX-es videókártyák nem szeretik a nagy sebességű DDR2-es ramokat (kingmax,...,...), ezért az nem kompatibilis a videókártyával.(nem tudom hogy más 8-as szériával kompatibilis-e)
    Én annyit tettem, hogy az egyik ramomat átraktam egy másik slotba, hogy ne fussanak "linkelve" (lényeg h pl. A1-es slot és B1-es slot helyett A1 és A2).
    Azóta nincsen gondom a játékkal.
    Még annyit mondok hogy a JFKPC-s clonedvd változat van feltelepítve az 1.01-es patchel és hatredes crackkel és az új launcherrel amit a weboldalról lehet leszedni, és a parancsikonban a -RUNME és a -IGNOREDISKCHECK parancsokkal. (Még annyi megjegyzést hozzáteszek, hogy a launcherben a videóopcióknál ki kellett vennem a post-processinget, mert amiatt mindíg beállt a játék pár másodperc után a főképernyőnél.

    remélem segítettem.
  • ricsa008
    #115
    a javítás nem javított semmit?
    nem próbáltátok?
  • joe1980
    #114
    eljutottam addig ahol van a kikötöben egy hattyú hajó,onnan hova kell menni?mit kell ott csinálni?
  • dudusrac
    #113
    Mit csináljak, ha kifagy a launcher és kiír egy hibaüzenetet
  • donatus13
    #112
    nekem is ugyan ez van nem tom miért:(
  • ottz
    #111
    Van 1 nagy problémám,mindig újra kell raknom,mert a háttér mindig fekete és nemlátni semmit,ha újra rakom jó,de aztán kilépek és késöbb elindítom akkor megint fekete,ez miért van?
  • ricsa008
    #110
    szerintem sehol ugyanis nem jön be start menűbe lévő konfig cucc
  • joe1980
    #109
    hol lehet az egér senzivitását beállitani?
  • MM2
    #108
    Csácsá!
    Nekem kellene a MonsterTruck Madness 1!!!
  • donatus13
    #107
    senkinek nincs kedve multizni?????
  • donatus13
    #106
    repairold meg a telepitővel.
  • joe1980
    #105
    sziastok,emlitettem hogy az előbb ment nekem ,de ez most mi?General protection fault!History :adress=0x44b2af(filename not found)
    adress=(0x1c406c35(filename not found)EZ MI LEHET MERT HIÁBA PATCHELEM EZT IRJA KI.KÉRLEK SEGITSETEK
  • donatus13
    #104
    VAlaki akarna multizni az irjon mert nekem lenne kedvem aki akkar jöjjön
    a játék hamachival fog menni.
  • joe1980
    #103
    kipróbáltam én is és nekem pozitiv benyomásaim vannak.a Total overdose óta nem szórakoztam ilyen jól mint ezzel.Nekem nem szaggat de vmikor leesik az fps de türhető.csak az egér senzivitását hiányolom de attol függetlenül nagyon jó arcade stuff.nekem tetszik :)
  • joe1980
    #102
    ez a játék pc-n is lehet 2 játékos cooperative vagy csak online?
  • donatus13
    #101
    Nekem is de már nagyon örülnék egy jo törésnek:)
  • ricsa008
    #100
    ottz a 66 hsz-t nézd meg nekem működött
  • ottz
    #99
    És hogy lehet elmenteni,mert akkor lehet újra felrakom.
    Mert mentés nélkül nemsok kedvem van mindig előröl kezdeni.
  • litttled111
    #98
    Oké.Nekem a CloneDVD-s verzió van és leszedtem hozzá a patch-et meg a "Harthed"-es crack-et és csak úgy ment.
  • stevenson1988
    #97
    a gamecopyworld-ön fent van a crack, de ez is le volt már írva egyszer...
  • litttled111
    #96
    És hogy kell akkor felrakni?A total commanderes módszer nem jött be.Nem tudom leszedni a CLONEDVD-s crack-et.
    Akkor hogy???
  • Kavics23
    #95
    ugyan azon az elven müködik nagyjából mindkettő
  • litttled111
    #94
    Mit csináljak a CLONEDVD-s verzióval hogy mennyen?
  • litttled111
    #93
    én eddig visszaolvasgattam mindent de amint Láttam az a Vitalaty-s verzióhoz szól.Az talán jo a CLONEDVD-hez is ??
  • stevenson1988
    #92
    tudom, néha nagyon megerőltető, de azért illene visszaolvasni
  • litttled111
    #91
    Sziasztok.Én is leszedtem a játékot mert szerintem is ötletes és jo csak én a "Monster.Madness.CLONEDVD-JFKPC" verziót szedtem le.Crack nem volt a torrentbe és nálam is az a baj hogy amikor el akarom indítani a játékot akkor nem csinál semmit.Segítsetek légyszi
  • ricsa008
    #90
    el lehet menteni! ezt már megoldottam