147
Wings Of Victory
  • L Viper #147
    Itt van a letöltési link, hogy ne kelljen keresgélni.
  • Feró Flex
    #146
    Köszi,lesz időm ki próbálom.
  • L Viper #145
    Kiadták a 2.12-őt!!!
    Teljesen átdolgozott német hadjárat, még több vadász és bombázó, pedig eddig sem volt kevés :)

    Bejelentés

    Videó preview
  • L Viper #144
    Csináltam még képeket, itt meg lehet tekinteni: katt...
  • L Viper #143
    Előkapartam ezt a kellemes régi szimet :)
    Feldobtam rá az aktuális legújabb 2.11-es peccset. Egész pofás még mai szemmel is:





    Még képek, meg egy kis config turi tipp.
  • HUNter Örni
    #142
    Üdv!
    Tud valaki a játékhoz magyarosítást?
  • Richtofen
    #141
    Előbb utóbb eljutok arra a pontra is. De azt látom, hogy multizni nem lesz könnyű csapatot szervezni. :)
  • Willenbrock
    #140
    A játék erősségei főleg akkor jönnek ki mikor az ember bekerül a harc sűrűjébe,jó nagyszámú bombázóegységek,élethű stukatámadások,néha sűrű felhők,és csapatosan az AI is elég jól harcol.
  • Willenbrock
    #139
    Itthon ezt nem forgalmazzák ezért én a warez módszert választottam,adták volna itt is ki akkor megvettem volnaP.Bay pl.A játékra azt hiszem csak a legújabb patchet kell telepíteni és a 2.10 multiskin packot is a festések miatt.A motorindítás könnyű:benzincsap kinyit(bal sárga kar)mágnes M1+M2 állásba,kézi benzinpumpát 4-5x lenyomni(jobboldalon az ülés mellett),gázkart kb 1/3-ig előre és a startert meghúzni(szintén baloldalon a benzincsap alatt)A propeller szögállító meg a műszerfal közepén van.
  • Richtofen
    #138
    Köszi szépem, ki fogom próbálni.

    A Multit még nem tudom, offline is ügyetlen vagyok egyelőre, de alapvetően tetszik. Feltettem a 2.10-es patchet, most azzal próbálgatom. Fel-leszállás úgy ahogy megy, és Instant Action 1:1 AI-k ellen is elboldogulok.

    Másrészt nem tudom menne e multiban, a játékom "demo" változat, bár megvenneném szívesen a "teljeset", ha nem csak USA/Canada-ba lehetne rendelni valahonnan.

    Kicsit utána kellett olvasni, hogy egyáltalán hogy megy egy motorindítás (mindent full realistic-en szeretek csak játszani). :)

    Egy idegesítő dolog van eddig amitől jó lenne megszabadulni: az a bizonyos elhúzós hangeffekt amikor közel jön egy másik gép. Az irányra nem utal a hang, és a sebességre sem, mindig ugyanaz a hang.
  • Willenbrock
    #137
    A térképnél persze az időgyorsítást be kell kapcsolni mert valós időben mutatja a napokat.
  • Willenbrock
    #136
    Igen,a pilot-ot kell a commander helyett kiválasztani,ezután Luftflottét lehet választani és ezredet.Érdemes az any-t jelölni választáskor mert nem minden egység vett részt az első napok harcaiban.Azután be lehet állítani hogy a levegőben csatlakozol-e a többiekhez vagy még a földön stb.Mikor elindul a kampány mutatja a térképet,dátummal,idővel és értesít mikor az egységed felszállási parancsot kap,ekkor lehet választani felszállsz-e vagy kihagyod.Én ennyit tapasztaltam eddig a kampánnyal kapcsolatban,lehet vannak más beállítások is.
    Ha mást is érdekel a multi,van kedve kipróbálni akkor én szívesen csatlakoznék hozzá,bár most csináltam rendszertelepítést és ezt még nem telepítettem újra.
  • Richtofen
    #135
    Helló!

    Kampányt lehet úgy játszani, hogy ne kelljen a hadászat/management résszel foglalkozni? Csak adjon küldetéseket amit le kell repülni és kész. Ilyet lehet?
  • Richtofen
    #134
    Sziasztok. Máshonnan le lehet esetleg tölteni a 2.10-est patcheket? A filefront K lassú, 200 megával szarakodok itt fél órája.
  • L Viper #133
    Köszi.
  • Bucser
    #132
    Alap install és 2.10 elég ha jól tudom.

    Multiplayer az még BEta fázis és maximum 8 fő.
  • L Viper #131
    Még egy kérdés: Alap install és ez a 2.10 elég is, vagy más régebbi is kell elé?
  • L Viper #130
    Kösz az infót. Én szeretem ezt a szimet, tuti, hogy megnézem az új javítással
  • Willenbrock
    #129
    Az új patch(ami multiplayer opciót is tartalmaz)+a Multiskin pack letölthető pl. innen:V2.10
  • Willenbrock
    #128
    Jól eldiskurálok itt magammal,de nem baj mert most fontos hír van:Megjelent a V2.10 patch amivel már multizni is lehet és érezhetően javult a fizika,valamint több a tereptárgy a térképeken.
  • Willenbrock
    #127
    Lerepültem 1 1órás bevetést és sehol nem volt ellenség csak egy kis légvédelem.A végén mrg persze nem jött össze a leszállás bárhogy igyekeztem.Csúszkált és billegett az a k.gép hiába trimmelgettem és hiába próbáltam szép laposan és lassan beérkezni pattogás és robbanás lett a vége.A f. kezd tele lenni ezzel.Igaz legnehezebbre állítottam de ez azért már sok.Pedig régebben már jópárszor sikerült a landolás most meg sorozatban elcseszem.Nem tudom miért de bosszant.
  • Willenbrock
    #126
    Szélben rohadt nehéz leszállni.
  • Willenbrock
    #125
    Nem értem ezt a benzin mérő órát:Mikor 0-ra fogy a benzin még lejjebb megy a mutató aztán megint belekezd egy körbe ha jól láttam.A Fuel 109capacity realisztikusra van állítva.Miért csinál így-lehet javítani valahogy?
  • Willenbrock
    #124
    Tovább haladtam a hadjáratban-mindíg pilótaként.Egyre nagyobbak a kötelékek és sajnos mikor egy kötelék felé fordulok elég "szépen" beszaggat.Tehát még sincs megoldva a dolog.Úgy látszik erősítenem kell a gépemet.Egy 3Ghz proci 2 GByte rammal remélem már elég lesz.Asus Asrock alaplapomba azt hiszem nem megy bele 3Ghz esnél erősebb proci.
  • sindelnet
    #123
    A 2,66(egymagos)cerkát,ma már nem nevezik erős procinak...
    A hadjáratirányítás külön tudomány,a shockwawe fóruma foglalkozik vele.
    Van ott néhány magyar arc,ők többet segíthetnek.
  • Willenbrock
    #122
    Lejjebb vettem a felbontást 1152x864-re most már elég jól fut a progi.Kampányban játszottam-még csak az első nap délutánján repültem-két Hurrit leszedtem és a leszállás is sikerült,erre véletlenül nem a save-et nyomtam meg hanem a kilépést
  • Willenbrock
    #121
    Igen egy,Intel Celeron.A RAM meg 1,5GB kártya ATI X1600Pro.Op. rendszer XP SP2.Registryt szoktam tisztogatni a vinyón is 40% hely üres.A kártya driverét frissítettem is,elvileg nem szabadna akadoznia nem?Csak nagyobb kötelékek közelében csinálja.Amúgy nagyon tetszik a szim,már tudom hogy kell dinamikus kampányt játszani,földről indulva stb.A config fájlban még azt is beállítottam hogy sajátgéppel is lehessen ütközni,így élethűbb.(Csak felszálláskor néha nekem jönnek.)Leszállni meg általában elég nehéz szerintem így realisztikus fokon.Felraktam rá a gépfestő csomagot is-nagyon szépek lettek a gépek és hitelesek.Csak abban tévedtek a készítők h. Júliusban még csak a JG51 állomásozott a csatorna parton és nem egyszerre az összes ezred,de ez már részletkérdés.
  • sindelnet
    #120
    Egymagos a procid?
  • Willenbrock
    #119
    Másnál is akad a nagyobb kötelékek esetén vagy valamit be kéne állítanom.Ahogy írtam a proci nem gyenge 2,66 Ghz.
  • Willenbrock
    #118
    A procim 2,66 Ghz ahoz képest hogy minimum követelménynek 800 Mhz-t adtak meg elég fura hogy ilyen erős konfigon sem fut mindíg simán.Tetszik amúgy a szim de a fizikán még lehetne finomítani és a futáson is javíthatnának.
  • sindelnet
    #117
    Options/MoreGFX/ParticleDensityt,és a GFX/Weather Detailt állítsd Low-ra.
    Ezek esznek a legtöbbet,de csak a kártyáról vesznek le terhet,az említett problem meg inkább CPU jellegű.
    Nem hiszem,hogy sokat javul....
  • Willenbrock
    #116
    Nagy kötelékek esetén még mindíg rendesen beszaggat pedig erős gépem van.2.08 patch fenn van.Mit lehet ellene tenni?
  • Willenbrock
    #115
    Á már látom van 1 külön multiskin csomag hozzá.A földről kezdés még mindíg probléma-:)
  • Willenbrock
    #114
    Ja igen,telepítettem a 2.08-at is hozzá de most is csak az alapértelmezett festésem van a Messzerhez.Hogy lehet ezt változtatni?
  • Willenbrock
    #113
    Hogy lehet kampányban a földről indulni?Kézikönyvet nagyjából átszótáraztam de nincs sok türelmem hozzá meg nem is nagyon áll össze a kép ezután sem.
  • Willenbrock
    #112
    Ehez nincs valami patch ami lehetővé tenné hogy online módban is lehessen tolni?
  • Willenbrock
    #111
    Akkor feltelepítem újra ezt.Elég jó game ez csak kár hogy neten nem játszható.Meg hogy nem tudok kampány módban a földről kezdeni.
  • L Viper #110
    Megjelent a 2.08-as javítás !

    Lehet ide klikkelni.
  • Willenbrock
    #109
    Végre tudok landolni.Bár még mindíg csak kb.60% biztonsággal.Igen nehézre modellezték a landolást.Legalábbis így realisztikusra állítva.Viszont kissé nehezen esik át a gép.(Bf 109)rendes dugóhúzóba nem könnyű bevinni.Az orrsegédszárnyak megakadályozzák általában.Tényleg on-line módban lenne igazán izgalams a szim.Gép ellen általában nem túl nehéz győzelmeket aratni.Bár mikor véletlenül egyedül marad az ember 5-6 spittel az már kemény tud lenni.
  • Willenbrock
    #108
    Kösz a segítséget telepíteni is fogom amint lesz időm.Nagyon szép történelmi festések ezek.A landolás végre sikerült szépen.A légcsavar szöget is alaposan levettem aztán hosszan laposan ereszkedtem,utána alapgázzal az orrot enyhén megemelve kb 150/160-al letettem a messzert.Kicsit rázkódott de nem pattant fel.A gépeket jelző kis ikonokat ki lehet valahogy kapcsolni?A HUD on display vagy mi nem erre való,más hasonlót meg nem találtam a beállításokban.Amúgy az ikon sokat segít a harcban.Eléggé megkönnyíti a követést.Anélkül viszont félő hogy teljesen láthatatlanul olvadna a háttérbe az ellenség.Azért jó lenne úgy is kipróbálni.