108
Minden ami a Yo-Yo-val kapcsolatos
  • sajtosropi
    #108
    Ha valakinek van egy eladó olcsó fém yoyo-ja az írjon nekem egy emailt a [email protected].
    Előre is köszi.
  • nyomorék
    #107
    elérhetőségem : [email protected]
  • nyomorék
    #106
    Sziasztok!


    Eladnám kicsitt kopott zöd x-convict yoyomat 5000ft-ért. Ha érdekel írj nyugodtan. Szegeden személyesen átvehető.
  • Badari23
    #105
    Sziasztok

    Van egy eladó YoYo Jam ENEME-m zöld színben 10000Ft-ért .
    Kicsit kopott de nem vészes. Még meg van a doboza azzal együtt adom. 10000-Ft ért akárki elviheti. Csere nem igazán.
    Elérhetőség: [email protected]
    Az ár alkuképes.
  • sokar
    #104
    Sziasztok!
    akinek van türelme pár kérdésre válaszolni, 1 kezdőtöl , irjon 1 emailt v msn-cimet. köszönöm :)))
  • kisspepe
    #103
    Sziasztok!

    A minap vettem egy



    ehhez hasonló yo-yo-t a Tescóban. A kérdésem az lenne, hogy hogyan kell erre felfűzni a zsinórt? Eddig csak olyan yo-yo-t láttam és használtam, amibe fixen benne volt a zsinór.
  • deeretraktor
    #102
    Eladó X-convict yo-yo-m ( http://reflexshop.hu/yoyojam-yo-yo/1925-yoyojam-x-convict-yo-yo.html ) alig használt. ár meg egyezés alapján E-mail v MSN: [email protected]
    ha érdekel képeket is tudok küldeni.
  • LordLoss
    #101
    azt hiszem veszek egy 888-at az micsoda yo-yo 10-böl 10-es
  • LordLoss
    #100
    császtok!
    egy középhaladó yo-yos vagyok van egy grean machine-m (aluminiumból van) csak azért mondom mert a reflexshop-ban van műanyagból is XD az nem lehet olyan jó
  • kdanesz
    #99
    Helló mindenkinek lenne egy kérdésem hogy Szabolcs -Szatmár Bereg megyébe található valamilyen bolt ami yoyokat árusítják kivéve a nagyon pocsékokat.?
  • kisbugár
    #98
    Szia, a reflexshopban találsz mosquito-t: itt
  • kefir081
    #96
    cs !!

    nem tudtok egy yoyo boltot valahol ? haveromnak van egy duncan mosquito yoyo ja és nekem is kéne egy .ha valaki látya külgyön linet
  • barnazo
    #95
    Sziasztok!

    Szeretnék elkezdeni yoyo-zni, de teljesen analfabéta vagyok a témában. Ha tudnátok segíteni azt nagyon megköszönném. (na jó azért már olvasgattam egy kicsit, igaz nem sok használható dolgot találtam)

    Remélem tudtok segíteni, hogy milyet vegyek, mi az a loop meg a többi, fa csapágyas vagy fém, mi az hogy pillangó kialakítás meg hasonlók, tehát egy-két alap dolgot ha elmagyaráznátok az jó lenne.

    Már nézegettem a http://www.reflexshop.hu -n, hogy milyenek vannak amik tetszenek is meg árban is megfelelnek az én pénztárcámnak, de amíg nem értem az alapokat, addig nem is tudok választani közölük.

    Ezeket néztem(tetszenek):
    Duncan Reflex yo-yo
    Duncan Pulse yo-yo
    Yomega Gamma Brain XP yo-yo
    Duncan Limelight yo-yo
    Duncan Speed Beetle yo-yo

    Egyenlőre csak ennyi kérdésem lenne. Várom a mielőbbi és kimerítő tanácsokat, válaszokat, javaslatokat és mindent amit csak írni tudtok egy kezdőnek!

    Előre is köszönöm!

    Zoli
  • streetyo
    #94
    Én is néztem azt Big Ben nevezetüt ..az jó megéri??
    előre is thx
  • streetyo
    #93
    Milyen yo-yo-t ajánlanátok ha loop ozni szeretnék...?
  • streetyo
    #92
    He££ó A££!

    Én mostanában szeretnék yo-yo-t venni és tanácsért jöttem...
  • yoyo guy
    #91
    Vegyetek fell msn -re keresek olyan embert akivel össze jöhetnék és tanulnék trükköket tőle! MSn cím: [email protected]
  • baaluhun
    #90
    - nem aprohirdetes topik -
  • Olcsóvér
    #89
    ööm
    nekem yoyojam big benem van
    és az igazából tökéletesen kielégít minden yoyózási igényemet szoval a bigbent ajánlom
    vagy ha nemisaz sztem yoyojamet vegyél
  • Hokifli
    #88
    Szerintetek mejik lenne nekem kezdő haladó között a duncan fh zero vagy yoyojam lyn fury????
  • Olcsóvér
    #87
    verseny yo-yo.
    válasz a felhúzására:trapéz
  • csonixus
    #86
    Hali mindenkinek!
    Segítség kéne!
    Van egy Eric Koloski-s K-os yoyom...Az vele a baj, hogy amikor megcsináltam a sleeper-t, azután nemtudom visszahúzni, csak ha rögtön felhúzom.ha tartom kb 20 mp-ig, akkor már nemjön visssza, mer nem akad meg a zsinórja! Ha meg rákap, akkor össze-vissza gabajodik, és csak úgy jön fel. A sleeperben akárhogy rángatom, nem jön fel, csak pörög tovább. Ez azért van, mert a tengelyére ráfonódó zsinór egyáltalán nem tapad a tengelyhez, és csak csúszik rajta... Hogy lehetne ezt megoldani???
    (1ébként trükköket tudok csinálni, csak a végén nem jön vissza, akármilyen gyorsan forog, mert mellé tekeredik zsinór! És van még 1 Duncan Pro Fly-om is, az meg egyből feljön, de úgy, hogy szétveri a kezem) Lécci Segíccseteeeek!!!
  • shrike7973
    #85
    www.reflexshop.hu
  • Vernigloz
    #84
    lÉCCIVES MONDJÁTOK MÁR MEG HOGY HOL LEHET VENNI MAGYARORSZÁGON??
    Gyors válasz kéne??
  • shrike7973
    #83
    (kapjátok be.. :))
    Amugy odamentem a boltoshoz megmondtam neki hogy ez az Ap egy csőd és adjon helyette egy duncant (yoyojam ük nem volt) igy átpasszolt helyette egy Duncan Ballisticot :D
    Szal minden happy
    Nekem a max sleepem eddig 40 mp totál egynes a yoyo handtalanul pörög ugy éz ki minthe nem is pörögne de mégis pörög..szal szerintem tökéletesen megy a sleep..de egyvalamit nem értek hogy lehet az hogy nekem 40 sec az átlag mások ugyanezzela yoyoval 2 perc sleepről dumálnak :S... mondjuk nem tom be van e járatva ezt szeretném kérdezni honnan tuggyuk hogy teljesen be van járatva a csapágy + még azt hogy ezek a "beleáztatod a csapágyat sebbenzinbe mennyit segit a dolgon?
  • Olcsóvér
    #82
    ebbe mindenki belejön
    kezd a dupla trapézzal:D
  • shrike7973
    #81
    bzzzzzzzzz
    úgy nem vok béna hogy tudok sleepelni mert másik yoyon ami jobb azon ment csak ezen nem...


    Ahhoz képest hogy 1 napja kezdtem pro vok ;)
  • N3v3rland
    #80
    Mért? Profi vagy?
    Nem kérdeznél ilyeneket...
  • shrike7973
    #79
    Én ezt akartam de te csak azzal jössz hogy én vok a béna
    ...
  • N3v3rland
    #78
    Hát menj el a speed-be vagy akárhová és vegyél egy jobbat...
    Ez csak rajtad múlik
  • shrike7973
    #77
    Bocs de ellent kell mondjak ez a yoyo akkor is ferdén áll ha csak megfogom a zsinórnál és fellógatom...legalább 5°al eltér a merőlegestől....
  • shrike7973
    #76
    És akkor az semmit nem számit hogy még csapágy sincs csak egy karikára van felfuzve a zsinór?
  • N3v3rland
    #75
    Mint mondtam, nem ismerem ezt a yoyo-t, de ez akkor van, ha rosszul dobod ki/le.
    Gyakorold! Egy 10 ezer forintos yoyo-t is le lehet szarul dobni. Akkor is pont az történik amit leírtál.
  • shrike7973
    #74
    Akkor légyszives mondd meg (tudom hogy a hspin a legdrágább...), hogy mért van az hogy az én yoyom nem siklik levegőben hanem bhatározottan remeg vagy hogy irjam ezt le és a jobb fele nehezebb mint a bal kicsit döntött igy mindig nekimegy a falnak a zsinór ezért lehet vele csak 6 secet sleepelni...ez a yoyo egy csőd csak én nem olvastam utána, hanem bementem egy boltba ott volt pár yoyo mondtam ha van hozzá cd trükökkel király és megvettem...rábaszás...most azt mondják nekem vegyek egy kezdő yoyot ami nem kerül olyan sokba...de minek vegyek először eg kezdőt és utána egy jót, ha vehetek egyből egy jót?? Az lenne a pénzkidobás... Legtöbben azt tanácsolták dobjam ki (én iss igy vagyok vele) és vegyek egy FH zerot..aztán egy speedert vagy dark magic, vagy convict...
    Másrészt ha még tudnék valamit is ("Azért mert ha még nem tudsz semmit, akkor nincs értelme."), nem tudok megcsiánli akkor se semmit egy olyan yoyoval aminek rossz az egyensúlyoása, remeg, nincs csapágya...
    www.reflexshop.hu forumján is akik ilyet vettek mondták hogy nekik ilyen 13000 ft os volt csak vettek egyet ami fixed axles és ez jónak nézett ki de szar és ugyanezt írták....
  • N3v3rland
    #73
    Azért mert ha még nem tudsz semmit, akkor nincs értelme. De ezt csak te és a pénztárcád dönti el.
    Amúgy Hspin Envy: 27.900Ft /elméletileg a legjobb
  • shrike7973
    #72
    Ja ha egy yoy 2 percig megy télle jó.. de nekem 6 sec!! :( amugy ha veszek uj yoyot mr ne a LEGJOBBAT VEGYEM? (speeder)
  • shrike7973
    #71
    Na szétszedtem.. de ennek a yoyo nak nincs csapágya!! Csak egy fémegyenesfre rávan rakva egy gyűrű azon meg a zsinór.. :S
  • shrike7973
    #70
    Mert szerintem a csapágy a szar mert serceg forgás közbe...eszembe se jutott volna :S
  • shrike7973
    #69
    Légyszives tudnál adni forum linket vagy leirnád hogyan kell csapágyat tisztitani mert nem találok semmit a google által :S ...
    Köszi..
  • N3v3rland
    #68
    1: Nem modntam hogy az enyim világít
    2: "Hur" - zsinór. Ami ugye pödörve van, így jó ha azt vissza pörgeted amint szétnyílik.
    Először én is speedert akartam venni, de végülis az x-convict jobban bejött és ez dedikált példány :) . A köv. yoyo-m viszont lehet, hogy speeder lesz.
    Amúgy ne a sleeper idelye érdekeljen, henem hogy az alatt az idő alatt amíg pörög a yoyo, mit csinálsz. Ha egy yoyo pörög 2 percig, az már bőven elég.
    A csapágyat kimoshatod, hogy jobban pörögjön, de erről ezernyi helyen/fórumon találni info-t.
    Yo gyakorlást...