108
Minden ami a Yo-Yo-val kapcsolatos
  • shrike7973
    #67
    csá!
    Én egy yoyojam speeder t veszek (12400 ft), mert azt irják rólA kítűnő és valami 3x os világbajnok japcsi yoyoja. 4 perc felett pörög egy helybe és lazán visszajön.
    A fórumban olvastam az én yoyomról egy jó szót nem találtam mindenki szarozza :( [én is]...mostmár hogy 2 nap alatt ráéreztem az összes alap trükkre...de ez olyan evés ideig pörög ...kb 6 sec volt a max amit kicsikarok belőle ugy hogy vissza is jöjjön éés ahhoz hogy visszajöjjön nem csak meg kell pöccintenem hanem fél méterre fel kell rántanom...igy pl arra sincs időm hogy az egyszerű eifel towert megcsináljam (vagyis megcsinálom csag már nem pörög a yoyo;))
    Ezzel a yoyo val lehet forward passt meg ilyeneket csinálni..mert szerintem free ben nem jön visssza...ugyanez a around the world meg a break away..
    Amúgy néztem a yoyojam x-cinvictet..én inkább a speeder t választottam mert ugyanaz az ember a speeder el él percet többet tud sleeperelni igy akaár a speederrel 5:20 at is ki lehet sleepelni....
    Amugy én bárhogy nézem AZ x-convictet én fém boritást látok rajta nem tom honan njön belőle fény (mondtad h világít :S)
    Amugy hogyan kell egy yoyot tartani?? Kell tisztitani? Az alaphur jó rajta? stb... én csak játszok vele ...mire jó az hogy szét lehet szedni?? És végül miért van az hogy yoyozás közbe szétjön a hur és összecsavarodik a zsinór és aztán ki kell engedjem hgy visszapörögjön :S
  • N3v3rland
    #66
    Ez a "mod váltogatás" csak abban a yoyo-ban van, ami neked van. (vagy még néhányban talán)
    Az átlagos zsinórtrükkökre való yoyokban golyós csapágy van. Így kell működnie...ledobod és ott marad sleeperben. Ilyen funkciókra ami az active people yoyokban van, gyakorlatilag semmi szükség. Gondolom nem loopra, hanem zsinórtrükkökre akarod használni a yoyot. Akkor csak "Free mod"-ban használd.
    Az hogy meddig pörög, az függ a yoyo-tól is, de az elején csak tőled...gyakorold

    -Ha így se boldogulsz !hosszas gyakorlások árán!, viszont nagyon akarod csinálni, ajánlom vegyél egy jobb yoyo-t. Mondjuk egy Speed Makert, vagy egy kicksideot...
  • shrike7973
    #65
    Helló!
    Neked Yoyojam X-convictod van??
    Mert nekem most az a bajom hogy nézem a videokat és nekem nem sleepel olyan sokáig max 6 másodpercet de a videon a gyereknek 2 prcig is sleepel, szal azt irják eza x-convict 2 percig pörög és avissza lehet huzni az király lehet (13000 Ft még szép ;)
    Amugy a yoyo hány módozatos?? gonolom van free mod mert sleepelni lehet vele.. de van fixed axle???
  • shrike7973
    #64
    bzzzz....világit 3 leddel...ennyi.....
  • N3v3rland
    #63
    viszont nem világít
  • shrike7973
    #62
    Ja csakhogy az enyém 3 funkciós van rajta free, locked (fixed axle) ééés auto return system ami naom faxa
  • N3v3rland
    #61
    Inkább csak nem olyan ismert :)
    Kezdésnek viszont tökéletesen megfelel. Az alapokra, kezdő trükkökre, és talán tovább. Így viszont nem buksz sokat ha mégis úgy döntesz, hogy nem akarsz yoyozni. Ha viszont megy, és nem hagyod abba, úgyis fogsz drágábbat venni, márcsak kíváncsiságból is :D
    /nekem van egy Tiger Snake-em, amit a ledobáson kívül semmire nem használtam :D
    egy FH zero ami eltört; és már több mint 1 éve X-convict/
  • shrike7973
    #60
    miért mi a vélemény róla?? ugye szar mi??
  • N3v3rland
    #59
    A "nem ismeremet" gyakorlatba értettem, hisz még nem volt a kezembe, és csak az eddig hallott véleményekre alapoztam...
  • shrike7973
    #58
    bzzz ez egy qrvajó yoyo ha nem ismered a te bajod...[URL=http://www.perpetuum-mobile.ch/images/produkte/600/kre_1153_2_600.jpg]itt
    Nézd meg nem kispályás gumibevonatos és nem törik :)
    Itt csak azért voltam beszarva mert azt hittem hogy túl jót vettem és ez prok nak van de kiderült h ez nem igaz :)
  • N3v3rland
    #57
    Ezt a yoyo-t igazán nem ismerem, de szerintem a yoyo-k a duncan és főként a YoyoJam-nél kezdődnek. Ott is lehet olcsón, kezdésnek megfelelőket venni.
    Amúgy ezek hasznos oldalak:
    MasterMagic
    Yoyoing
  • shrike7973
    #56
    Helló!
    Most vettem egy yoyot..
    Még sose yoyoztam komolyan csak ugy néha föl-le :)
    De most vettem egy triple action active people yoyot 3090 ér ééés most nem tom mi van mert adnak hozzá cd t de azon csak videok vannak éés én nem tok annyira yoyozni...
    Azt sse tudomn most mien re rakjam a yoyot mert van szabad fixed axle meg automata mód, kapcsoloval lehet váltani...
    Nincs valami oldal ahol SZÖVEGGEL elmagyaráázzák mit hogy mert azt szart sem én hogy megnézek egy videot amin 2x er megcsinál egy trükköt...
  • metaxaka
    #55
  • Olcsóvér
    #54
    csá
    szerintetek a bigben az jó?
  • torque12
    #53
    van 1 eladó yomega yoyo-m! [email protected] az imélcimem!
  • Lerstal
    #52
    Sziasztok!

    Kezdő vagyok, de tudok már trükköket...nem tud valaki egy olyan honlapot ahol kezdö yoyo-s trükkök vannak? Meg még az is hogy mikor érdemes megvennei a HSPIN Pyro-t? Azt mire jó használni?

    bye
  • pspguru
    #51
    csá mindenki én most vettem egy Flying Squirel yo-yot sztem naon király kezdésnek ez is tökéletes...
  • AtomLibasor
    #50
    Fhzero maximális zsinortrükkökre és természetesen a freehandre nekem is iylen van nekem nagyon zsir
  • Tmacy
    #49
    szeritnem egy Duncan Freehand Zero tökéletes kezdésnek!
    és az ebben az árkategóriában van.
  • Jaffa 2843
    #48
    Csá! nem tud valaki ajánlani egy normális yo-yot kb. 5000-6000 Ft körül. Nemtudom milyet vegyek
  • McGrady
    #47
    sok sikert, adj neki :)
  • Tmacy
    #46
    Holnap Országos Bajnokság!!!!
    Je mindneki kívánjon sok sikert az amatőr kategóriában való részvételemhez :DDDDDDDDDDD
    nah Peace! :)
  • Tmacy
    #45
    November 12-én Budapesten Országos Yo-Yo Verseny!
    Szereettel várunk mindekit!
  • McGrady
    #44
    királyul néz ki
  • Tmacy
    #43
    kapsz hozzá madzagot is,de ha megkéred az eladót hogy tegyen hozzá pár madzagot akkor adnak még(100 forint egy madzag)
  • laliking
    #42
    még nem...
    télleg ahogy megvesszük kapunk hozzá kötelet is vagy csak magát a jojót??
  • Tmacy
    #41
    sziasztok!
    tegnap megvettem az uj yo-yom!(edig yo-yoztam azért nem ritam :) )
    egy hybrid hitman,ezüst-zöld kiadásban internetes képen igy néz ki a yo-yo:

    Nekem nagyon bejön eszméletlen jó! a Patriot meg ez más dimenzió!
    Laliking megvetted már a yo-yod?
  • Tmacy
    #40
    nemnagyon tudok róla semmit,de biztos jó
  • laliking
    #39
    bár én még nem tom milyen "különleges" tulajdonsága van a leendő jojómnak :)
    te tudsz rolla vmit??
  • Tmacy
    #38
    az nem rossz,mondjuk én a duncaneket nemigazán kedvelem,a yoyojam gyártja a legjobb yo-yokat(véleményem szerint)
  • laliking
    #37
    én duncan profire-t szemeltem ki magamnak!!
  • Tmacy
    #36
    hát ugy döntöttem veszek egy Hitman-t,Johnnie DelValle fejlesztette ki,nagyon jó yo-yo.Remélem nem bánom meg.
  • GAthersw
    #35
    Hát én mondom azóta nem foglalkoztam vele egyáltalán szóval nem vágom az új Yo-Yo-kat, szerintem te is tégy úgy nyugodtan mint ahogy azt tanácsoltad, Attila biztos segít :)
  • cement
    #34
    kb :DDD
  • Yoyo
    #33
    Csak a nikkem az;)
  • Tmacy
    #32
    szerintem hivd fel és beszéld meg az attilával hogy milyen yo-yot szeretnél venni meg hogy az mennyibe kerül..és akkor megis tudod rendelni tőle telefonon...
  • FLeK0
    #31
    Ez olyan teren gizdazos dolog mint a babzsakrugdosas par eve? ;D
  • laliking
    #30
    hogyan lehet postán rendelni a yo-yo.hu-ról?
    emailtírik nekik vagy felhívom őket?????
  • Tmacy
    #29
    hát még kezdő vagyok :)
    ilyen double or nothing,trapézból próbálok valamit csinálni(pl. szúszájd,alloy oops stb.),braintwister,meg háromszöges trükkök(split buttom mount-ból)
    de még nagyon kezdő vagyok..most tanulgatok
    amugy értesz valamennyire a mostani yo-yokhoz?(ugy értem h segiteni tudnál-e a választásban)
  • GAthersw
    #28
    Jah 2 és fél éve volt egy Matrixxom de már nagyon régen nem használtam :) Milyen trükköket nyomsz?