60
Over There - sorozat az iraki háborúról.
  • davidka003
    #60
    link
  • davidka003
    #59
    Jóféle.
  • Herold
    #58
    Az miféle?
  • Punker
    #57
    hát lehetett volna még folytatni, de most kezdem a Generation kill-t :D
  • Herold
    #56
    #46
  • Punker
    #55
    hány epizód van összesen?
  • rambuu
    #54
    Nem, me ez az az Over There zene, de én nem erre gondoltam, hanem arra ami szól ez után, amikor már a Credits megy.
  • Herold
    #53
    Talán ez?
  • rambuu
    #52
    Hát elég baj ez
  • Herold
    #51
    Szerintem erről lemaradtál, én már letöröltem a vinyóról.
  • rambuu
    #50
    Hali!
    Én csak most jutottam el odáig hogy megnézzem a sorozatot, és nekem is nagyon tetszik!
    Az igaz hogy kicsit sok a lelkizős jelenet, de még elmenne, ha folytatnák, de ugye köztudott, hogy nem fogják...

    Másik az érdekelne, hogy valaki tudja mi a neve annak a számnak, ami mindig a végén szól? Nem annak amit itt már sokan kérdeztek, hanem annak ami már a Credits-nél szól. Az olyan tuti IRAKI, háborus zene.
    THX
  • Lysandus
    #49
    Szerintem qrva jó sorozat volt. Sajnálom, hogy nincs folytatás, de megértem. Az iraki háború olyan ellentmondásokkal terhelt, hogy a forgatókönyvírók és a cenzorok nem tudtak már vele mit kezdeni.
  • Herold
    #48
    Igen, végülis az ember egy ilyen sorozattól ezt várja.
  • PrisonMan
    #47
    Nem lesz folytatás. Angol wikipedia és imdb
    Az már csak személyes vélemény, hogy nekem nem tetszett, végig kínlódtam 5-6 rész, hónapokig jegeltem, majd bepróbáltam még egy részt, de ez annyira unalmas (legalábbis nekem, de mindekinek más az ízlése), hogy egyszerűen nem bírom nézni ezt a sorit.

    Az megint más kérdés, hogy miért bukott meg. Elsősorban a nézettség hiánya -emiatt törölte az F/X csatorna-. A nézettségcsökkentést pedig az unalmas/lelkizős részek töltötték ki. Amúgy a harcijelentek tényleg jók voltak, pl amikor egy rakéta atomjaira szedi az iraki csámót asszem az első részben az tényleg cool Sokkal, de sokkal több harc kellett volna bele!
  • II Rocky II
    #46
    akkor 13 részes 1 évad van és kész.nem is várható amugy további részek/folytatás?)
  • Herold
    #45
    Te hülye vagy.
  • renesains
    #44
    Hello mimdenki! Azért írok, mert hátha tudna nekem segíteni valaki, hogy-hogyan juthatnék ki Irakba dolgozni valamilyen harcmezőre.
    Több embert hallottam már, hogy különböző munkákra pl.: konvoj kisérés és egyéb hasonló munkakörben sikerült elhelyezkedniük.
    Itthon testőri munkákat szoktam válalni, de sajnos nagyon ritka, ugyhogy ezért szeretnék kimenni.
    Ha valaki tudna segíteni az nagyon jó lenne.

    [email protected]
  • LasDen #43
    nagyobb a valószínűsége, hogy azé bukott mer nem nézte senki...
  • Herold
    #42
    Ja látom, ennyi volt. Nagy kár.

    Szerintem azért bukott meg, mert túl sokat lelkiznek benne. Több kellett volna a harci jelenetekből, elvégre ez a lényeg.
  • Herold
    #41
    Készült ebből több évad is? Torrenten csak az első évad van fenn (13 rész).
  • awen
    #40
    sziasztok! nekem is tetszik ez a sorozat, engem nagyon megfogott. Egy kérdésem lenne, aki tudja, az légyszíves segítsen, mert nagyon fontos. Már mindenhol kerestem, de sehol sem találtam meg. A Roadblock Duty c. részben ( azt hiszem a 2.) van egy szám. Akkor játszák, miután az Over There felirat eltűnt az előző rész ismertetése után. Közben a katonai járgányokkal mennek. Aki tudja a szám címét vagy az előadót, azt nagyon szépen kérem szóljon. Előre is köszönöm :)
  • tigerbácsi
    #39
    ekkolákko! nekem nagyon teccik e sorozat!

    s most szereztem be, viszont nemtalálok hozzá magyar címeket! tudnátok nekem ebben segíteni?
  • BADE
    #38
    Kottát nem tudtok hozzá?(mind1 milyen hangszerre)
  • FlashKill3R
    #37
    SEGTSÉG :D kéne nekem az a zene ami a 06. részben 10:50-nél kezdődik mikor Mrs Dumphy hót részegen randalirozik :D Quick HELP! amugy már nagyon régota megvan a sorozat és nagoyn birom még mindig megnézema részeket a 3. és a 13. a kedvencem.
  • syscoHUN
    #36
    Most neztem vegig a 13. reszig.
    Akkor ennyi,nem lesz folytatas?Pedig nagyon kiraly sorozat,ma csak ezt neztem vegig,annyira bejott.
  • BADE
    #35
    Én a 6-ik résznél tartok,eddig bejön,nincs olyan sok háborús jelenet,de ennek ellenére megfogott,a zene pedig nagyon szép!
  • woluz
    #34
    http://comment.blog.hu/2006/12/04/sorozatpremier_irak_over_there

    kicsit lehuzzák, de kiderül h nem lesz több érsz belőle. megbukott... sajna... :(
  • szilArt
    #33
    Chris Gerolmo - Over There – gitaros verzio

    INNEN LETÖLTHETŐ
  • Kmarha
    #32
    Ez nagyon kemény!! Még csak a pilot részt és az utána következő 2. részt néztem meg, de azt hiszem, ezt kizárt hogy ne nézzem végig. Már ha birom gyomorral és idegekkel. Az úttorlaszos rész.. ilyen tényleg megtörtént? Állatok. :S
  • petike2222
    #31
    Sziasztok! Nagyon király sorozat! Légyszi valaki segítsen megtalálni egy számot. A 7. rész 8. és 9. perce között lévő szám kéne. Eszméletlen nagy szám, kb 5,6 órán át kerestem, de sehol nem találtam.
  • lóbébi
    #30
    Igen csak 13 része van és folyamatosan figyelem különböző fórumokon.Pedig jó volna ha több része legyen.Lóbébi
  • lóbébi
    #29
    Szia!Megadom a honlapnak a cimét.Onnan töltöttem le és jó minőségben!
    http://luksfb.freebase.hu/indexxx.html Jó szórakozást! Üdv Lóbébi
  • kirol
    #28
    Ez csak 1 évad, vagyis 13 részes?
  • Corv_[HUN]
    #27
    torrent
  • GhoST23
    #26
    azt megtudjátok, mondani hogy honnan lehetne bezserezni a sorozatot?
  • Agent087
    #25
    vááá isten vagy ez az!!!!! :)
    köszi!!
  • evenor
    #24
    Lehet, hogy erre gondoltál (ezt találtam egyedül a tv.com-on)

    Charlie Mars: Gather The Horses
  • Agent087
    #23
    Sztem király sorozat, aki szereti a háborús filmeket annak kötelező.

    HELP! A 2. részben a 4. perctől kb mikor mennek az úton van egy krva jó szám, ami NAGYON kéne nem tudja valaki a címét vagy esetleg hol tdnék utánanézni??? Gugliztam is de eddig nem sok sikerrel. :(
  • Boroskóla
    #22
    Állítólag nem lessz, pedig jó kis sorozat volt.
  • Sulthal
    #21
    Tudja valaki, hogy ennek a sorozatnak lesz-e folytatása? És ha igen mikor?