2173
Vajon létezik-e?
  • DoctorJohnson
    #2048
    igen, én az vagyok, kívánsz?
  • Brigicsaj
    #2049
    csajok hogy a rákba ne lennének..:P pl én is az vagyok, de nem molett..:P
  • Garf
    #2050
    hát? molesz? :P
  • Dhanny
    #2051
    testvérem, nagyon szép szavak egy férfi szájából. ezt így mondtad a csajnak? erre elgondolkozna
  • Dhanny
    #2052
    szerintem Nálad az a szitu.h a csaj sem tudja,h mit akar. de ez tény. nincs belédzúgva,de bejössz neki,vagy a szép emlékek miatt akarna!!!!!!!, de mégsem,mert fél,h elront valamit, elszúr egy másik kapcsolatot. de lehet,h csak kacérkodik(újabban a csajok önteltek és hazudósak)

    és szerelem első látásra?? az nem. de szerelem első eszmecserére az igen. olyan van. pl egyik előző csajom. napokig próbált elérni. haverommal kerestetett. mondta,h beszélni akar velem Vivi. mondom ok. soha nem szóltam hozzá többet,mint,h szia, meg,h merre mész, mi van veled..........gyere velünk arra a 200 méterre......ennyi
    aztán kaptam sms-t,h holnap reggel megvárjon-e, mert h bejövök neki. hát mondom fasza. hugom telójáról küldtem neki,h igne(az enyémen akkor este fogyott el:S) megvárt. beszéltünk komolyabban 2-3 szót, és hatalmas szerelem lett. szó szerint perzselt körülöttünk a levegő. de amilyen gyorsan jött,olyan gyorsan vége is lett. fél év. és kiheverni is csak 2-3-4 hónap volt.és a múlt nyáron megint összejöhettünk volna,de nem igazán akartunk megint belemenni,h egy hatalmas veszekedés legyen a vége.......és a legrosszabb a vége, a szenvedés, a veszekedés.
    és azt mondom,h szerelem. köszi de nem kérem. inkább legyen szimpatikus,de ne legyünk fülig szerelmesek. a szeretet sokkal nyugodtabb dolog, és tovább is tart.........persze , ha mind a 2 fél így gondolja.
    a mostani bnőmmel 10 hónapja vagyunk együtt, és nem szerelem. és ez jobb is,mert a szerelem fáj. Ő is így véli, én is így vélem.
    meg kell próbálni megtalálni a megfelelő társat melléd,aki nem biztos ,h egy plázaqrva,akit mindenki megnéz. lehet,h egy picit molett, lehet,h egy bálna, lehet,h anoreksziás. ki tudja. a fő, h megértsétek egymást, szeressétek egymást, és beszéljetek meg mindent!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!a megbeszélés nagyon fontos. a duma, h kibeszéld az érzéseid, a gondolataid. meg kell nyilatkozni a "jó nők" előtt. a jó nő nem biztos,h külsőre is jó nő. nah,jó a jeenlegi barátnőm elég jó csaj.......már....de nem kikapós!!!!!!!!
    jah, 20 évesen is lehet az ember már megkomolyodott, " otthon ülő " típus,mert nem kíván elmenni bulizni este. attól még a nappali kikapcsolódásnak is élhet. pl kiállítás, kúltúrális rendezvények.........ami főként egy megkomolyodott emberre jellemző. én már nem érzem jól magam se a discoban,se a bálban,se rock rendezvényen. gátlásos lettem, felnőtt férfi.
    és ez bejön a csajoknak.
    pl 17 évesen volt egy 20 éves csajom!!!!!!!!!!egy fősulis...... ő vitt bele a "jóba"
    ahhoz,h megtarts egy nőt, "keménynek", mármint szilárd jellemnek, műveltnek, és komolynak kell lenned. mármint van amikor egy ovis szintjére kell lesüllyedni,de az nem mehet mindig,mert akkor még gyereknek néz. és ki a fa**om akar egy nagy gyereket nevelni?????
    legyél kicsit macsós,mégis érzékeny, művelt. a csajnak mindegy ,h molett vagy,v sem........ha már belédszeretett. én 91 kg vok, és 174 magas. de izmos,mert jártam gyúrni...................és van egy bombázóm
    ennyi tapasztalatot osztottam meg
  • Brigicsaj
    #2053
    molesz?! ezzel most mire célzol? :DDD xDDD
  • Dhanny
    #2054
    hah?
  • Garf
    #2055
    höhöhö 40év mulvára :p
  • Brigicsaj
    #2056
    40 év múlva én 56 éves leszek, szerintem akkor sütögetem majd a sütit az unokámnak...xDD
  • SNAKE01
    #2057
    húzsos csajz jóak :C
  • Garf
    #2058
    én 40 év mulva 57 leszek bebebe és én majd eszem a sütit :D
  • Brigicsaj
    #2059
    de nem az enyimét...xDDD :PP
  • Garf
    #2060
    no az még ugyan nem olyan biztos :D
  • Brigicsaj
    #2061
    hát eléggé kicsi a valószínűsége...xDD
  • Garf
    #2062
    az esélyt adjuk meg mindig ^^
  • Brigicsaj
    #2063
    az esély meg van...:P csak kicsi...xDD főleg még ha az ország másik felébe is lax...:P
  • Garf
    #2064
    az bizony szomorú tényező ^^
  • Brigicsaj
    #2065
    ez van fiacskám..xDD
  • scheri
    #2066
    Van itt még valaki a régiek közül? :)
  • SNAKE01
    #2067
    én
  • Brigicsaj
    #2068
    én is régi vagyok....:PP :D
  • scheri
    #2069
    Okok ti valóban régiek vagytok,de én azokra gondoltam akik jelen voltak kb 2,5 hónapja a sztorymnál. :)
  • scheri
    #2070
    Szép?Csak az érzéseim...
  • SNAKE01
    #2071
    én jelen voltam,csak nem szóltam hozzá :-c
  • Brigicsaj
    #2072
    detto
  • scheri
    #2073
    És miért nem?.....
  • Nyarlathotep
    #2074
    Mert tök mindegy, ki mit mondott neked, le sem szartad!
  • scheri
    #2075
    Meg is lepődtem volna ha megválltoztál volna.De látom szeretsz mások helyett válaszolni,véleményt nyilvánítani.Szereted másokra ráerőszakolni a saját véleményedet,ami nem baj mert előbb-utóbb az ember kinövi.Ki előbb ki utóbb,nálad utóbb csak vigyázni kell ezzel mert nem lesz az embernek barátja csak a monitor,de te ezt már jól tudod.
  • light00
    #2076
    És a történet kezdödik elöröl...
  • scheri
    #2077
    Mi is történt?Feltettem 1 elemi kérdést,amire ő mutatja(ni akarja) felsőbbrendűségét...Szegény ha eléri az idősebb kort....
  • light00
    #2078
    mondom...
  • scheri
    #2079
    mondom... részemről nem..... :)
  • SNAKE01
    #2080
    kb,ennyi a lényege,ezért nem
  • A tumi
    #2081
    Hello.Ma egy hete jöttem össze egy 18 éves lánnyal.Én 27 leszek.
    Utolsó komoly kapcsolatom 2003 nyarán ért véget.Pontosan azért nem volt attól az évtől idáig komolyabb kapcsolatom mert féltem hogy úgy járok mint az előzővel(írtó nagy szerelem részemről,ő is elhitette velem és a végén kiderült hogy soha nem is szeretett).Alig tudtam túltenni magam a dolgon:S.Azt hittem hogy sose fogom már azt az érzést újra átélni,de ezzel a lánnyal akivel most vagyok,megint feléledtek azok az érzések.És itt jön az én hülyeségem:inkább szakítani szeretnék vele mert félek,hogy megint átbasznak.Sajnos nem bízok se saját magamban se a lányokban.
    Pedig ez a lányt tudnám szeretni(vagy már szeretem is).
    Mit csináljak?Adjatok tanácsot.
  • Brigicsaj
    #2082
    Hát semmiképpen se szakíts vele szerintem, csalódások által az ember csak több lesz, nekem is volt egy pár, én se tudtam bízni, és most nekem is van egy komoly kapcsolatom, és örülök így utólag hogy meg próbáltam benne bízni, és kb úgy 3 hónap után már szeretni is mertem, mert megismertem annyira hogy annyit megérjen a dolog megpróbáljam....neked is ezt javaslom, hogy próbálj bízni és szeretni, de legelősször is komolyan elbeszélgetni a csajszival a múltjáról hogy neki milyen volt, mert ha őt is érte hasonló csalódás mint téged, nem valószínű hogy megteszi veled azt amitől félsz , mert ismeri az érzést....mondjuk egy hetes kapcsolat után még nem tudhatod te se meg a csaj se, hogy milyen lesz ez a kapcsolat, de majd kiderül..;) próbálkozz..:)
  • sapkafej
    #2083
    szakíts
    youre too old
  • light00
    #2084
    hülyeség. A mővérem ugyanilyen idős volt, mikor összejött a pont ugyanilyen idős pasijával, és azóta (6éve) együtt vannak. Szal ez a kor duma fasság a köbön.
  • sapkafej
    #2085
    jó nekik
  • A tumi
    #2086
    Köszi.
    :)
  • Brigicsaj
    #2087
    nincs mit! :) nyugodtan kereshetsz privibe is..:) majd írd meg azért hogy alakulnak a dolgok ;)