2173
Vajon létezik-e?
  • Nyarlathotep
    #1888
    Ez már a sokadik alkalom amikor a szüleimre mondasz ilyeneket... mit szólnál ha találkoznánk valahol, és a szemembe is elmondanád?
  • Nyarlathotep
    #1889
    Tényleg elképesztő, hogy miket írsz édesanyámról! Ha van benned gerinc, akkor mondjál egy helyet, időpontot, és mondd a szemembe ezeket, de azt garantálom, hogy fog nélkül mész haza!
  • DoctorJohnson
    #1890
    ejbazmeg tökjó ami itt megy

    scheri-vel mizu??? scheri!!! mi a szitu végül?!

  • KillAir
    #1891
    Mi van ovis, felhúztad magad és az asztalt ütöd? Édesanyád sajnálhatja, hogy ilyen hülye fia van. Fog nélkül?
    Maradj már szarjankó
  • KillAir
    #1892
    Így is nyomi vagy, ha még agyba-főbe lennél verve, az jobb lenne?
  • KillAir
    #1893
    Utólagos elnézést mindenkitől. Egy picit elvetettem a sulykot. (Nyáltól nem kérek elnézést, egye meg amit főzött...) Csak témában válaszolok most már és ha valaki ismer itt egy modit, akkor nyugodtan neki lehet esni a cenz kegyetlen urának. A lényeg remélem megmaradt abban, akinek szántam.
  • light00
    #1894
    amit itt müveltek azért még be is zárhatnák a topikot -.-

    /on: tényleg sheri most megöngyilkolta magát, vammi? régota nem járt erre...
  • DoctorJohnson
    #1895
    nemnem, pár perce jár sg-n az adatlapja szerint, csak vmiért nem akarja leírni mi történt
    (gondolom a topik mostani szinvonala is közrejátszhat az ügyben...)
  • light00
    #1896
    jah, leskelödsz, leskelödsz
  • minigirl
    #1897
    Alapjáraton voltam idegbeteg, tehát nem volt nehéz felhúzni. De már minden bánatomat kihevertem, pasit egyenlőre látni nem akarok magam mellett. Most pihenni és bulizni fogok. :)
  • minigirl
    #1898
    És plííízzzz, mostmáraztán tényleg fejezzétek be.
  • light00
    #1899
    szegény, milyen lehet ha buszon utazol?
  • minigirl
    #1900
    Visszafogom magam. :)
  • Mazlee
    #1901
    Ezt a fiúknak :)
  • minigirl
    #1902
    Te, ez az oldal komoly? A "Hogyan kell csókolózni" című cikknél kiakadtam, és leestem a székről nevettemben. :) De azért aranyos, csak ne próbálkozzatok ilyenekkel, mert sosem lesz csajotok. :)
  • light00
    #1903
    nemá'
    ezt hol találtad. Belenéztem de nem láttam plz közvetlen linket plzplzplz :DDD
  • minigirl
    #1904
    hát itt :)
  • minigirl
    #1905
    Gondoltam, rákeresek a pasizási tanácsokra::D
    Hát, ez is oltári vicces, és ha figyelmesen olvassátok, és összehasonlítjátok a kettőt, teljes az ellentmondás... :D
  • light00
    #1906
    Ez de lol, most komolyan
    "ne ugy, mintha ételmaradékot keresnél a szájában"
    ez a szöveg akasztott ki igazán, szakadtam a röhögésröl percekig.
    wáá XDDDD
  • minigirl
    #1907
    A lányoknak szóló agymenést olvastad? :D
  • light00
    #1908
    azonnal :D
  • light00
    #1909
    neeee tegnap nem volt rá idöm, de ez kész.
    Annyira loál ez az egész. Elsö sorok közt ellentmondás:
    F: Hagy, hogy csak a ö beszéljen magárol!
    N: a férfiak utálják, ha csak magadrol beszélsz.
    :O
    És ez csak egy. Be kellene mind2t linkelni a LEGszarabb vitz topikba, és tuti kiraknák még a bannerbe is :DDDD
  • light00
    #1910
    Ez az 5napos kurzus mi? OKJ-s csajozási/pasizási tanfolyam? Rmélem nemzetközi vizsgát ad....
  • minigirl
    #1911
    Hát, én kértem (mindkét részről) ezt a tanfolyamot, idáig küldtek is két ímélt, ami kb annyit ért, mintha a gumicsizmán elolvastam volna 200 viccet. :)
    Kegyetlen szánalmas, és gőzöm nincs, hogy ezekkel a "praktikákkal" ki tud hímhez/nőhöz jutni.
  • light00
    #1912
    Ezt ki kell probálnom :DDD
  • minigirl
    #1913
    Ennyire nem akarsz csajozni? :D
  • light00
    #1914
    na ezt azért nem mondtam. Csak -ki kell probálnom-(feliratkozni rá) ezt az 5napos OKJs kurzust. :D
    Másrészt haverom van, akinek ujságoltam ezt, ö hevesen dicsérte az egészet, merthogy ismeri, és kapott egyszer egy levelet, mellyel kedvezményesen vásárolhatott(és igen, kapott kedvezményt, mert volt elég hülye), na, a kedvezmény lényege, hogy volt egy foszer, aki már ezel a "technikával" a 2000.(!) nöjét szedte össze.
    1. Ez alapbol k***va nagy szám
    2. Ha csak visszaszámolsz, mondjuk hetente cserélte öket, átlagosan, az 2000*7=14000nap, ami 38 év. Amikor még net sem volt. -.-
    amugy is minimum 6év lenne az egész. Tehát enyit az odlalrol. Akit érdekel küldök prtscrn-t a levélröl, hogy tényleg igaz.
  • minigirl
    #1915
    Én is kértem ezeket a hülyeségeket, nagyon gáz, bár volt min röhögnöm (úgyis kevés ilyen van az utóbbi időben). :)
  • Frosty01
    #1916
    én nem tudnék röhögni ilyesmin :C bár most semmin nem tudnék röhögni, mégis nyomom a jópofizást :\
  • DoctorJohnson
    #1917
    SCHERI!!!!
    Mi történt végül?!
    Ne hagyj minket az ismeretlenben, ha már hetekig öntöttük beléd a lelket! :)
  • minigirl
    #1918
    Jaja, Scheri, mi van veled???
    Remélem, neked jobban megy az élet, mint nekem. :)
  • scheri
    #1919
    Bocsika de csak az elmúlt 1-2 napban múlt 1 nagyon kicsit a fájdalmam meg beszéltem még emberekkel erről.
    Még nem lett öngyilok.
    Összefoglalva:kivárok mert nagyon meg van zavarodva,senki sem tudja miért,még az sem akivel őszintén beszél.Valami hatalmas válltozás állt be az életébe 1ik pill-ról a másikra úgy mint amikor velem tette amit tett (hirtelen).És van akinek úgy mondja el az egészet mintha mi sem történt volna vagy ami volt az már régen.Ugye próbálnak rá hatni hogy nem értik ezt a viselkedést de erőszakosan senki nem teszi mert megharagszik rá.
    1 hónapja mondta nekem pár 7ig ne keressem majd 1hét múlva találkoztunk ami jó érzést válltott ki belőle nagyon rendes nagyon kedves volt velem,a többi a néhány találkozáskor is.De soha nem válaszolt 1 sms-re sem kivéve akkor amikor 1 találkozót beszéltem meg vele (kissé nehézkesen).Ismét nagyon rendes kedves volt mindenről lehettett vele beszélni mint régen,nevettünk stb.Ismét elmondta azokat az okokat amiket felhozott ellenem de már kedvesebben mondta.Beszéltünk magunról is és voltak olyan pillanatok amikor igen elbizonytalanodott.Ismét elmondta kell még neki kis idő.(a mondatot értem de mihez?)2,5 órát beszéltünk és azt vettem észre rajta hogy függetlenül attól hogy kedves stb volt velem, más lett.Más olyan értelemben hogy mintha az a "nagyzós mindenkivel szóba elegyedő nő" lenne,majd azt is leírom miért gondolom így.Szóval sokat beszélgettünk nagyon jól és mondtam neki olyan dolgokat amiket eddig nem mert +lepi lett volna,amiken nagyokat hallgatott de próbálta mutatni hogy hidegen hagyja,de mivel ismerem...A más-ságot értem úgy is hogy akivel eddig csak köszönt most 1-2 szót is vált stb meg kissé könnyednek láttam de ez betudtható hogy nincs megkötve a keze.Mondom nagyon jó hangulatban telt el az idő és úgy váltunk el mint mindig amikor hazavittem (ő ajánlotta fel).Azon a 7en pénteken vele és a huga barátjával mentem be a vonaton (nem tervezett) és nem fogtok meglepődni de +int rendes kedves stb.
    Azt mondjátok meg nekem hogy van az:
    Kér időt hogy rendezni tudja az érzéseit,1hétig bírom de nincs ellenére,majd van engedmény hogy lehet kereni de ha sok akkor szól,én kezdeményezésemre rendes kedves de magától nem keres mert még idő kell neki ahoz,1 rohadt üzenetetsem tud (akar) küldeni legalább annyit hogy (szia,hogy vagy mi van veled) vagy hogy egyáltalán élek-e még.Mert így nem tudná meg sehogy ha már nem élnék bármi okból.Szóval ha fizikalilag találkozok vele akkor minden jó de ha máshogy akkor le sem [email protected] miért?Mert tudja nagyon jól hogy így csak rosszat tesz velem.
    Látok rajta valami olyat ami mintha "fennsőbb rendűvé" tenné mintha körülötte forogna a világ.Pontosan ettől féltem ha bekerül 1 irodai melóhelyre,akkor látja a többi kolléganőjét hogy milyen kiegyensúlyozottak stb és hát mivel ma divat szinglinek lenni...Meg ugye befogadták,megbecsülik,sikere van,jó hangulatú melóhely,jó lóvé.És van 1 nagyon bnője ott aki 25 éves elvállt,lehet mivel nagyon jól kijönnek adott neki tanácsokat.Mert mindenki akivel beszéltem a mi dolgunkról hogy miért tette ezt,nagy többségben nem döntő oknak mondják ezeket amiket felhozott ellenem és főleg nem 1 ilyen hosszú kapcsolatban mert ha ez 1 sokkal rövidebb lenne akkor elfogadható.
    Beszéltem még 2 lánnyal akivel beszélt a dologról,ők sem értik mi van vele de elmondta nekik: neki sem könnyű csak 1 kicsivel mint nekem,elmondta az okokat,és hogy még idő kell neki hogy 1általán megkeressen.De könyörgöm ha még kell neki akkor miért nem kerül?Miért beszél velem?Miért ugyanúgy jár mint eddig?Miért nem ír vagy mond lerázó szöveget?
    Aztán volt ott nem messze tőlük 1 kerti party (nem nagy szám csak páran összejöttek sztem ilyen beszélgetésre) a 7végén.Hogy a többi 7végén hol volt azt nem mondták sem hogy ha hazér mikor nincs otthon,de azt tudom hogy otthon már hőbörögnek hogy már túl sokat nincs otthon.Ebből is látszik nincs tisztában dolgokkal.Bevállalt 1 járatlan utat de a következményekkel nem számolt.Nem számolt vele hogy iszonyatos kínokat okoz nekem (holott azelőtt ha rosszul szólt hozzám már bocsánatot kért nem hogy rosszat tegyen főleg nem érzelmi téren),hogy csak 1 darabig fogják körülállni a bnők kollégák mert örökké ők sem fogják hallgatni,és hogy mindig amikor van rá lehetősége nem tud elmenni ide-oda mert otthon is vannak kötelező dolgok +hát féltik is.Van 1 csomó dolog amivel ő nem számolt,van ez a fura viselkedés stb amit senki nem tud sehova tenni.
    Ja azt nem is mondtam hogy találkoztunk kedden:
    Mondták nekem hogy otthon van mert beteg.Úgy írtam meg az sms-t mintha nem tudnám hogy nem dolgozik.(rtam hogy meló után tali)Mire ő visszaírt (köszönés nélkül) hogy ne várjam mert nem dolgozik.(vagyis nem hazudott nem kerül)Mire visszírtam hogy ok és meddig.Visszaírt hogy beteáll-ba van és hogy nem tudja mikor meg hogy mit akarok.Mire írtam hogy személyesen kellene stb.Erre írta hogy akkor ha hazaérek és ráérek menjek fel hozzá.(értitek?sztemmég ő sem,először kicsit ódzkodik,majd felhív magához)El akartam vinni fagyizni ami nem lett volna ellenére csak hát pont a torka miatt volt otthon meg be is rekedt.Szóval ez mind-mind abban az időben telik amikor még nem is lenne szabad találkozni.Ki érti?A keddi beszélgetéskor is olyan mélységekben beszéltünk mint régen.
    Ha én lány lennék vagy ha én szakítanék és a leggyorsabban túl akarok lenni a dolgon akkor énnem így csinálnám.Megválltoztatnám az utat az időt mégcsak véletlenül se fusunk össze,nem mennék bele találkozáskoba,ha összefutunk akkor nem lennék baromi rendes kedves...Ja még azt sem mondtam hogy kedden mikor mondta még azt az időt,utánna ő keres majd (állítólag) és utána mehetünk fagyi,pizza,film nálam,strand.Na ekkor kaptam agygörcsöt.Aki figyelemmel kiséri a témámat az be tudja rakni ezt?Kérdezzetek meg írok még csak 1szerre sok lesz.
  • scheri
    #1920
    Nagyban segítenek nekem mostanában néhány női és férfi barátaim akikkel a legmélyebben el tudok beszélgetni erről és nekem sokat jelent és ugye itt vagytok ti is.De ugye nem lehet ezt hónapkon keresztül de ezt ő nem látja?Nem látja hogy előbb-utóbb elmaradoznak mert ugye mindenkinek van magánélete munkája.Meg néhányszor láttam hazafelé jönni (aztán ő vagy látott vagy nem) de már nemigazán van vele valaki általában 1edül jön-megy.És ugye amikor egyedül van biztos nem azon gondolkozik mit eszik majd otthon.Apropó,mindenki megjegyezte neki hogy látványosan fogyott,na most ha ő annyira menkült tőlem hogy 2-3 nap alatt elndönti akkor ugyan utána miért nem tudott enni-aludni?Mert ha én nem bírok valakivel lenni és menekülök akkor ha megszabadultam tőle akkor nincs látványa és pláne nem jól elvagyok az illetővel (velem).Valami olyat vár az élettől amit soha nem kap meg mert olyan nincs is.Valami nagyvilági nő szerepébe akar bújni.Csak rá kell majd ébrednie hogy a hosszú kapcsolat ma már nem divat és ő soha nem volt oda a rövideké (erről sokat beszéltünk) még nem tudj(hatja)a de az újdonságé nem tudja lesöpörni a múltat.Elpakolhat tárgyakat amik a múltra emlékezetik de az emlékeket érzéseket nem lehet elpakolni az ott lesz mindig velünk.És majd ráébred(het) mit adott fel miért.
  • sapkafej
    #1921
    háhá! én is beléptem az átkúrtka táborába.
    zsír.
  • scheri
    #1922
    Visszatérve arra hogy milyen rosszul esik az hogy még 1 e-mailt sem ír,h a nem is azért nem ír mert nem érez semmit akkor legalább azért hogy régen nagyon sok minden kötött össze minket.Azt meg nekem ne mondja senki hogy 5,5 évig teljesen oda van értem aztán 2-3 nap alatt kiábrándul olyan szinten hogy még emberi kapcsolatatot sem tart.Ilyen nincs normális embernél illetve van akkor ha valami nagyon rosszat tettem volna (megcsalom vagy ilyenek) akkor érthető de nem tettem semmit sőt még ő mondta nem haragszik nem utál.Pedig harag utálat jön le így felém ami már kezd haragot gerjeszteni.Azt sem mondtam még hogy mivel neki én vagyok az első nagyon komoly így fogalam sincs hogyan kell kiszállni 1 kapcsolatból,ezért is gondolom hogy adta tanácsokat neki mert ezeket magától nem tudná hogy pl ne keressen mert így haragot gerjeszt bennem így könnyebben esek át.De állítólag azt mondta senki nem tudta előre a döntését a kollégák is csak akkor tudták meg amikor bement 7főn és látták nagyon rosszul van.
  • scheri
    #1923
    ?
  • scheri
    #1924
    Azon pár ember akivel mind2n beszéltünk csak ő nem tudja hogy én is beszéltem velük,látnak rajta olyan "nem tudom mit akarok,csinálok" képet de ő azt mondja "most ezt szeretném csinálni".Ki-ki úgy értelmezi ahogy akarja.De mondta még hogy nem akar 1 darabig másik fiút.Ez jelenthet nekem jót is rosszat is.Mert való igaz az újdonságnak van 1 varázsa mert olyat még talán nem láttunk,de a múltnak ereje van ami eddig jó volt és nem néhány hónapig.
  • scheri
    #1925
    Nekem sem 1szerű de neked mért is?
  • DoctorJohnson
    #1926
    scheri, ennek a lánynak sztem van valakije.
    lehet, hogy még nem biztos a dologban, még nem történt meg "az", lehet, hogy még csak ízlelgeti az 5 év utáni új, tiltott gyümölcs ízét, de abban 99%-ig biztos vagyok, hogy van valaki már a képben. egy lány magától nem lesz csak úgy ilyen bizonytalan, ennyire határozatlan, általában egy másik kan hatására történnek meg ezek a dolgok az esetek nagy részében.

    arra a kérdésedre pedig, hogy miért nem keres téged, miért szarik ennyire rád, de amúgy meg kedves veled, a válaszom: ez is azért van, mert van valakije. azaz nagyon bejön neki valaki és emiatt jó szarul érzi magát, hogy ilyen helyzetbe került, hogy választás elé került amit nem tud megoldani, ergo ő most szenved és kurvára leszarja, hogy esetleg te is szenvednél, hiszen úgy érzi ebben a dologban most Ő AZ ÁLDOZAT...
    nem utál téged, de már nem is szeret.

    és hogy is írtad? sokat nincs otthon??? na mit tippelsz, merre van ilyen sokat???
  • DoctorJohnson
    #1927
    Ja és akkor amikor taliztatok és megbeszéltétek a dolgokat, akkor lényegében újra időt kért????? Te meg adtál neki???
    Ugye nem???

    Mellesleg ezt a "múltnak ereje van" dolgot gyorsan felejtsd el. Lószar ereje nincs, a közös múlt csak egy kellemes emlék, csupán régi érzések gyűjtőhelye, de egy új kapcsolat, egy szabadságvágy vagy bármi ami most történik valakivel, az MINDIG SOKKAL erősebb hatással bír. Felejtsd el a múltba való kapaszkodást, őszintén mondom, hgy pár féligmély sóhajnál komolyabban nem foglalkoztatja őt a közös múltatok.