2173
Vajon létezik-e?
  • DoctorJohnson
    #1808
    ki emléxik már arra? :)
  • scheri
    #1809
    Akkor erre gondoltam:(holnap írom neki)
    Szia!Szeretnék veled találkozni és beszélgetni.Holnaptól már korábban végzek,és ha jó neked is munka után,akkor a Keletibe azon a helyen ahol sokat vártuk 1mást.Ha nem jó akkor csü-ön vagy pénteken.Szia (aláírás)
  • DoctorJohnson
    #1810
    én adnék neki 1 hetet, de ahogy érzed.
    És kiemelném mindenképpen, hogy KETTŐTÖKRŐL akarsz beszélgetni, tudatosítani kell, hogy nem csacsogni akarsz az időjárásról, nyugodtan összekakilhatja kicsit magát. Ezért kéne 1 hetet adni neki, pláne azért, mert ha szabin lesz, lehet, hogy vidékre utazik és akkor feleslegesen erölködsz a csüt-péntekkel.
  • light00
    #1811
    ööö nem ugy volt hogy szabadságon van? lehet már kezdem elveszteni a fonalat...:D
    az utolso mondatodban szerintem nincs értleme a "ha nem jo" nak, mert nem irtál elötte idöpontot. Hacsak nem a holnapra gondoltál. Szerintem inkább egy napot irj neki, és beszélgetni-t kivennéem. Ez persze csak az én véleményem.
  • scheri
    #1812
    Eleve vidéken lakunk.És nem azok az elutazósak főleg mert mindeki melózik.Igen szabin van,de ő nem tudja hogy én ezt tudom.Ezért is lényeges hogy erre mit ír.Mert ha pl azt hogy ma nem ér rá vagy szétnéz akkor hazudik mert nincs is Pesten.Ha megírja hogy a 7en nincs bennt akkro nem bújik el.Csak erre mit reagáljak?
  • DoctorJohnson
    #1813
    a "beszélgetni" azért jó, mert sztem itt tudatosítani kell a kislányban, hogy eljött az az idő, amit olyan jól tologatott maga előtt, készüljön csak fel rá, hogy itt most ARRÓL lesz szó...
    sztem ez fontos, különben még a végén visszakérdez sms-ben, hogy "na és miért akarsz találkozni", vagy egyebek
  • scheri
    #1814
    De adtam neki: Holnaptól már korábban végzek,és ha jó neked is munka után (holnap meló után csak burkolt de ott van utána hogy ha nem jó akkor csüt pént)Adnék neki még 1 hete csak nem tudom mert lehet már késő lesz.
  • scheri
    #1815
    Igen visszakérdezhet vagy fel is hívhat hogy miért akarok.De gondolhatja hogy miről.És arra mit lépjek hogy ha megmondja nincs a 7en?
  • DoctorJohnson
    #1816
    de könyörgöm, azt akarod kideríteni, hogy hazudik-e valami ilyen apróságban, vagy szeretnéd férfi módjára választás elé állítani úgy, hogy adsz neki még időt és lehetőséget a gondolkozásra? a szabadság erre most pont jó, nem lesz munkában, tudja majd járatni a tekervényeit, de szólni kell neki előre, hogy jól használja ki az időt, mert 1 hete van arra, hogy végleges döntést hozzon.
    ez a lényeg, hogy átvedd a kezdeményezést, hogy megmutasd neki, hogy nem cukorból vagy, hogy nem játszhat úgy veled ahogy akar.

    továbbra is azt tanácsolom: holnap írd meg neki, adj neki egy hét gondolkodási időt, és jövő héten munka után vmelyik nap találkozzatok és beszéljétek meg, de úgy, hogy tudja: most nem babra fog menni a játék.

    Én elköszönöm mára, joccakát!
  • DoctorJohnson
    #1817
    válasz a #1816-ban

    ezért nem kell ezt a hetet erőltetni.

    Na jóéjt
  • scheri
    #1818
    Iletve ha holnap írom meg neki a "holnapot" az akkor szerda lesz.
  • scheri
    #1819
    Igen de akkor már 1 hónap lesz és félek késő lesz.
  • scheri
    #1820
    Jóéjt köszi
  • light00
    #1821
    oh, oké nem figyeltem, hogy ott van.
    a másik, csak lehet, hogy a beszélgetést félreérti, és nem tudatosul benne, hogy a kapcsolatrol lenne szo.
  • DoctorJohnson
    #1822
    :)
    "szeretnék Veled beszélgetni kettőnkről"

    nekem ez volt a javaslatom :)
    minden szó fontos, a lényeg, hogy ne tudjon és ne is akarjon visszakérdezni, mindennek egyértelműnek kell lennie, csak az időpontot kell egyeztetnie: "jó, nemjó, ottleszek, legyen inkább másnap ugyanott ugyanakkor" és kész, addig meg főhet a levében...

    scheri, Te meg tényleg adhatnál neki 1 hetet még, akkor mondhatod, hogy kapott tőled tisztán 1 hónap gondolkodási időt, és a szabadsága alatt pláne lenne ideje megfejteni az összekuszálódott érzéseit.
    1 hét múlva tuti nem lesz késő, ha az már késő lesz, akkor a holnapután is késő lenne, ez 100%

    de Te tudod mit csinálsz, ez a Te életed

    na lépek mosmár télleg :D
  • Nyarlathotep
    #1823
    Öszintén, téged nem zavar, hogy szarrá alázod saját magad?
  • minigirl
    #1824
    Miskolcon. :)
    De már más problémáim is akadtak, ami miatt besztrájkolt az életkedvem. Lassan úgy érzem, hogy nem érdekel az egész, bezárkózom a szobámba, és majd akkor jövök csak ki, amikor már 1000 éves nyanya leszek. :D
  • minigirl
    #1825
    Jah, és egyenlőre nem írok neki, hagy gondolkodjon. Csak msnen személyes üziben olyan dolgokat írok, ami hat(hat) a lelkivilágára. Meg iwiwen is kidobom üzifalra, mi történt velem, mit csináltam, stb. Hogy legalább sejtse, mi van velem, meg hogy kb mit érzek.
  • KillAir
    #1826
    Ennek csak akkor van értelme - szvsz - ha arról írsz milyen boldog vagy, és milyen jól telnek a napjaid. Ellenkező esetben ugyanarra a sorsra jutsz mint scheri, akit max szánalomból fogadnak vissza, és amint a barátnőjére kacsint egy "férfi" azonnal dobva lesz.

    "Jah, és egyelőre nem írok neki, hagy gondolkodjon. Csak ..." itt és itt és itt és itt... most írsz vagy nem? Az hogy sms vagy msn vagy wiw, tök mindegy. Odáig kell eljutnia, hogy hiányozz neki, de ha hall felőled akkor nem biztos, hogy érdeklődni fog - úgyis látja mi van veled.
    Amúgy ez a "denagyonhepivagyok" is kétélű fegyver. Sajnos (vagy nem sajnos) ott lehet a büszkesége is, ami viszont azt diktálhatja, hogy "ha jól megvagy nélkülem, akkor nyasgem, mert nem hiányzom". Sajnos a szitu és a barátod ismerete nélkül nehéz megmondani, hogy melyik vezethet előre és melyik hátra.
  • KillAir
    #1827
    "továbbra is azt tanácsolom: holnap írd meg neki, adj neki egy hét gondolkodási időt, és jövő héten munka után vmelyik nap találkozzatok és beszéljétek meg, de úgy, hogy tudja: most nem babra fog menni a játék."

    Tételezzük fel, hogy összejön a találkozó. Te el tudod képzelni, hogy Scherinek pókerarccal sikerül megbeszélnie ezt az egészet? Főleg, hogy ha a lány bejelenti, hogy van már valakije? (feltételezés) Ez sztem hatalmas rizikó. Nem akarlak rábeszélni semmire, de ha belemegy a találkozóba, akkor TÉNYLEG menj el most hétvégén bulizni és kezdj el kikacsingatni a világba, hogy a találkozón NE csak arra gondolj, hogy mindenáron vissza kell kapnom.
    Ha ez nem jön össze és hétvégén otthon ülsz, tervezgetve a beszélgetést, nagy eséllyel totál összefogsz törni, ha nem úgy alakul, ahogy Te szeretnéd. Ezt már tényleg ne akard.
  • DoctorJohnson
    #1828
    Naja, de mint mondtam ez most arra jó csupán, hogy a lassan 1 hónapja tartó kétségek között őrlődésének véget vessen. Akárhogy is lesz, akármit mond a lány, legalább a gyomorgörcse elmúlik, ami a kétségeitől van. Ennyi. Rizikónak rizikó, de van jobb ötleted?
  • KillAir
    #1829
    Nem az ötlettel van gond, ez is egy lépés, csak Scherinek kell megértenie, hogy nem mehet úgy oda, hogy demindenáronmostvisszakapoméscsakőkell. (Tartok tőle, hogy a pókerarc nem fog menni - az eddig olvasottak alapján.)
  • Frosty01
    #1830
    És ha a lány már tojik az egészre?
    Mert az ő személyes álláspontját nem ismeritek, csak amit scheri mondott. És lehet hogy ő rosszul látta a dolgokat.
  • DoctorJohnson
    #1831
    ezt nem hiszem, hogy tojna rá
  • DoctorJohnson
    #1832
    hát ja, ettől tartok én is, valszeg scheri-t jól lekéne itatni előtte :)
  • scheri
    #1833
    Elküldetm az sms-t,és írta ha ma hazérek és nincs semmi dolgom akkor menjek fel hozzá tudunk beszélni.Ez lehet jó és rossz is nemsoká kiderül most indulok.Ha nem lennék este lehet má nem is leszek...
  • minigirl
    #1834
    Nem neki írom, hanem egyéb barátaimnak, ami igazából totál megszokott tőlem, mert mindig kiírtam, hogy mi van velem, tehát nem fogja úgy érezni, hogy "hmm, tuti nekem írja".
    Másrészt, ma összefutottam vele (teljesen véletlenül, ő szállt fel a buszra, és pedig lefelé igyekeztem, és észre sem vettem volna), és ő kapott el engem, és dobott egy futó csókot a számra, és annyit mondott futtában, hogy "bocs, most sietek, majd beszélünk".
    Szerintetek most mifene van??? Én már rohadtul nem értem az egészet, és kezd annyira kiborulni a bili, hogy ha nem tudom meg rövidesen, hogy hogyan döntött, akkor én lépek, és nem abba az arányba, ami (legalábbis nekem) jó lenne.
    Srácok vagytok, csak tudjátok, miért csinálja ezt...
  • sapkafej
    #1835
    egyszerű, unatkozik
  • light00
    #1836
    jolesett neki^^
    tényleg az orrára kéne koppintanod...(beszélned vele)
  • minigirl
    #1837
    Ezt nem hiszem el... Hiszen egész nap szaladgál... Mindegy, lehet, nemtom, már kezd elegem lenni. :(
  • minigirl
    #1838
    Az lesz, van is tervem, csak jelenleg nem tudom megvalósítani, de a héten sikerülni fog. :)
  • light00
    #1839
    sok szerencsét hozzá ;)
  • minigirl
    #1840
    Köcce. :)
  • sapkafej
    #1841
    nem, nem úgy értettem

    de mi oka lehet annak, hogy csak úgy kilép egy tök jól működő dologból? az unalom :| vagy amit lent írtak.
    persze csak sztem.
  • KillAir
    #1842
    "Ha nem lennék este lehet má nem is leszek..."

    Na ennyit a pókerarcról... így látatlanban sztem ezt buktad. Nem lesz jó vége. (Ne legyen igazam.)
  • asdfjkl
    #1843
    hali!látom,itt már úgyis megy a kisegítés "szerelem ügyben".na szóval,arról van szó,hogy vártam a buszmegállóban,és két csaj megkérdezték tőlem h ez a busz megy e akalira én meg mondtam h fogalmam sincs,aztán az egyikükkel közösen megnéztük a kiírást h ez megy e akalira,és kb ennyi történt.szóval nem spanoltunk le.de az a helyzet h a kíváncsiság nem hagyott nyugodni és megtaláltam az egyiküket iwiwen.szóval szerintetek írjak neki valami ilyen ismerkedős üzenetet v mi?főleg h a barátnője jobban tetszett és ha lehetne inkább vele kezdenék valamit...és most tanácstalan vagyok,h mi szépet írjak,és örülnék ha segítenétek.köszi(bocs a hibákért vagy ha valaki hosszúnak találja)
  • light00
    #1844
    és te nyitottál csaj felszedése topikot :DDD
    jo bocs, ne vedd a szivedre. Ha az egyiküket megtaláltad, probálj a másikukra is keresni, pláne, ha az érdekel jobban. Én egyszer 300 tagot néztem át és nem találtam köztük a csajt, igy azt szivtam, de tedd meg, megér egy probát.
    Ha másnem van szemetebb modszer, hogy neki udvarolsz majd mikor találkozol a másikkal, átpártolsz, de ez tényleg szemét dolog, én nem csinálnám, nem is ajánlom, ne játsz senki érzelmeivel.

    Ha viszont érdekel a lány, irj neki. Miért ne? Csak sok mulik, söt, szinte minden az elsö üzin mulik. Ha bármit is akarsz töle(ük), akkor miért ne? Semmit nem veszthetsz. Ha azt várod, hgy megfogalmazzuk helyetted az üzenetet....te voltál ott, neked kell tudnod roluk bármit is. Sry ha tudnék segitenék szivesen, de igy látatlanba...
  • light00
    #1845
    Nagon igazad van, sajnos ahogy elnézegettem az üzeneteket, scheri elég bátortalan tipus, igy könnyen elszurhatja. De reméljük a legjobbakat :)
  • scheri
    #1846
    Nem bátortalan tipus csak a sok "ha" és a "lehet" közül nem tudtam mi az igaz ezért nem tudtam mit kellene lépni.De beszéltem vele már minden világos és nagyon megkönnyebbültem majd sietek haza este leírom mert most már nem megy.Előre is:vegyesek az érezelmek de inkább pozítiv nekem.
  • scheri
    #1847
    Szó sincs pókerarcról hiszen nem akartam magam megjátszani mivel nyitott könyv vagyok előtte.Még annyit előre hogy valamit elvesztettem de valamit kaptam is,az 1ik fájdalmas a másik öröm,így másképp látok már dolgokat.Na majd este...