2173
Vajon létezik-e?
  • Piszke01
    #2173
    ....és most vissza térheünk a szerelem első látásra kérdéshez
    de nélkülem:) Pá.
  • Piszke01
    #2172
    Póén:)
    Ha szerelem vak, akkor hogyan létezik a szerelem első látásra?
  • Piszke01
    #2171
    Nekem egyetlen szerelem után sem volt hiányérzetem.
  • Piszke01
    #2170
    (:summa summarum:)

    A szerelem átmeneti állapot, létező érzelem, ami nem tart örökké,
    elmúlik vagy átalakul és ha szíven talál bele lehetne dögleni a rózsaszínködbe, mert nincs az a szervezet, ami ezt a felfokozott érzelmi állapotot évekig el tudná viselni.
    Szerelmek jönnek és mennek , - hogy magamat idézzem,- a szerelemmel egy dolgot nem szabad csinálni, kihagyni.

    Aztán miért nem teljesül be?
  • tamas323
    #2169
    A szerelem csak egy gyűjtő szó azokra az érzésekre amit egy másik emberrel kapcsolatban érezhetünk, ha egy érzés is hiányzik már nem vagy szerelmes:)
    Tehát Szerelem létezik, de soha nem teljesedik be. Olyan nincs, hogy valakibe 100 évig szerelmes az ember max szereti. Tehát aki ezzel a szóval dobálózik az nagyon nem érti ezt az egészet.
  • Piszke01
    #2168
    ..szóval csak a megfelelő idegen kell...:D

    http://youtu.be/8avtN5-Gmiw
  • Piszke01
    #2167
    Apró szépségek ragyogják be életünket;
    (szikrák:)
    a legjobb dolgok a világon ingyenesek.
    (lángolás)

  • Wolwerine
    #2166
    Szikra D
  • Piszke01
    #2165
    Mi kell a szerelemhez?
  • Piszke01
    #2164
    Na és mi van , ha valaki túljut az első rostán?
    Jóképű, okosnak tűnik, összességében kellemes jelenség....
  • Piszke01
    #2163
    Nem csak a látás fontos- mint vizuális benyomás-,
    a hallás /beszéd-hangorgánum, szókincs/ legalább annyira fontos információ,
    mint a gesztusok, öltözködés, testtartás..stb.

    Tájékozódási pontok.

    Adonisz külső...aztán ha megszólal oda a varázs,
    két sor kapa, meg három sor kalapács esik ki a szájából... :)
  • Fresh Duke
    #2162
    Köszönjük.
  • videobaby
    #2161
    ilyen nincs. szimpátia van, szerelemhez annál több kell.
  • The Protector
    #2160
    Szerintem nincs első látásra szerelem.A szerelem érzelmi alapon van,max első randi után lehetsz szerelmes,de az is ritka dolog.
  • Piszke01
    #2159
    Ó! :)

    http://files.mommo.hu/pictures/000/785/785927_3410017c08_s.jpg

    Forrás: Mommo

  • Piszke01
    #2158
    Szem kontaktus...pontosabban ? :)
  • Fresh Duke
    #2157
    Megfelelő szemtechnikát alkalmazva van. ^/_\^
  • Piszke01
    #2156
    Szöveg:)

    "Néha elmém csak úgy érti meg szavam,
    ha félig ösztönlénynek érzem magam.
    De a vadabb énem is táplálnom kell,
    hogy szelídebbik ne kopjon el.

    Amid fogytán,máris feltöltenéd,
    és újra írnál minden szép költeményt.
    De bent a láng csak addig fénylik,
    amíg vágynak rá és kérik.
    Tisztelettel, hogy szolgáljon még,
    aki nem óvja meg, kiég.

    Refrén:
    Mondd, merre tart,
    az az élet,ami hajt?
    És mondd, mennyit ér,
    hogyha túl hamar véget ér?

    Az időnk elfogy, tehát vágyunk jogos,
    hogy kiélvezzük, de csak az tudja, aki okos.
    Mert bent a láng csak addig fénylik,
    amíg vágynak rá és kérik.
    Tisztelettel, hogy szolgáljon még,
    aki nem óvja meg,kiég.

    Refrén: 3x
    Mondd, merre tart,
    az az élet,ami hajt?
    És mondd, mennyit ér,
    hogyha túl hamar véget ér? "

    Dal:
    http://www.youtube.com/watch?v=HFJs8i9zwzk

  • Piszke01
    #2155
    A kérdés: van-e szerelem első látásra?

    Ránézésre, szerintem maximum szimpátia,tetszés,ösztönösség van.
  • Piszke01
    #2154
    Ha valóban 13 éves vagy akkor,most jutsz abba az életkorba, amikor változik a másik nemhez való kapcsolatod, tanulni kell őket, nyitni feléjük.

    Az ilyen végletekben való gondolkodás mint fű, meg öngyilok, marhaság!
    Csak magadnak ártasz vele, a csajt meg más fogja ölelni, mert te az első alkalommal kibuksz egy visszautasítástól.:)
  • Piszke01
    #2153
    "az osztályunkban minden fiú rá pályázik és vannak nálam erősebb, izmosabb , jóképűbb fiúk is akiket bír."

    -tegyél érte hogy jól nézzél ki-nem egyszeri belebuzdulásra gondolok :)

    - vannak olyan fiúk, akik átlagosak, de van bennük valami plusz, amiért mégis odafigyelnek rájuk, keresd meg magadban, mi az ami téged érdekessé tud tenni.
  • Piszke01
    #2152
    A szép-lányok nem bírják jól a negatív kritikát. Hozzá vannak szokva, hogy mindenkinek tetszenek.
    Próbáld kritizálni, persze nem durván, csak annyira, hogy ne hagyja nyugodni a gondolat. Oda kéne eljutnod vele, hogy neked akarjon tetszeni, megfelelni.
    Innentől már lehet hódítani. :)

    Mit gondolsz a szép lányoknak, miért pont a rossz fiúk imponálnak?
    Mert azok nem szépelegnek neki. :D
  • Danger95n
    #2151
    Sziasztok! 13 éves vagyok és van egy lány az osztályban akibe szerelmes vagyok. Az a baj, hogy nem vagyok, jóképű, menő, swag sem és a menő öltözködéshez sem értek, azt sem tudom, hol vegyek gatyát. A csajozáshoz sem értek... az a típus vagyok aki alig bír megszólalni, de megtudom, néha röhögtetni. 2 éve jött az osztályunkba, a menőbb csajokkal barátkozott össze akikkel nem túlzottan,de jóban vagyok. Akkoriban elkövettem egy hatalmas hibát: elmondtam neki, hogy szerelmes vagyok belé és megtapasztaltam, hogy ő olyan fajta akinek ezt nem szabad ezt megmondani,mert kerülni fog. Utána sikerült beetetnem, hogy csak a haverja vagyok és annyira közel kerültünk egymáshoz, hogy azt mondta én vagyok a legjobb fiú barátja. Akkor azt hittem, meglesz. De akkor egyszerűen megunt és normális, logikus indok nélkül megutált. Utána sikerült kibékülnünk, de azóta néha utál, néha bír. Amúgy ő egy kedvesebb fajta lány, de nem az eltúlozott fajta. Mostanában, gyúrtam, de sehogy sem látszik semmi. Nem jön össze semmi. Szép lány. Ezért is az osztályunkban minden fiú rá pályázik és vannak nálam erősebb, izmosabb , jóképűbb fiúk is akiket bír. Depressziós, vagyok, de nem megyek orvoshoz, mert nem segítenek sosem. Az öngyilkosságon gondolkoztam meg a fűvön. De füvet nem tudok, szerezni, öngyilkos, meg egyszerűen nem merek, lenni. Mit csináljak? Segítsetek légyszí. Tanácstalan vagyok , hogy hogy szerezhetném meg. :((((( Segítsetek.
  • mrsp10
    #2150
    www.dynamicweb.hu/bolhapiacok
    Nézd meg bolhapiacok gyűjteménye leírás nyitva tartás sex képekvideók cigi leszokásfémdetektorozás lelőhelyek és sok más hasznos dolog.......je
  • mrsp10
    #2149
    www.dynamicweb.hu/bolhapiacok
    Nézd meg bolhapiacok gyűjteménye leírás nyitva tartás sex képekvideók cigi leszokásfémdetektorozás lelőhelyek és nagyon sok más hasznos dolog
  • boyscout
    #2148
    gondolom nem véletlenül
  • quidx
    #2147
    Megtaláltad életed szerelmét? Meg akarod lepni valami ajándékkal amit Ebay-ről vagy Vatera-ról rendelnél de nem vagy regelve és nem akarsz bajlódni a rendeléssel? Itt a megoldás: www.ebayrolocson.mlap.hu (sajnos még nem szúrhatok be URL-t)

  • Bruk
    #2146
    Attól hogy beszív valaki még nem lesz nyomorék.
  • bcrics
    #2145
    ok...hát így nam vagyunk előrébb:D..az álláspontod még mindig nem tudom,,no de ma reggel jöttem haza éccakából és egész este azon gondolkoztam hogy nekem kellenne 1 gőzturbina..és ott állnék előtte és fujná a hajamat..közben 1 dalt is énekelnék ,így azon kezdtem el gondolkozni hogy mit..és a következőre dalt költöttem.

    de ezt inkább privbe írom le:D
  • Brigicsaj
    #2144
    :DDDDDD
  • bcrics
    #2143
    de ne fojtsd magadba!!:D..volt a nyulam,,ugy hívták hogy béla..ő is magába fojtott mindent és a végén kiadott 1 lemezt..
    ezt csinálta.


    Szóval, ugye te sem szeretnél hasonló dolgokat művelni??:D

    bár téged briginek hívnak, és nemsok közöd van 1 nyúlhoz akit meg bélának de akkoris!
  • Brigicsaj
    #2142
    hát inkább no comment...:D
  • bcrics
    #2141
    oké ezt most nemigazán érettem,mert a végét elharaptad:D..szóval akkor nyaffnyaff?? vagy makkmakk??
  • Brigicsaj
    #2140
    :DDDDD
  • megalodon
    #2139
    Ez beszívott:)
  • bcrics
    #2138
    háát ha jégkrémes árus adja???...régen árultam jégkrémet:DD..vicces volt mert megettem mind és 2 nap után finoman ki tessékeltek:)..apámnak kellet kifizetnie a portékát:D..

    közben kiderült hogy a lány akit mondtam nagyon tud táncolni,,,és akrobatikus rock&roll,hhm és akkor ezek szerint nagyon hajlékony:)..sztem el fogok gyengülni:D
  • Brigicsaj
    #2137
    amúgy attól függ ki adja és hogyan...xD a reklámok am mindig hazudnak vagyis 99,9%-ban :D
  • bcrics
    #2136
    Kíváncsi vok meik nagy sgs lehet ez..tudod itt ossza az észt és közben így néz ki:D
  • bcrics
    #2135
    .,mmmm nem elég látni,,érezni is kell hogy tudd mennyire komolyan gondolja rómeónk:D,,például ha megleone 1 doboz mercível attól tuti elolvadnál,,attól minden csaj elolvad!!a reklámban is benne van:D..a reklámok nem hazudnak,,bár az jó lenne ha kevesebb laktacyd feminás reklám lenne,,monnyuk nekem jó mer nem nézek tvét,,a többieknek átmossák ám az agyát.márhogy akik néznek tévét,,én csak blikket olvasom
  • Stupid Peach
    #2134

    ez az, amiről beszéltél???