29
  • gaglito
    #29
    Kiegészítők megtalálhatóak a www.fifavictormarcao.hu oldalon. Emellet hírek és fórum is megtalálható.
  • Pinger
    #28
    hi all! akinek megvan a fifa 98 teljes verziója lécci vegyen fel MSNen ([email protected]) mert bele vagyok zúgva abba a játékba és nagyon kéne, de sehol nem lehet megszerezni, létszi segítsetek
  • Televan
    #27
    Igazi kemény zúzós foci.A passzolgatós, szép játékot el lehet felejteni.
  • báttyó02
    #26
    1honapig jolesz a fifa06 full amig nemjön ki a pes5full
  • parahim
    #25
    ja...a 98as az igazi!!
  • Manki
    #24
    Jah még valami!Jó lenne visszakapni a jó régi Fifa 98-at!Szerintem tökéletes volt!Jó becsúszások!Mint emberre és mint kapusra!És természetesen a teremfoci élménye!Amikor kiment a teremből a labda meg a hálón át ez az élmény már nem a régi!Sajna
  • Manki
    #23
    Nekem csak annyi lenne a hozzászólásom hogy nem tom mit vártok!Ezen már nem naon lehet változtatni!Foci!Csak a grafira lehetne gyúrni mondjuk arra még eléggé!
  • NIVIDIA
    #22
  • NIVIDIA
    #21
  • NIVIDIA
    #20
    hát szerintem fifa 2005 menüje ezerszer jobb mint a 06-é ráhúzhatak volna még egy kicsit a menü tervezésben.
  • junkfer
    #19
    Helló!

    Nos nézegetm én is... csak egy problámám van vele... ezen a sebességen számomra nem játszható (valami ultragyorsító került bele) nem tudja valaki hogy lehet lassítani... olyan mintha szupermenek repkednének fel-alá....
  • Szega87
    #18
    én úgy hiányolom a fifákból a régi teremfoci lehetőséget , mint a 98 - ban !
  • jefferson83
    #17
    A mérkőzés közbeni graffal nincs is bajom, csak a közeli képek nem valami jók, bár a mellékelt kép jól néz ki, de valahogy nem mindig ezt az arcát mutatja. Én is letöltöttem egy kis progit amivel a grafikát és a felbontást lehet állítani azzal egy kicsit javult a helyzet. Én mindenesetre megvárom a full verziót és persze akármi lesz azért ezzel fogom nyomni :)
  • Rudee
    #16
    Szerintem jobb a grafika az UEFA-nál, persze nem a demo beállításaival. Gameplay teljesen korrekt, hogy őszinte legyen nem vártam jobbat, sőt.

    Pár kép egy kis grafikai tuning után:


    Itt van még néhány kép.
  • sweech
    #15
    nekem is teccett a 99-ben a kemény becsúszás amikor mindíg lesérültek tőle az emberek :D
  • Arsenal18
    #14
    a felrúgások nekem a fifa 99 óta hiányoznak :///
    ott olyan jó volt vele levezetni a veszültséget :DDD
    a játék meg nekem eddig bejött, persze bőven lenne mit változtatni rajta :/
    mi lenne pl: ha a karriermód nem csak 15 éves lenne... megoldhatnák a kiöregedési gondokat egy játékosgenerálóval...
    a graftól én kb ennyit vártam :D ha szebb lett volna meglepődtem volna :D
    de azért bíztató hogy még így sem játszhatatlan :) na majd megnézem full grafon :)
    ja és nekem még a játékosok mozgása is tetszik (becsúszásoknál főleg) ja és mikor felrúgok egy játékost nem mindig ugyanúgy esik el és a gólok is talán változatosabbak lettek mint a 2005 ben :)
  • sweech
    #13
    a 06-nak a menüje egy fokkal jobb mint a 2005-é de nemtom mér nem tudják ojanra megcsinálni mint a 2002-nek...annak sokkal áttekinthetőbb volt és a hangulata sem volt olyan szar mint ennek...az embereken semmi változást nem látok és ebbe sem tették bele hogy a kapust fel lehessen rúgni :D
  • Cat 02 #12
    98 road to word cup 4evetr az volt eddig a legjobb főleg a teremfoci benn :D
  • KDOG
    #11
    eleve az összes focis játék és focis rajongok eléggééé.... hagyjuk.
    De ez a játék :) bröáf.
  • sweech
    #10
    FIFA '99 rulez :) én azért ezt is kipróbálom...hátha...
  • janyikzs
    #9
    Ez még bőven nem a végleges grafika, mint azt a cikkben is írták. Ezek a demók eléggé alapbeállításokkal kerülnek ki.
    Egyébként olyan nagy változás nem történt, ahogy elnéztem. Egy eléggé rossz tulajdonsága a programnak, ami már évek óta benne van. A játékosok néha úgy szaladnak, főleg a pár lépéses rohanásokban, mint a rajzfilmekben. A lábuk olyan gyorsan pörög, hogy semmi köze nincs a valóságoshoz, egy kengyelfutó veszett el bennük!
  • jimmy127
    #7
    egyetértek
  • nbj
    #6
    hát igen a grafon gyúrhatnának, de egy játék nem ez határozmeg jó esetben...........
  • AdaKiller
    #5
    sztem meg egy kalap szar a játék...
  • NEOreg3
    #4
    van valami változás a '98-hoz képest?:|
  • Falconer
    #3
    Grafika elég rossz lett, a játékélménnyel nekem semmi bajom, a teljes játék meg remélem majd kárpótol.
  • Cat 02 #2
    JÓkor :D
  • jefferson83
    #1
    2006 felé közeledve a grafikára egy kicsit rágyúrhattak volna, legalábbis a demo alapján. A CL04-05 sokkal jobban néz ki. Majd meglátjuk.