350
Savage 2: A Tortured Soul
  • kozik
    #310
    Helyes, helyes, továbbra is fel tudom ajánlani, hogy aki megtalál csevegőn, az el tud rángatni játékra is.
  • HUmanEmber41st
    #309
    Köszi a linket (így 2 hónap után :D ) meg is néztem, nagyjából már értem.
    Bár az eredetihez képest kissé átvariálták, csak néztem, mik azok a pokolszülemények :D Meg a frissítéskor kitörlődött a jelszavam, most értem rá "feltörni" :D Új játékos nevet a hiányzó kukac miatt nem tudtam csinálni. Talán most tudok egy kicsit játszani.
  • Kiado
    #308
    Hali!


    Valakinek nem kell fél áron a game?
    Írjon privit.
  • sabzi
    #307
    arra mondjuk ts, vagy ventrillo én az x-firet azért kérdeztem, mert ugye lehet látni rajta ki mit csinál, stb
    Jah és Filder kösz a választ a pm-re. Szval jöhet pm, ha valakit érdekel.
  • kozik
    #306
    Nem, nem kell hozzá. De van, aki szerint kényelmesebb úgy pofázni, mint a beépített lehetőségen keresztül. Tegyük hozzá valaha egyszer végre belépnénk legalább hárman egy szerverre (istenem de szép lenne), akkor hasznos, ha tudunk a többi játékos kihagyásával pofázni egymás közt.
  • Filder
    #305
    Lehet küldeni privát üzenetet. :)

    Ööö, a Savage-hoz kell az Xfire? (Egyszerűen csak kiváncsiság.)
  • sabzi
    #304
    vkinek van innen x-fireja?
    nem akarom itt közzé tenni, de ha valakit érdekel írjon rám e-mailban vagy nemtom van-e itt pm

    bocsika ha olvashatatlan gyorsan írtam :P
  • kozik
    #303
    Mondjuk ha skill factort nézünk, akkor jobb vagy nálam, de amúgy a taktikázás meg jó helyen való megjelenés, bázis backstabek miatt kurva hasznos embernek tartom magam :-D
    Ott szoktam lenni, ahová épp pont kell ember. Imádom, amikor egyedül megrohanom a bázist és ezzel 3-4-5 ellenfelet tudok hazaugrásra késztetni, aztán már miénk is az exp, mire levernek :-D
  • sabzi
    #302
    Először gondolom, ha játszotok együtt valami olyasmi lesz, hogy kozik, ha ellened van jól elgatyáz XD Gondolj arra, hogy anno ugyanez volt vele is csak én voltam az elgatyázó :D és most jobb is, mint én! Lehet ez most mind hülyén hangzott csak arra akartam utalni, hogy egy kis gyakorlás és bármi elképzelhető. Mert sajnálom, hogy sokan nehéznek találják a játékot :(
  • kozik
    #301
    Helyes. Az adatlapomon van elérhetőség, ha rámírsz, akkor esetleg belépek veled egy kis karival ;-)
  • Gbor81
    #300
    Nos köszönöm a segítséget sikerült megcsinálni az accot.
  • kozik
    #299
    Ha dobsz ki e-mail címet, msn-t, valamit az adatlapodra, akkor meg tudunk mentett állásokat küldeni. Én pl aquator accát használom statisztikát nézni :-)
  • kozik
    #298
    Vagy igazából a ctrl+c ctrl+v elleni védelem szokott lenni regisztrációknál, (mert az e-mail címet ugye kétszer beíratják natúr,) az altgr meg tartalmaz ctrl-t. Legegyszerűbb megoldás, ha váltasz angol kiosztásra (bal alt+shift), aztán meg shift+2 a kukac.
  • sabzi
    #297
    ide ahogy te is beírtad kukac-ot kijelölöd vagy ezt: @ ctrl+c aztán odamész ahova be akarod írni, kurzort odarakod, majd ctrl+v
  • Gbor81
    #296
    Sziasztok!Na probáltam megint és igen nekem is ez a bajom hogy nem tudom beírni a @-ot,szóval hogy is kéne akkor?
  • Filder
    #295
    Hopsz azt elfelejtettem írni, hogy mentett játékokat azért tudsz nézni. A youtube-on van néhány.
  • Filder
    #294
    Igazad van, tényleg prémium accounttal lehet.
    Bocs!
    (Nekem ez mindig kimegy a fejemből.)

    Gbor81
    Mi a hibaüzenet?
    (Olyannal találkoztam már, hogy a cím beírásakor a @-t nem tudtam begépelni, csak a copy-paste működött. Más gondom még nem volt.)
  • Gbor81
    #293
    Nos köszönöm a segítséget már le is szedtem és már probálgatom is,viszont az accunt csinálásnál már el is akadtam nem fogadja el az email címet,ha valaki segítene ebben azt megköszönném.
  • sabzi
    #292
    Az nem csak premiumos?
    Mert úgy emlékszem minthogyha azt utálnám nagyon, hogy az az. Mert szerintem ilyen replayokat nézegetve (IS) jön meg az embernek a kedve esetleg megvenni. De hogy ehhez meg kelljen venni ...
  • Filder
    #291
    Halihó!

    Jelentem én nézem a fórumot szorgalmasan, de játszani mostanában nem akaródzik.

    Gbor81, nézz meg néhány mentett játékot. A party összes játékosának bőrébe "bele tudsz bújni", úgy talán könnyebben megismered a szerepeket.

    Jó szórakozást!
  • kozik
    #290
    Igen, érdemes. Mivel nulla pénzzel el tudod kezdeni, nem fáj belevágni, az idődet semmiképp sem fogod sajnálni rá.
    Filder leírása (#250) egész átfogó.
    Érdemes egy kicsit egyedül ismerkedni vele, először tutorial, practice, majd éles játék, nem bonyolult, de magadtól jobban összerakod az összefüggéseket, mintha mi nyomnánk beléd a kialakult világképünket.
    Ha már nagyjából otthonosan érzed magad a játékban (4-8. szint, 2-6 éles játékóra), el lehet kezdeni csapatban is összedolgozni.
    Arra figyelj, hogy elsőre olyan szervereket válassz, ahol a max. szint 10. A csapattársak nem frusztrálnak komoly elvárásokkal és gyengébbek az ellenfelek.
  • Gbor81
    #289
    Sziasztok! Most akadtam rá erre a gammára.Csak egy kérdésem lenne érdemes-e belevági és ha elkezdem tudtok-e segíteni?(na ez két kérdés volt).
  • kozik
    #288
    Faxom se tudja, mi van, én idenézek kétnapi szinten becsületesen, úgy tűnt, Filder is, aztán kb ennyi.
    Cserébe most én is a mindenféle egyjátékos csávók karaktereit húzogatom 10-ig, mert ahhoz nem kell ész. Már csak egy van, úh sztem jövő héten visszatérek vmelyik főkarival a frontra. Ha kapok fizetést egy hónap múlva, még tán prémium is leszek egyszer. Akkor aztán rettegjetek.
  • sabzi
    #287
    hmm
    hmm
    Bump ?!

    Benéztem a klán részre és mostmár mükszik a bejelentkezés! Dolgoznak a Savages srácok keményen XD
    Jah meg ha azt hiszitek a forumot is itt hagytam, akkor mondom naponta nézem csak nem éreztem magamban elég értelmet egy normális posthoz.(lehet ez sem az?)
    És persze ha kell segítek én is, ha tudok. Meg vannak a klánban még tapasztal emberek csak nem tudom ők tudják-e hogy ez a forum itt létezik? Vagy lehet ti mind egy másik gigantikus forumon vagytok csak nekem nem szólt senki?
  • Filder
    #286
    Magától értetődik, hogy amit tudok segítek.

    Most amúgy is kicsit több időm van, kicsit regenerálódok itthon. (Az sem kizárt, hogy kipróbálom a változásokat.)
  • kozik
    #285
    Ez van, nem tudok írni. A képeidet feliratozom igény esetén, a szerveidet hagyom békén.
  • kozik
    #284
    Savage Units, bocs.
  • kozik
    #283
    Csövi. Na, hát úgy vagyunk, hogy a http://savage2.com/en/gp_units.php oldalon egész értelmesen van leírva minden, amihez nem nagyon kell komoly angoltudás, inkább általános játéktapasztalat. (Biztos ismered ezeket a szavakat, hogy heal, group, hit, cooldown, etc.)
    Pl a káplán tud bottal ütni(1), bottal lőni(2), gyógyítani egy személyt(3) vagy csapatot/aoe(4), feltámasztani(5), leverni az ellenfélről az armort egy időre(6), vagy legyökerezni üthetetlen/gyógyuló formába(7).
    Sámánnal hasonlók, üthet(1), földhöz köthet(2), megzavarhat/nem használhat az ellenfél képességet és lassul(3), gyógyíthat egy személyt(4), lőfegyver elleni aurát ad(5), mana/hp regeneráló területet hoz létre maga körül(6), feltámaszt(7).
    Ezek akkor voltak, mikor utoljára játszottam gyógyítókkal, az pár hete volt, nem tudom, azóta ezen variáltak-e.
    Javaslat, hogy minden kasztot próbálgassunk a single practice részben pár percig éles játék előtt, azalatt nagyjából kitapasztalod a képességeid. Tudom, a healerek pont nem ilyenek, de az ütős egységekről határozott képet lehet kapni.

    Ha elérhetővé teszed a lépeidet, feliratozom neked. Ha szerinted érdemes, akkor Filderrel szerintem bevállalunk egy hosszabb leírást is.
  • HUmanEmber41st
    #282
    Jó ez a lentebbi leírás, de túl általános.
    Ha valakinek van elég ideje és nyelvtudása, akkor az általam kifényképezett és kivágott képernyőfényképekre lehetne magyarázó feliratokat szerkeszteni ( pl a gyógyító mit tud még csinálni az élesztésen kívül, mert ott is tudsz "fegyvert váltani", milyen épület mi célt szolgál, mikor mit érdemes építeni stb.)
    Ha van magyar leírás, talán az Ubuntu magyar oldalára is fel lehetne tenni egy kis kedvcsináló reklámot ez ügyben...
  • kozik
    #281
    El is vagyok keseredve, hogy soha nem találkozom senkivel :(
    DE persze, cégünk mindig az ön rendelkezésére áll, asszonyom.
  • Filder
    #280

    Kérdezz nyugodtan, valószínüleg tudunk válaszolni.
    Kozik is biztosan segít. Talán ő most a legaktívabb és a legtájékozottabb.
  • sabzi
    #279
    Pár hozzászólással lejjebb van egy jó leírás Filder részéről. Aztán ha azután még van kérdés, akkor kivele. Bár már én sem játszottam egy jó ideje :P, de hátha rémlik még valami ;)
  • HUmanEmber41st
    #278
    Sziasztok!
    Feltettem én is a gammát, régen még játszottam az első részével is.
    Viszont nem nagyon értem, h mivel mit is lehet csinálni. Nincs hozzá valahol magyar leírás? Mert állandóan csak halok :D Főleg a bestiák oldalán.
    előre is köszi
  • kozik
    #277
    Nahát akkor tessék csak szépen megzaklatni, mert ugye együtt a tuti. Ha gondolod, vállalom a full-healinget a predatorodon. Aztán csere, védesz, amíg bombázok.
  • sabzi
    #276
    1.81 jónak néz ki tavaszi szünetben meg kell majd néznem, hogy is mint is
  • kozik
    #275
    ja, amit nem mondtam, ezzel 5 achievement-et csináltam meg. #107906. gyanítom, hogy sokáig lesz ez a kedvenc meccsem.
  • kozik
    #274
    na gyerekek, ezekért érdemes játszani. 85k building damage, 30 razes, közben alig második kill-ben :D
  • kozik
    #273
    ma nem győztem heal-elni egy szabee nevű srácot. felteszem ő sem véletlenül dumált magyarul team chat-en.

    hát, már beszéltük, hogy netukkát be kéne rántani a klánba, ha ehhez honosítani kell, hát legyen ;)
  • Filder
    #272
    Mostanában elég ritkán játszom, de januárban, februárban jópár magyarral találkoztam.

    Volt akinek a nevéből jöttem rá, hogy magyar, de voltak akik magyarul beszélgettek meccs közben.

    Szóval, néha te is szólhatsz véletlenül magyarul, talán válaszol valaki.

    más

    Fijjuk,

    Lehet, hogy netukka is magyar?
    Mikor először olvastam a nevét, azonnal Rejtő ugrott be. (Tudom, ott netudki a név, de mégis.)
  • kozik
    #271
    kicsit konkrétabban: huns, mint magyar klán mi vagyunk, és eu meg uk szervereken vagyunk a legesélyesebbek, már csak ezért is, mert ott kicsi a ping. általában beast oldalon nyomulunk, de néha elcsábulunk. ha minden igaz, akkor jelenleg én vagyok fenn legrendszeresebben, majdnem minden este, ha felveszel a haverlistádba santeios, negator, kozik neveket, előbb-utóbb találkozunk.