350
Savage 2: A Tortured Soul
  • JonasSandor
    #350
    Savage Resurrection
    Ezzel a játékkal mi a helyzet?
  • Probatbicol
    #349
    Free to play lett, még jó hogy nem vettem meg
  • Probatbicol
    #348
    Hopp, felújították a játékot ! Nem is tudtam, csak a steam várólista feldobta. Most akciós is.

    http://store.steampowered.com/app/366440/

  • kozik
    #347
    Csövi.
    Válts billentyűzetkiosztást (Alt+Shift+F1 vagy Alt+Shift+F2), akkor angolon már be tudod írni (Shift+2).
    Ilyen kis idióta szegény :-D
  • GreyWarden
    #346
    Sziasztok!
    Letöltöttem a Savage 2- t, de nem tudok létrehozni accountot, mert nem tdom beírni az emailcímnél, hogy kukac és a végén egy kódot is kér, de azt nem tudom honnan szerezzem. Ez egy ingyenes játék nem?
  • sabzi
    #345
    Sorry az offért meg a triple postért csak meg van szokva, hogy tudok szerkeszteni.
  • sabzi
    #344
    Nagy kár, hogy most, ha lenne is kedvem(ami amúgy van is ..., persze miért is ne most lenne), akkor sem lenne időm.
    Jófajta BME nem arról híres, hogy olyan sok szabadidőt biztosít a hallgatóinak.
  • sabzi
    #343
    Van, van single része, de az csak amolyan gyakorlásra jó.
    Ez egy multi-player játék és nem tudsz benne máshogy élvezetet találni.
  • steweee
    #342
    ennek van single része, vagy csak multis ?
  • sabzi
    #341
    :D
    Bizony az. Főleg, ha vannak másfél(kb) éve lejárt, de még mindig működő rúnáid XD.
  • kozik
    #340
    NakedSnail jelenti, hogy Prime account-tal sokkal könnyebb az élet...
  • sabzi
    #339
    Nah, asszem ez lesz az: http://www.sg.hu/listazas_msg.php3?id=1125654680&no=250

    De, ha ezután a hsz után szemezgetsz, akkor biztos találsz még 1-2 leírás szerűséget.
  • sabzi
    #338
    Uhh, már olyan régen nem írt ide senki, hogy majdnem elfelejtettem a jelszavam :).

    Tudtommal nincs ilyen leírás oldal vagy hasonló(a tudtom az kb 1-1.5 éves), de van ezen a forumon egy hsz, ami frankón leírja a dolgokat.
    Ha megtalálom dobom a linket.
  • Body007
    #337
    Hali

    Tudna nekem valaki linkelni egy leírást (magyarul) hozzá?

    köszi
  • sabzi
    #336
    Valahogyan biztos részt vesz a pontszámításban.
    Assist az azért létezik, hogy megérje segíteni. Ha nem lenne mindenki csak a killing blow-ra menne rá, ami rossz lenne ugyebár.
  • Scorpionhun
    #335
    Üdv Mindenkinek!
    Egy újabb kérdés: - ha játszok, felül elsőnek írja hogy hányat öltem, másodjára hogy hányszor haltam meg, harmadjára pedig hogy hány ölésben segítettem be.
    Ez az utóbbi miért jó nekem? Számít ez valamit?
  • kozik
    #334
    Amelyik eszembe jut szökőévenként egyszer. Legyen mondjuk a "kozik". Ha tényleg jössz játszani, az baró, mert én is hosszú kihagyás után vagyok.
    SG-s adataim közt van mindenféle elérhetőség, keress meg. ;-)
  • Filder
    #333
    Most melyik néven játszol?

    Mostanában többször gondoltam rá, hogy megnézem mennyit változtattak rajta. Lehet benézek a hétvégén két-három "pofonért".
  • sabzi
    #332
    Az a nagy baj, hogy szerintem már nem tudok játszani. XD Meg nincs is most kedvem szevidzsezni.
  • kozik
    #331
    Legutóbb még hozzáadódott. Menjünk savage-elni, naaaa, apuuuuu.
  • sabzi
    #330
    Amit Filder említett: Heroes of Newerth
    HoN

    Egyenlőre beta és meghívós. Nekem már sajna elfogyott, de tapasztalataim szerint nem nehéz szerezni.

    Igen, akik ismernek felteszik a kérdést: csináltál még magadnak felhasználót? Igen, csináltam XD.
  • FreddyHawk
    #329
    HoN ? Az mi ?
  • sabzi
    #328
    Jajj, de nem szeretem sg-ben, hogy nincs edit. Azthittem hirtelen, hogy a másik F-betűsnek írok(bocsi), de te tudod, hogy milyen csend van itt mostanság. Offoljunk, ha nincs más majd XD.
  • sabzi
    #327
    Húú, hát itt már nagggyon régen nem volt semmi és én mindig néztem :(.

    Apropó, bár én már nagyon rég nem játszottam tudtommal, amit malphassal ölsz az nem adódik a souljaidhoz, mivel az hp-ba megy. Vagy elfelejtettem/változott?

    Amúgy a rúnák is megérik, ha jól csinálod/szerencséd van. Pölö nekem van kettő fazsa kis rúnám, ami még mindig megvan. Habár már elvileg majd egy éve nem kellene lenniük XD.

    HoN meg szerintem majdnem olyan élvezetes, mint a savage csak az tetszik osztálytársaimnak is(nem szeretik savaget :((() szóval azt játszom is. Behemoth, légiós, maliken, predator, tempest ... sok hős van savage-ből ott. Jófajta :D.
  • Filder
    #326
    Ezek még inkább "csak" az élet első jelei.

    Bár a lottószámokat tudnám így előre, mint azt, hogy figyelitek a topikot.
  • sabzi
    #325
    ÁÁÁÁÁ élet itt is!!!! Mindjárt jövök olvasni csak eszek.
    De jó!
  • kozik
    #324
    Szerencsémre korrekt skillfactorral közlekedem, úgyhogy ezt mindig magamnak kezelem. Van, hogy elfelejtem, de akkor is elég egyszer szólni.
    Fasza kis backstab hadműveletre szoktam vinni a csapatom, ha lehet.
  • FreddyHawk
    #323
    Beginner szerveren a squad leaderek is gyakran elfelejtik hogy mi a legfőbb dolgok : lerakni a spawn portáljukat. Irgalmatlan nagy taktikai előny ha lerövidítjük az utánpótlásvonalat.
  • kozik
    #322
    Sőt, életedben egyszer. Meg a két plusz item slot sem hátrány. Ha legalább 10 órát játszol vele, akkor már megéri a premium account, nyújt annyival több játékélményt. Meg igen, rohadt idegesítő, amikor malphasként levadászol vagy 15 fószert, melléraksz még 5-öt, de nem tudsz még egyszer átalakulni. Igazából a csapatoddal is kikúrás, hogyha le vagy korlátozva. Mert ugye ez csapatjáték.

    Amikor viszont tényleg nem kell: ha folyamatosan commander-kedsz. De érdemes váltogatni (ha szeretsz commander lenni), mindkét poszton jobb vagy, ha látod a túloldalról, milyen balfaszságokat lehet csinálni. Valamint fontos a folyamatos kommunikáció. Ha lehet, mikrofon, ha nem, akkor gyors gépelés plusz térképre rajzolás.
  • FreddyHawk
    #321
    Jelen pillanatban 2 db 42 fős beginner szerver folyamatosan szinte fullosan fut - legalábbis este 6-tól éjfélig. Franc se tudja, picit mintha visszatért volna a Community.
    Tegnap este aztán rájöttem hogy mi a Primal account nagy előnye : hiába volt 40+ soul-om elraktározva, nem tudtam kétszer egymás után Malphassá változni, mert a sima accal csak egyszer lehet egy típussal nyomulni...
  • Filder
    #320
    Hááát, sok gyakorlással azért nem is volt olyan nehéz eljutni arra a szintre, hogy "gyilkológéppé" válj.
    Tény, én egy éve hagytam abba, s nem tudom azóta mi változott.
    De az kétségtelen, hogy az ezen a fórumon kommentelők között is van aki egy-egy jobb meccsen többször is át tudott alakulni akár malphassá.

    Szerintem hamarosan benéznek a többiek is, s majd ők is elmodják a véleményüket. Még magyar klánt is alakítottunk. A fontosabb adatai itt vannak a topicban.

    Az biztos, hogy nagyon szórakoztató, mikor én toltam kevesen játszották (lehet hogy pont ezért lett ingyenes), s baromi nehéz volt egy-egy meccset összehozni. Ráadásul szinte mindig volt néhány igazi profi.
    Alkalmanként összességében többet vártam a feléledésre, mint amennyit a pályán voltam.

    más

    Ugyanez a csapat készítette (készíti) a Heros of Newereth című játékot is (egy DoTA adaptáció), s megtalálhatók benne a Savage 2 karakterei, talán a hellborne unitok is.
  • FreddyHawk
    #319
    Én még a savage1-el játszottam pár kört régen és most találtam rá a játékra, és tök jól elvagyok vele... Amúgy a Hellbourne-öknél a lélek a szűk keresztmetszet, most gondold el 20 lelket egy malfashoz nem egyszerű összekaparni.
  • Filder
    #318
    Szia,
    A játék legalább másfél éve ingyenes.
    Egyébként a prime account sem túl húzós, egyszeri 10 dollár (najó 9,99), igaz ezzel korábbi meccseket tudsz letölteni és megnézni. (Lehet tanulni belőlük.)
    Ráadásul nincs korlátozva, hogy egy meccsen belül hányszor alakulsz át hellborne unittá (már persze, ha elég lelket gyűjtöttél össze).
  • FreddyHawk
    #317
    Nem tudom mindenkinek tiszta e a dolog, de a Savage 2 ingyenessé vált.

    Átalakították a játékot, ingyen letölthető és játszható, csupán néhány szolgáltatásért - mint például a player statok nézegetése - kell fizetni, illetve +2 item slotot vásárolhatsz az inventorydhoz ha prime accountot veszel. Egyik sem olyan mértékű előny, amit egy ügyes játékos ne tudna legyőzni.

    Javaslom mindenkinek hogy töltse le és nézze meg a játékot, Én már jópár estét elszórakoztam vele!

  • sabzi
    #316
    Mármint hangosság terén. Amúgy mind2 nagyon jó.
  • sabzi
    #315
    Jaja azt is néztem, az jobb is.
  • WandTCorp
    #314
    Kösz!
    Igen, halk lett, a második részre már orvosoltuk.
  • sabzi
    #313
    Elsőt megnéztem. Jó lett bár szerintem halk a szinkron egy kicsit.
  • sabzi
    #312
    O MÁJ GÁD! Valaki írt ide!
    Tuti megnézem és kösz, hogy informáltál!
  • WandTCorp
    #311
    Üdv!

    Készülőben az első Savage 2 machinima sorozat!
    (a jó hír: magyarul is elérhető!)

    Nézzétek meg:
    http://www.youtube.com/user/WandTCorporation